Той спа с друга

  • 17 231
  • 256
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 749
Съвсем нормално е мъж на 30 години да има нужда от секс и да си го търси. И като не го получава на едно място, отива на друго. Чак пък такъв манипулатор не е. Просто й е натрил нослето - щом пък толкова се дърпаш, има и други. Много жени си мислят, че си "вдигат цената", като се правят дълго на недостъпни. Да, ама не! Мъжете просто "бодват" другаде.

# 211
  • Мнения: X
Темата още е отворена Blush та да попишем още по казуса - Амор, има хора, за които да са близки с някого означава конкретно да няма дистанция между тях, не поддържат дори лично пространство - образно и дословно. Може би тъкмо такъв е този екземпляр.
Скрит текст:
За мен обаче основното е, че момичето има някакви здравословни проблеми и щом смята, че с него е ОК, аз наисина повече за това няма да говоря. Вече писах - здравето й е на първо място и всичко, което прави за да се чувства добре е оправдано - поне що се отнася до връзката с този мъж.
Знам това отлично, ние с мъжа ми сме именно такива....общи приятели, общи излизания, не обичаме самостоятелните "изпълнения", точно "дупе и гащи" сме.Въпреки това, и въпреки почти 30 годишния ни брак, преди няколок месеца научих, че е правил секс в кола с предишното си гадже.  Smiley  И то защото по повод сцени от филм, аз попитах.....Предвид факта, колко неща се споделят между двама души за такъв период от време, не е имало повод/причина да спомене подобен факт.
А този си пее всичко, дори без да го питат...не знам, за мен не е нормално поведение за мъж.
Разбирам, тя да е попитала, да е проявила любопитство/някаква ревност за времето, когато е бил при приятелката си, да си каже.Ама ей така, да "изстреля" от нищото "Аз преспах с оная!" и да почне да рони сълзи, че бил глупак....
Той че е манипулатор, такъв е.Обаче е от по-гадния тип, от тия, дето си просят съжаление.Все нещастни, все неразбрани, все онеправдани, все лъгани, все на тях не им върви, все техния шеф е най-големия гадняр.....
А за какво й е на една жена подобен?
Един мъж трябва да ти е рамо/опора/стабилен гръб, а не да се чудиш дали да му бършеш сополите.

# 212
  • Мнения: 15 619
Съвсем нормално е мъж на 30 години да има нужда от секс и да си го търси. И като не го получава на едно място, отива на друго. Чак пък такъв манипулатор не е. Просто й е натрил нослето - щом пък толкова се дърпаш, има и други. Много жени си мислят, че си "вдигат цената", като се правят дълго на недостъпни. Да, ама не! Мъжете просто "бодват" другаде.
Значи едното е нормално, а другото "вдигане на цената" и правене на недостъпна!?
Понякога много се смея в този форум.

И двете могат да бъдат нормалности отделно, а е най-добре да се срещнат две съвместими нормалности.

# 213
  • Мнения: 30 802
Сега въпросът е - тоя екземпляр връзка ли търси, или секс. Щото може да се окаже, че лъже за връзка, за да получи секс. Тогава е оправдано жената да се прави на недостъпна.

А колко достъпна впрочем трябва да е жената, ако не е чак толкова на кеф и не й се прави секс? Трябва ли да се прежали, за да не намерят друга?

За мен правенето на недостъпна си е идеална стъпка, отсява тия, дето искат непременно секс, че и тропат нервно с краче.

# 214
  • Мнения: 3 687
Сега въпросът е - тоя екземпляр връзка ли търси, или секс. Щото може да се окаже, че лъже за връзка, за да получи секс. Тогава е оправдано жената да се прави на недостъпна.

А колко достъпна впрочем трябва да е жената, ако не е чак толкова на кеф и не й се прави секс? Трябва ли да се прежали, за да не намерят друга?

За мен правенето на недостъпна си е идеална стъпка, отсява тия, дето искат непременно секс, че и тропат нервно с краче.
Може да е на принципа желан секс без ангажименти е на чиста печалба, или едната е за душата, а другата за тялото.

# 215
  • Мнения: 15 758
Сега въпросът е - тоя екземпляр връзка ли търси, или секс.

Няма такъв въпрос сега. Даже няма никакъв въпрос. Каквото е искал го е получил - секс от другата жена и връзка с авторката, която продължава вече една година. Няма драма, няма дилема, няма чудене - всичко се е изяснило още, когато авторката се е съгласила да има връзка с него, след като й е казано какво се е случило ПРЕДИ тя да се реши иска ли го или не. Просто тя трябва да прецени може или не да живее с това, което някога е станало.

