Мама .. или просто слугиня ?

  • 16 782
  • 248
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 025
Намери си друг мъж- белгиец или българин. С този мъж ще се състариш бързо с този живот.

# 16
  • Мнения: 33
Кои религии?
Аз съм живяла в Белгия, бях женена за белгиец, валонец.
С какви чалми сте се хванали там! Мале, мале! Все едно си в някоя арабска държава.
Какво да ти кажа - еми, в България, жените сме по-добре поне.
емии .. такива чалъми турски 

# 17
  • Мнения: 251
Кои религии?
Аз съм живяла в Белгия, бях женена за белгиец, валонец.
С какви чалми сте се хванали там! Мале, мале! Все едно си в някоя арабска държава.
Какво да ти кажа - еми, в България, жените сме по-добре поне.
емии .. такива чалъми турски 

Чакай сега, ти не знаеше ли в какво ще се превърнеш, след като вземеш турчин за свой мъж? Не си ли била запозната? Да си мислила, сега си плащаш за решението.

# 18
  • Мнения: 33
Кои религии?
Аз съм живяла в Белгия, бях женена за белгиец, валонец.
С какви чалми сте се хванали там! Мале, мале! Все едно си в някоя арабска държава.
Какво да ти кажа - еми, в България, жените сме по-добре поне.
емии .. такива чалъми турски 

Чакай сега, ти не знаеше ли в какво ще се превърнеш, след като вземеш турчин за свой мъж? Не си ли била запозната? Да си мислила, сега си плащаш за решението.
знаех че те имат по различни разбирания .. но не очаквах толкова пък ...

# 19
  • София
  • Мнения: 38 837
На мен пък ми е жал за момичето. Просто няма изход даже.
Вашите къде живеят? И те ли са там?

# 20
  • Мнения: 33
Избрала си да бъдеш слугиня. Питаш ако сме на твое място - няма как да си избера да бъда необразована и безгласна в един дом. На никого не дължа чистене. Който цапа да си чисти, който е гладен да си приготви храна.
Аз не съм необразована -моляте прочети по нагоре какво писах че не съм учила в Бг никога завърших в Белгия  !

# 21
  • Мнения: 3 794
Белгия, Белгия, но ти живееш като в Ориента.
И от сега да мислиш колко ще живеят родителите му, направо е плашещо...

# 22
  • София
  • Мнения: 38 837
Те пък колко да са възрастни, ако и той е към 20, а майка му го е родила рано... Колкото мен, да кажем.

# 23
  • Мнения: 33
Те пък колко да са възрастни, ако и той е към 20, а майка му го е родила рано... Колкото мен, да кажем.
  ами това ми остава да чакам Grinning много зловещо звуча

# 24
  • Мнения: 251
Те пък колко да са възрастни, ако и той е към 20, а майка му го е родила рано... Колкото мен, да кажем.
  ами това ми остава да чакам Grinning много зловещо звуча

Е, щом ти е толкова добре, за да чакаш има няма 20-30-40 години, явно не ти е зле.

# 25
  • Мнения: 3 794
Те пък колко да са възрастни, ако и той е към 20, а майка му го е родила рано... Колкото мен, да кажем.
  ами това ми остава да чакам Grinning много зловещо звуча

Е, щом ти е толкова добре, за да чакаш има няма 20-30-40 години, явно не ти е зле.

Това щях да напиша и аз...Докато чакаш, че чистиш, переш, готвиш и ще търпиш обиди и тормоз от всички. Зловещо е това, на което си способна да се подложиш, неясно с каква цел.

# 26
  • София
  • Мнения: 38 837
Леле, представям си свеки. Някоя натокана, към 45 г, богата. Сега си хванала безплатна слугиня  и готвачка - здравей, живот!

# 27
  • Мнения: X
Че колко са 40 години - един миг, една въздишка и са минали...

Много ѝ е смешно на тази пързаляща.

# 28
  • София
  • Мнения: 38 837
Леле, представям си свеки. Някоя натокана, към 45 г, богата. Сега си хванала безплатна слугиня  и готвачка - здравей, живот!


И на теб ти се прииска, а? Хихи
Е как! Като не успях да науча дъщерята, поне някоя снахичка да ми принася.

# 29
  • Мнения: 33
Леле, представям си свеки. Някоя натокана, към 45 г, богата. Сега си хванала безплатна слугиня  и готвачка - здравей, живот!


И на теб ти се прииска, а? Хихи
Е как! Като не успях да науча дъщерята, поне някоя снахичка да ми принася.
не ти трябва много работлива снаха .. виждаш как хубаво я преставям моита свекърва  Wink

Общи условия

Активация на акаунт