Всяка тежест ще си струва, щом НОЕМВРИ бебе ще целувам!

  • 34 151
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 6 010
Ааа легото е одобрено, такова ще купуваме с години напред Simple Smile

# 91
  • Мнения: 2 603
Ааа легото е одобрено, такова ще купуваме с години напред Simple Smile
Моята свеки е запазила легото на мъжа ми и имаме една огромна кутия. Игеае си с часове.
Друга много любима играчка е музикалната маса, купихме я към 6 месец и още си играе с нея, сега вече танцува като я пуска.
Иначе дъщеря ми си играе много с кукли, та има количка, легло и раница за кукли. Взехме и детска кухня от икеа и дървени плодове и зеленчуци от лидл и им приготвя храна, носи ни кафе.. Сега децата имат толкова много неща защото са толкова по-лесно достъпни.

# 92
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
А ние съвсем от началото започваме с анимация, но си бяхме казали, че независимо дали ще имаме момче или момиче, ще запазим фототапета.
Свеки го е лепила, когато е била бременна с ММ. И 28 години не е мръднал, хубав и запазен е.
П. С: на финалната права сме с ремонта Blush

# 93
  • Мнения: 220
Уфффф и мрън.... стигнахме и се настаняваме.... много ме умори пътя и сега лежа и пия вода само

# 94
  • На север
  • Мнения: 1 377
Е че вие като деца не събирахте ли някакви неща? Аз събирах миришещи картинки и играчки от шоколадови яйца. Помня как гледах красавицата и звяра за първи път и колко ми хареса. Според мен е нормално да си колекционират разни неща и да харесват конкретни филмчета. За вкуса за музиката съм съгласна, както и за вкуса за храната, но според мен това с тематиките и играчките си е нормално. И аз съм била дете и знам как съм се радвала да събера колекция. Да не говорим че след Титаник бях тотално изперкала и залепих плакати на ди Каприо из цялата стая, купих си автобиографията му и касетка с музиката от филма. Simple Smile

# 95
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Моята дъщеря е затрупана от играчки...буквално.Купуваме само при повод, не постоянно.Обаче до сега беше единствено дете, внуче от двете страни, единствена племеница от двете страни и като добавиш кръстници, приятели и т.н.. и в един момент се оказахме претрупани.Обаче тя от много малка се заиграваше с всичко.Сега обаче, напоследък почна все по-малко да играе с играчки, просто расте.Аз доста съм и раздала и така като гледам, щом второто ще е момче, ще има още да раздавам в един момент.Имаме един куп бебета вкл. и прословутото Аморе, има всякакви барбита и скъпи и евтини, и от серии, че и две мъжки даже има.За Коледа получи кемперът на Барби, огромен е, като автобус, обаче това е единственото, с което все още се заиграва, освен легото.Преди много бутаха навън бебета в колички.Сега са големи и скачат на въжета, на ластик, карат ролери, колела, тротинетки - което мен ме радва, защото имат движение децата.

Ох миришещите листчета!Мале, точно от тях събирахме цялата компания като деца.И момчетата вкл. Имах 5 албума аз....Една корица се заменяше за 5-10 листчета.После пораснах и ги наследи братовчедка ми Grinning
Иначе минах и през истерията с бой-бандите.В един период от живота си слушах и Гумени глави, после само Шамара Grinning Майка ми лошо ѝ ставаше от музикалния ми вкус Grinning Сега виждам какво ѝ е било Grinning

Тази сутрин рано-рано бебока се беше разшавал.Не ме остави да спя.Наляво не му беше удобно да лежа и ме риташе, надясно пак не му хареса.Накрая легнах по гръб, взе да се върти...Чак след половин час явно заспа и ме остави и аз да си доспя.

# 96
  • На север
  • Мнения: 1 377
Аз съм против прекалено скъпите неща примерно диаманти, маркови дрехи от типа Версаче и тнт, играчки, които са ужасно скъпи. Иначе нямам нищо против детето ми да е лудо на някаква тема като всички други. Помня аз колко се радвах. Simple Smile
Аз се събудих днес със контракция явно. Беше ми свито всичко, но и много ми се пишкаше и като отидах до тоалетна мина. Не знам дали има връзка. Обаче не се впрягам. Щом няма болка е ок.

# 97
  • Мнения: 85
Момичета от няколко дена ме наболява операцията от първото секцио.Болката е при рязко лягане и ставане.Одеве например се задавих докато обядвах и от  постоянното кашляне пак ме заболя.Утре се прибираме от морето и на 3.08 съм на консулнация и ще питам.На някоя от вас да и се е случвало?Може би се разтяга и от самият растеж знам ли,естествено ако не се търпи ще отида да ме видят😊

# 98
  • Мнения: 2 603
Има връзка да, препълнен пикочен мехур може да предизвика контракция.

Ние нямаме роднини наблизо и съответно доста рядко получава подаръци. Така ние основно избираме какво да вземем. Не делим на мъжки и женски играчки, имаме и колички и камиончета, но определено има предпочитание към кукли. Вчера и взехме такава раничка за кукли и беше толкова щастлива.

# 99
  • Мнения: 2 173
Аз както нищо не бях купувала, братовчедка ми днес донесе две торби дрешки. Уредих се с 11 бодита с прехлупване с дълъг ръкав, 10 бодита с къс ръкав, 16 гащеризончета, 11 ританки. Всички в 56 размер. Grinning И, определено дрешките на Next най-много ми харесват.

Не съм особено добра в сгъването, но тъй като ще ги пера тепърва, не съм си и давала зор.









На мен като ми се пишка, почти винаги получавам контракции.

Снощи имах доста, чак се притесних. В 4 часа сутринта чак се събудих със стегнат корем. Обаче аз съм за убиване, пусках прахосмукачка, два пъти излизах. Патка.

# 100
  • София
  • Мнения: 374
Janet85, мен също ме боли операцията от секциото, въпреки че са минали 9 години. Може би е нормално при разтягането на корема. Все забравям и аз да питам доктора.

# 101
  • Мнения: 85
И аз така мисля,но си викам минаха почти 5 години дали е възможно?Благодаря за отговора😊

# 102
  • Мнения: 541
За обличането не ми е ясно нещо . Нощничка и гащеризон едно и също ли е ? И се слага в/у боди ?

# 103
  • Мнения: 2 173
Аз нощничка не си представям да й обличам. Баткото го обличах в боди с къс ръкав и го пъхвах в гащеризонче, като тези, които съм снимала по-нагоре. Ако е много студено му слагах чорапки вътре в гащеризона, а ако тотално изтрещя му обличах и елече. Шапка не съм слагала и ръкавички не са ми били необходими, той не се дереше.

Мен операцията не ме боли, но ми се струва, че матката ми не е в кондиция и ще си откарам с контракции.

# 104
  • Мнения: 999
Нощница и аз не съм слагала, не си го представям и сега, макар че е голяма. Като съвсем малко бебе спеше с боди с къс ръкав и пижамка (гащеризонче). Рано махнах бодито и си я слагах само по пижамка, с два ката дрехи спеше само първите месеци.

Ние този уикенд ходихме до Боровец, не е далече от София, а доста контракции получих от пътя. Добре, че отменахме морето, че става по-зле с по-големия корем. Но този път някак не им обръщам толкова внимание, с магнезия също не съм редовна, дано не ми изиграе лоша шега накаря. Шийката беше супер последния път, нещо като 3,5 см

Общи условия

Активация на акаунт