# 216
  • Мнения: 73
Сега въпросът е - тоя екземпляр връзка ли търси, или секс. Щото може да се окаже, че лъже за връзка, за да получи секс. Тогава е оправдано жената да се прави на недостъпна.

А колко достъпна впрочем трябва да е жената, ако не е чак толкова на кеф и не й се прави секс? Трябва ли да се прежали, за да не намерят друга?

За мен правенето на недостъпна си е идеална стъпка, отсява тия, дето искат непременно секс, че и тропат нервно с краче.
Секс не се търси, няма логика. Често има жени за авантюри. Връзки се създават с желание. "недостъпна  жена е мит" или тя иска или не. Да опознаеш някого е по добрия избор отколкото да се правиш на така наричаната "недостъпна жена".

# 217
  • Мнения: 3 687
Секс не се търси, няма логика. Често има жени за авантюри. Връзки се създават с желание. "недостъпна  жена е мит" или тя иска или не. Да опознаеш някого е по добрия избор отколкото да се правиш на така наричаната "недостъпна жена".
Бе то и опознаването не е много добър избор, особено когато се окажеш с известие за бъдеща доставка от някой щъркел.
Мъжете могат да си го разиграват (коня) както им скимне, но жените...

# 218
  • Мнения: 3 545
Сега въпросът е - тоя екземпляр връзка ли търси, или секс. Щото може да се окаже, че лъже за връзка, за да получи секс. Тогава е оправдано жената да се прави на недостъпна.

А колко достъпна впрочем трябва да е жената, ако не е чак толкова на кеф и не й се прави секс? Трябва ли да се прежали, за да не намерят друга?

За мен правенето на недостъпна си е идеална стъпка, отсява тия, дето искат непременно секс, че и тропат нервно с краче.
Секс не се търси, няма логика. Често има жени за авантюри. Връзки се създават с желание. "недостъпна  жена е мит" или тя иска или не. Да опознаеш някого е по добрия избор отколкото да се правиш на така наричаната "недостъпна жена".

Мда, забелязала съм, че мъжете това разбират само под думата "опознаване", като го чуя и ....

# 219
  • Мнения: 30 802
На това ли му викат опознаване? Абе това си е жива капитулация и падане на гащите:)

Но иначе - как точно ще забременее жена, ако ползват контрацепция, а не метода "пай се!"...

# 220
  • Мнения: 3 687
На това ли му викат опознаване? Абе това си е жива капитулация и падане на гащите:)

Но иначе - как точно ще забременее жена, ако ползват контрацепция, а не метода "пай се!"...
Е, как. По стария метод. "Ако ма убичъш, ша даваш без гума, аз та паза". И любимото ми: "От теа хапове, дет ги пийш секи ден си замязала на слоница."

Wink

п.п. Ще трябва да направя списък с градските легенди на тази тема и да го дам на щерката.

Последна редакция: вт, 14 авг 2018, 13:02 от Аниш

# 221
  • Мнения: 3 545
Далечко сме вече от темата, но да коментирам и последното - за мен забременяването не е точно най-рисковата част, можеш да си се "пазиш"сама, но как стои въпроса с болестите при това "опознаване"? Аз лично съм "мерси" от такова на ранен етап, преди да съм наистина запозната кой е насреща.

# 222
  • Мнения: 3 687
Далечко сме вече от темата, но да коментирам и последното - за мен забременяването не е точно най-рисковата част, можеш да си се "пазиш"сама, но как стои въпроса с болестите при това "опознаване"? Аз лично съм "мерси" от такова на ранен етап, преди да съм наистина запозната кой е насреща.
Пробвай да питаш мъж дали страда от полово предавани болести или да намекнеш, че държиш на кондом, заради споменатите инфекции. Как така ще му нямаш доверие за нещо толкова важно. Все едно само по к*рви е ходил. Направо е смъртна обида. Пък не дай си да се окаже, че има - все жената им е виновна.

# 223
  • Мнения: X
За мен темата приключи, когато авторката каза, че тя не работи, а той работи.
И ми е интересно как го изкарахте този човек невероятен манипулатор заради едничка издънка преди месеци.

# 224
  • Мнения: 30 802
Не е невероятен манипулатор, но използва нещо, дето много прилича на техника от пикап форумите, нарича се dread game - страх да не го загуби и да се бори за него.

Общи условия

Активация на акаунт