Пациентки на д-р Владимиров и СБАЛАГРМ "София"-тема 4

  • 49 664
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 047
Би трябвало да се оправи.Все пак ако има нещо,което те притеснява е добре да поговориш с доктора или с доктор Белчева.

# 676
  • Мнения: 49
Момичета за мен всичко приклучи😥.Плодот е с аномалии.Бях при др.Дуковски в Майчин дом безнадежна бременност.Утре съм на Кюретаж.😥😥

# 677
  • Мнения: 1 688
Много съжалявам Иве, как се разбра?Амниоцентеза прави ли?

# 678
  • Мнения: 49
На контрола бях днес при др.Белчева и не се чуваше хубаво ритамот на сърцето и веднага ме прати при др.Дуковски в Мсйчин дом и той там видя имало повече аномалии и е безнадежна бременност..Ми предложи кюретаж.Разочарованието е голямо.За първи път останах бременна след 3 год.опити и нажалост с прекъсване..😥 Това е живи и здрави да сме и Бога да дава сили..

# 679
  • Мнения: 1 688
Много съжалявам за развоя!Но щом веднъж е станало ще стане пак!Кураж!

# 680
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 047
Много съжалявам.Ако има начин да не ти правят абразио,а да ти дадат хапче,защото след кюртаж лигавицата се скапва.

# 681
  • Мнения: 49
Му предложих и аз спонтано някак дали може но той ми каза дека много ще кърва.Подобре било така.

# 682
  • Мнения: 998
Ivee много съжалявам!!! Кураж!!!

# 683
  • Мнения: 469
Ivee прегръдка силна Sad Sad Sad
Ама няма ли второ мнение за тия неща, така бързо от днес за утре... Аз вече съм супер мнителна за толкова скорострелни мнения. Много съжалявам!

# 684
  • Мнения: 1 040
На контрола бях днес при др.Белчева и не се чуваше хубаво ритамот на сърцето и веднага ме прати при др.Дуковски в Мсйчин дом и той там видя имало повече аномалии и е безнадежна бременност..Ми предложи кюретаж.Разочарованието е голямо.За първи път останах бременна след 3 год.опити и нажалост с прекъсване..😥 Това е живи и здрави да сме и Бога да дава сили..
Не бързайте отидете  на второ мнение при фетален специалист аз препоръчвам д-р Мария Янкова Св. Петка и д-р Петя Чавеева  Щерев истински специалисти  специлизирали в Англия при най-добрия професор. Школата на Майчин дом е минах и много съжалявам за преживяното. Свържете с някоя от двете обяснете, че е спешно и искате 2-ро  мнение ще ви разберат и приемат  веднага стига да са в България и двете.
Успех!

# 685
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 047
Аз също бих направила поне още една консултация преди да предприема тази сериозна стъпка.

# 686
  • Мнения: 130
Момичета, я някой да има на естествен цикъл ? Интересува ме слагат ли упойка за пункцията?

Здравейте, да слагат упойка на естествен цикъл, мен ме приготвиха за упойка , но се оказа че фоликула ми се е спукал- което се очакваше. В петъка преди пункцията(планирана за понеделник) LH -То ми беше високо, като попитах ми казаха, че няма проблем, в деня на пункцията вече имаше проблем . Приключих с тази клиника.
Успех на всички, където и да отидат!

# 687
  • Мнения: 170
Ivee, много съжалявам, бъди силна.

# 688
  • Мнения: 28
Ivee, силно се надявам да е лекарска грешка!
На наши познати им бяха казали, че детето им е с Даун, но те решиха въпреки това да го оставят. Роди се напълно здраво и прекрасно момченце!

Момичета, сутринта преди трансфер изследвате ли прогестерон?
Д-р Владимиров ми каза, че няма нужда, но аз съм решила да го изследвам. Питането ми е: тъй като трябва в 6 ч. сутринта да си сложа 4 глобули Утрогестан (назначен ми е 2х4 вагинално) и ако в 8 ч. дам кръв, резултатът реален ли ще е?
Мислех първо да дам кръв и после глобулите, но имам и иглотерапия преди трансфера и няма да успея с времето.

# 689
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 047
Не се изследва.Аз моя съм го пускала един ден преди трансфера да го проверя.

Общи условия

Активация на акаунт