НТБГ

  • 29 369
  • 201
  •   1
Отговори
# 60
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Има летни и зимни униформи. Летните са са тениска и тъмносиня пола до коляното или панталон, зимните са с повече разнообразие. При записването има възможност да се видят, премерят и закупят униформи.

# 61
  • Мнения: 750
Някой да се похвали, че вече е записал детето си в гимназията за новата учебна година? Веднага ли трябва да заявим униформа?

Последна редакция: ср, 14 юли 2021, 16:07 от Deina

# 62
  • Мнения: 162
Ние планираме утре записването. Доколкото разбрах в момента се избира, мери и заявява, а се получават 2-3 дни преди 15 септември.

Deina, Вашето дете в коя паралелка е прието?

Последна редакция: ср, 14 юли 2021, 16:09 от mama Irinka

# 63
  • Мнения: 750
Deina, Вашето дете в коя паралелка е прието?
Банково дело АЕ

# 64
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Униформи могат да се взимат и в дните на записването. Дъщеря ми ходи днес да си купи допълнително някои неща.

# 65
  • Мнения: 7 640
Не се ентусиазирайте прекалено с униформите, наистина Sunglasses

# 66
  • Мнения: 269
Здравейте, ще се радвам да се присъединя към вас. Сина ми е приет в паралелка Електронна търговия с РЕ. Днес отиваме да се запишем.Дано има късмет тук.

PolarFox , да разбирам ли, че децата не носят униформите . Защото в старото училище въобще не ги пускаха да влязат  без униформа.

Последна редакция: чт, 15 юли 2021, 09:13 от milenag

# 67
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Носят ги в нормално учебно време, но с година и половина ДО - не.

# 68
  • Мнения: 269
Носят ги в нормално учебно време, но с година и половина ДО - не.

Ааааа.... за ДО е ясно. Имах предвид присъствено.

# 69
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Носят горните дрехи - тениски, ризи, надолу си ходят с черни дънки. Някой път слагат личен суитчер или пуловер, но го свалят и остават по униформена тениска или риза. Важно е да имат елемент от униформата, защото им правят проверки. На официални събития задължително са в униформи, включително на 15 септември.

# 70
  • Мнения: 269
Носят горните дрехи - тениски, ризи, надолу си ходят с черни дънки. Някой път слагат личен суитчер или пуловер, но го свалят и остават по униформена тениска или риза. Важно е да имат елемент от униформата, защото им правят проверки. На официални събития задължително са в униформи, включително на 15 септември.

Благодаря.

# 71
  • Мнения: 162
И аз записах младежа. Много добре беше организирано всичко, още повече, че предварително бях разпечатала и попълнила документите и стана много бързо. След това леко изненадващо за мен олекнах с 60лв за Училищното настоятелство / в старото училище давах 20/ и после униформи - уж не се увличах, ама пак 210лв отидоха... И на връщане му казвам на детето, че съм назад с 270лв, а той "Не, мамо! Ти инвестираш в мен" Laughing

# 72
  • Мнения: 4 513
Аха, и аз миналата година така му говорех на моя, както и че чакам възвращаемост. 😆

# 73
  • Мнения: 421
Моята наесен ще е 12 клас. Парите за настоятелството НЕ СА задължителни.

# 74
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Моята наесен ще е 12 клас. Парите за настоятелството НЕ СА задължителни.

В коя специалност? Как протече 11 клас в учебна година с ДО? Имаха ли стажове?

Общи условия

Активация на акаунт