ВАРНА ,МОРЕТО, СИНИТЕ ВЪЛНИ (5)

  • 16 806
  • 305
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 922
Ако за триколка иде реч, виждала съм в магазин Бебчо на ул. Ген. Колев, с/у Окръжна болница. Но може да провериш дали има налични. Тел. на склада във Варна е 30 27 30.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 893
е айде и аз да се влкюча  newsm03 Вержиния, на 23г, първескиня както се вика!  newsm53

1.В кой район на Варна живеете?   с мъжа ми на "Битоля 5", до Пикадили, Окръжна б-ца иначе зад Централна Поща живях,и скоро смятам да се мръднем натам че 4 ет без асансьор почна да ми натежава  Sad
2.Бременна ли сте или сте вече мама - в коя седмица и кога ви е термина , и къде ще раждате: бременна 18 г.с., термина го казаха на 11 дек, ама аз мисля че ще е към Коледа. ще раждам в Майчин Дом
3.Има те ли си педиатър? да личната е и педиатърка д-р.Веска Илиева от Окръжна.
4.Какво е необходимо да се вземе за раждане в определена болница? ами все още не съм питала акушерката ама гледам че има мацки дето вече са раждали в МД и са писали за това ще им се доверя  Sunglasses
5.Продавам , заменям: ами аз още не съм купила  Wink
6.Училище за бъдещи родители: на Битоля 1 има (до нас) ама не съм се интересувала  Embarassed
7.Бебешки магазини: ох много са....ама засега за нещата от "новородена" важност съм се спряла на Образцов дом 2ет. и едно сладко магазин4е за дрешки на ул.Пирот(зад Операта) но все още имам да разглеждам доста тука във форума гледах много подробен списък.

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 10:36 от Virginity

# 77
  • Варна
  • Мнения: 893
между другото ви гледах снимката колежки и мисля, че познавам едното момиче от Хуманитарната гимназия?! Thinking

Последна редакция: ср, 12 юли 2006, 20:22 от Virginity

# 78
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Момичета, намесвам се в темата ви да задам един въпрос. Можете ли горе-долу да ме ориентирате, как вървят двустайните апартаменти във Варна? Знам, че е много относително, но все пак.
Благодаря.
Здравей! За разлика от Yanich аз съм на мнение че за 30 000- 35000 ще си намериш жилище, но не и хубаво.От 2 месеца обикалям Младост и Възраждане и за 34000- 35000 намирам, но са на тапети, мокет, стара дограма и т.н. Може аз да съм претенциозна много, но ако се дават 35 000 за жилище в такъв вид и решиш да правиш подобрения ...#Crazy.Ако не ти е спешно огледай  и тези, който са понаправени/сменени дограми, подови настилки, баня,тоалетна/ и прецени кое си струва newsm78
Успех в търсенето!!!
На мнение съм че вътрешните подобрения(дограми,мазилки,бани и т.н.) е добре да си ги направиш сам,по свой вкус и желание.Затова съм казала такава сума.А вътре ако решиш да си го направиш  хубаво ще похарчиш повече пари отколкото си платил за целия апартамент,поне при мен така се получи.Но си държа на мнението че ако не се бърза с малко повече търпение ще се намери нещо добро за 35 000 евро( е не в центъра )Само да добавя че за два-три месеца само с много късмет може да попаднеш на нещо добро.Изисква доста нерви и търпение Hug

# 79
  • Мнения: 2 609
Благодаря ви много момичета.   bouquet
Ще проуча пазара Wink дето се вика, не бързам, имам достатъчно време. Peace

# 80
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Здравейте,мамчета от Варна  bouquet
Моля Ви,ако някой има представа къде мога да купя буталка на Чиполино,да ми даде координати.
Че имаме повод във Варна,а не ми се носи от София Embarassed newsm17
Предварително голямо БЛАГОДАРЯ  bouquet
Новия детски магазин,който отвори до Практикер и новото Пикадили-Хиполeнд се казваше ако не се лъжа.Там има доста бебешорски работи и дребни и едри Hug

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 08:25 от vania_na

# 81
  • Варна
  • Мнения: 758
Повечето неща, които гледах в Хиполенд бяха с цени по-високи от обичайните...

# 82
  • Варна
  • Мнения: 10 807
От Хиполенд купихме на Вики 2 чифта сандали - единият в резеда за яслата, другите розовите за всеки ден, май на Сандик са, за 8,90 лв, прилични са, всички ме питат откъде са.  Simple Smile

# 83
  • Мнения: 663
Аз само заради тези евтините сандалки отидох до Хипо, иначе друго нищо по-така не видях.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 10 807
Аз само заради тези евтините сандалки отидох до Хипо, иначе друго нищо по-така не видях.

И аз само за сандали ходих.  Joy

# 85
  • Варна
  • Мнения: 893
Хей майчета днес е сряда newsm53 !!! Сбирка няма ли ? И ако има къде ще е купона? newsm68 newsm44
тъй като съм нова тук а и само аз съм бременна от компанията ми  Sad много бих се радвала да се запозная с вас   bouquet 
може ли да ми кажете къде трябва да следя за евентуални срещи на варненските бъдещи и настоящи мами?  Flutter

# 86
  • Варна
  • Мнения: 2 133
От Хиполенд купихме на Вики 2 чифта сандали - единият в резеда за яслата, другите розовите за всеки ден, май на Сандик са, за 8,90 лв, прилични са, всички ме питат откъде са.  Simple Smile

Киса, анатомична ли е подметката на тези сандалки? Т.е. има ли едно бобче по средата от вътрешната страна на ходилото?

# 87
  • Варна
  • Мнения: 10 807
От Хиполенд купихме на Вики 2 чифта сандали - единият в резеда за яслата, другите розовите за всеки ден, май на Сандик са, за 8,90 лв, прилични са, всички ме питат откъде са.  Simple Smile

Киса, анатомична ли е подметката на тези сандалки? Т.е. има ли едно бобче по средата от вътрешната страна на ходилото?

Ходих да ги пипам - сякаш има леко издаденко, ама не съм много сигурна...  Thinking

# 88
  • Варна
  • Мнения: 2 133
От Хиполенд купихме на Вики 2 чифта сандали - единият в резеда за яслата, другите розовите за всеки ден, май на Сандик са, за 8,90 лв, прилични са, всички ме питат откъде са.  Simple Smile

Киса, анатомична ли е подметката на тези сандалки? Т.е. има ли едно бобче по средата от вътрешната страна на ходилото?

Ходих да ги пипам - сякаш има леко издаденко, ама не съм много сигурна...  Thinking

Благодаря ти, те са доста добре забележими, най-добре да ги видя на място, че наш'то е с недооформен свод и трябва да ходи с анатомични (или ортопедични newsm78) обувки...

# 89
  • Мнения: 2 631
Здравейте!
Първо искам да кажа, че не съм сигурна дали темата е за тук, така, че ако модераторите преценят - нека я изместят на подходяшото място Peace

Мами от Варна, помогнете да си намеря слинг, по-точно къде да си ушия? Hug

Общи условия

Активация на акаунт