Той спа с друга

  • 17 264
  • 256
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 36 127
Едно е да се опознавате и да излизате на срещи, съвсем друго е да поддържате чисто приятелски отношения. В техния случай си е било точно това, макар от едната страна да е имало интерес за нещо повече.

той е знаел къде отива, с кого и какво точно ще прави - защо не й е казал преди това като са били толкова близки приятели?
тя е можело да размисли и веднага да му се метне на врата, но той е щял да изпусне уикенда с другата ... кофти! за по-сигурно и три дни не я е потърсил, може пък да попита нещо и да му се наложи да е честен и да си развали приключението или да излъже, но пък как да се похвали после ...

# 241
  • Мнения: 3 707
Те не бяха ли колеги? Т.е. да работят заедно.

# 242
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 463
Да,така писа авторката.

# 243
  • Мнения: 3 707
Да,така писа авторката.
Аха, как беше - вържи питомното, пък тогава гони дивото. Дано не е така, че много рев я чака.

# 244
  • Мнения: 5 508
Авторката никъде не писа, че той е бил наясно, че ще прави секс с другата.
Нима не сте чували за спонтанен секс? Не всеки си уговаря нещата седмица напред. При някои се случва на момента на срещата, при други в края на вечерта или след месеци излизане.

# 245
  • Мнения: 36 127
свалял е мацката преди това /или поне аз това запомних - ако греша, извинявам се!/, сигурно спонтанно се е сетил, че може и да спи с нея

Скрит текст:
Цитат
... той ми каза че докато е бил там е спал с друга жена. Жена с която се беше запознал онлайн чрез друга приятелка два месеца преди с него да започнем да излизаме и да започна да обмислям решението си. Споделяше ми за нея и едновременно се обясняваше в любов на мен.

# 246
  • Мнения: 5 508
Е, той и авторката е свалял ама не му е пуснала преди това. Едно е да флиртуваш, друго е да знаеш, че ще ти вържат. А авторката писа само, че той се запознал с другата в интернет (поне аз това запомних ама може да греша). Ако й е споделил, че флиртува с другата, въпросът е как авторката сама не се е сетила, че вероятно се надява да го огрее.

# 247
  • Мнения: 3 707
Авторката никъде не писа, че той е бил наясно, че ще прави секс с другата.
Нима не сте чували за спонтанен секс? Не всеки си уговаря нещата седмица напред. При някои се случва на момента на срещата, при други в края на вечерта или след месеци излизане.
Хм...
Цитат
...Беше ми споменал че негова дългогодишна приятелка го е поканила на гости и ще остане там 2-3 дни. Зарадвах се , че ще си почине малко, но нямах идея какво ще ми предстои. Искам дебело да подчертая, че през целия си престой там той не ме потърси нито веднъж. Когато се върна веднага ми писа, липсваше ми през цялото време и аз вече бях готова с отговора си, но преди да го зарадвам той ми каза че докато е бил там е спал с друга жена. Жена с която се беше запознал онлайн чрез друга приятелка два месеца преди с него да започнем да излизаме и да започна да обмислям решението си. Споделяше ми за нея и едновременно се обясняваше в любов на мен. Един ден тя го беше обидила много сериозно и той ми каза че никога повече няма да си пише с нея и аз бях облекчена. Когато ми съобщи че е спал с нея...
Скарали се и тогава правили секс. Прилича ми на "отсвирила го за момента, споменал че има друга (тук спекулирам, не се знае какви са обстоятелствата), и хоп, станала работата.
...

# 248
  • Мнения: 3 547
Аз понеже много помня и съм Инспектор ДюДю - да кажа. Мъжът се е стремял към секс дълго време, по принцип секс, не е имал отдавна и когато се срещнали с авторката, за да му каже тя своето решение дали да са заедно, той от радост, че най-накрая е проимал секс направо се похвалил и споделил колко добре му се отразило. А тя искала да му каже колко ѝ е липсвал... гадничко.

Не знам защо момичето не иска затваряне на темата - дано се подобри здравето й, това с тоя мъж не е толкова важно.

