Стара Загора - 77 тема

  • 106 119
  • 824
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 3 715
Благодаря, как се казва фирмата?

# 511
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Благодаря, как се казва фирмата?
Извинявай, не до КАТ, а до Галикс, големия им магазин (след складовете). В едни ниски постройки, тип бараки.

# 512
  • Мнения: 3 715
Благодаря, ще отида да видя.

# 513
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Здравейте. Сещате ли се за магазин , в който продават портфейли от естествена кожа, освен Арт-93, който и в Универсалния и в Мола е затворен в тази обстановка? Rolling Eyes

# 514
  • Мнения: 3 715
Не съм сигурна дали имат и портфейли, но предполагам, че да, в онова магазинче за чанти в глухата уличка под Магазин за човека.
Виждала съм, че имат и в магазинчето за сувенири срещу Уникредит до училище Васил Левски.

Последна редакция: вт, 05 яну 2021, 19:01 от Дидичка

# 515
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Дидичка Благодаря много, и аз за онова гаражче се сетих, ще пробвам и там на Алана. Innocent Notebook

# 516
  • Мнения: 1 527
Здравейте. Сещате ли се за магазин , в който продават портфейли от естествена кожа, освен Арт-93, който и в Универсалния и в Мола е затворен в тази обстановка? Rolling Eyes

Има в магазина за подаръци на главната срещу Универсалния.

# 517
  • Мнения: 5 045
В Слънце днес гледах мъжки на Тимбърленд.

# 518
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Благодаря ви много, днес беше повода и сутринта взех от едно магазинче за кожени чанти - срещу Булбанк на Алана, пада се между Тенденц и Теленор в тази редица Hug Лека вечер Bowtie

# 519
  • Мнения: 3 293
Здравейте, виждали ли сте в някой от био магазините брашно от киноа? Ходих в два и не можах да намеря.

# 520
  • Мнения: 3 715
От киноа май не съм виждала. Можеш да провериш в ДМ или здравословните щандове по веригите.
Никога не съм пробвала, но съм чела във форума, че някои си мелят в кафемелачка - на кратки интервали, за да не става на тахан.

# 521
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
От киноа май не съм виждала. Можеш да провериш в ДМ или здравословните щандове по веригите.
Никога не съм пробвала, но съм чела във форума, че някои си мелят в кафемелачка - на кратки интервали, за да не става на тахан.
В ДМ няма брашно пт киноа и никъде не съм виждала. Освен онлайн или в кафемелачката.

# 522
  • Мнения: 3 715
Глоси, днес видях в здравословното магазинче на пешеходната, срещу магазин Tendez. Една бройка имаше само, на Био класа, 5,69 лв. Грамажа не запомних колко беше, но не беше голяма разфасовка, около 200 г някъде.

# 523
  • Мнения: 3 293
Благодаря ти! Мали, кви цени чудо Simple Smile

# 524
  • Мнения: 3 715
Скъпичко продават там, то в Кауфланд на здравословния щанд е по-евтино.
Налага ми се от известно време да се храня без глутен, цените са майко мила.

Общи условия

Активация на акаунт