Последна редакция: вт, 14 авг 2018, 17:15 от Си*

# 249
  • Мнения: 5 633
Всички тези неща щяха да имат смисъл от обсъждане, ако се бяха случили преди 1 седмица и авторката пита какво да прави. Обаче то минала една година, авторката тъне в цветя и рози в рая, този пич се държи безупречно... ние ще се изпотрепем тука да разсъждаваме.

# 250
  • Мнения: 1 297
Вие тук сте опасни жени. Да не си даде пръста човек, захапвате до рамото. Ухажвал, спал с друга, странна психика имате.
Аз не ухажвам, но не мога да се оплача от женско внимание. И булка не си търся, щото съм с две деца. Все едно, ски инструктурката ми и тая по шнорхелинг, да се хванат за гушите, с коя, как съм спал. Почукал съм, дали са ми. Харесало им е останали са.
Оставете хората да си оправят секса. Тя си мислела, че той я ухажва. Той, не знаел, и следвал естествените нишки на живота.
Правенето на секс, не  гарантира послесексова пълна обвързаност.
Почукал, не му е дала. Спал с друга. Свободен си е човекът, защо да не спи.
После решила да му даде, но той защо спал. Ще спи. Ние мъжете имаме нужда от секс.

# 251
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 463
Така е,тя е ВЛЮБЕНА и ние ако ще да вложим и инженерна мисъл в разсъжденията ,няма да има никакво значение.Важното е да се обичат и да са щастливи.Все някой ще прави компромиси и ще преглътне голямата хапка и живота да тече....Че иначе се получава:Кучето си лае,керванът си върви.

# 252
  • Мнения: X
Вие тук сте опасни жени. Да не си даде пръста човек, захапвате до рамото. Ухажвал, спал с друга, странна психика имате.
Аз не ухажвам, но не мога да се оплача от женско внимание. И булка не си търся, щото съм с две деца. Все едно, ски инструктурката ми и тая по шнорхелинг, да се хванат за гушите, с коя, как съм спал. Почукал съм, дали са ми. Харесало им е останали са.
Оставете хората да си оправят секса. Тя си мислела, че той я ухажва. Той, не знаел, и следвал естествените нишки на живота.
Правенето на секс, не  гарантира послесексова пълна обвързаност.
Почукал, не му е дала. Спал с друга. Свободен си е човекът, защо да не спи.
После решила да му даде, но той защо спал. Ще спи. Ние мъжете имаме нужда от секс.
Всичкото това е О.К.СЪгласна съм
Обаче, що си е изпял всичко по секса с другата, без никой да го пита?
Ти би ли се изповядвал, ако никоя жена не те пита с коя/къде/кога си преспал?

# 253
  • Мнения: X
Това пък къде го видя? Тя до последно не е била сигурна иска ли го, не го ли ще.

# 254
  • Мнения: X
Оф, кво да ти кажа, не знам. Аз изначално не бих се захванала с него, след споделена такава информация от негова страна. След като се чудиш дали той е за теб, той спи с други, т.е. и той се чуди дали ти си за него и изобщо сексът му е много много по-важен от която и да е жена, не знам , честно ... Ако не може да си го задържи в гащите някой и друг ден само.. представи си какво ще става занапред. За мен изневярата е голямо предателство, защото показва приоритетите на господина, ясно е, че всичките мислят с п... си, ама все си мисля, че някои повече. Е те тия някои, дето повече мислят с пишката си от другите, искам далече от мен. Това по пост номер едно, без да съм чела блаблаканията на ССФ.
Според мен й дължи и още как - да й каже, че не се смята за обвързан и че ще пътува, за да прави секс. Ха, та тя изобщо не би размислила за него, при такава снесена информация. Изобщо, егати лъжите, егати мазалото, още преди да започне връзка.
Опс, поразчетох, то било пързалка. Ами такова си и изглеждаше, но все пак няма да си трия поста.

Последна редакция: вт, 14 авг 2018, 16:40 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт