Преди и след (home makeovers)

  • 121 868
  • 761
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 107
Да, подобно, но нейното сякаш беше гипсокартон

# 541
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 765
едва ли ще е гипсокартон, навярно гипс

# 542
  • Мнения: 611

Снимки от преди нямам, беше открита тераса, сега е тоалетна.

# 543
  • Мнения: 2 895
Скрит текст:
Снимки от преди нямам, беше открита тераса, сега е тоалетна.
Поздравления, чудесно се е получило!

Последна редакция: нд, 27 окт 2019, 14:20 от Не се сърди, човече

# 544
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Чудесно. Много ми харесват плочките на пода.

# 545
  • Мнения: 9 774
И на мен ми харесва много! Предполагам сте изолирали добре пода и тавана, за да не се получава конденз по студените части.

# 546
  • Мнения: 46 508
Браво! Имате златни ръце!

# 547
  • Мнения: 47 981
Много е красиво. А разрешено ли е да се мести санитарно помещение на тераса?

# 548
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Ако е в Бг, несъмнено всичко е разрешено. Т.е. никой никого не пита.

# 549
  • Мнения: 40 857
Струва ми се, че на снимката се вижда двор и ограда. Това ми говори, че може би става дума за къща. Ако е така не виждам проблем да местиш каквото искаш където искаш. Идеята за забраната е да не застрашаваш с течове съседи, ама ако няма такива, тогава къде е проблемът?

# 550
  • Мнения: 3 096
Бях тръгнала да пиша същото. На отражението в огледалото се вижда двор, та най-вероятно става въпрос за къща

# 551
  • Мнения: 47 981
Аз чак толкова не виждам Simple Smile
Супер, щом е в къща.

# 552
  • Мнения: 9 774
По спомен (което означава, че не съм проверявала наскоро и не мога да съм 100% сигурна), не може да има санитарно помещение (баня и/или тоалетна) над жилищно помещение (стая, хол) или кухня. Не мисля, че балконът влиза в някоя от тези категории.

# 553
  • Мнения: 611
Санитарно помещение не може да се изгражда над жилищно помещение, кухня или килер, освен ако не е към жилището, което обслужва. Това е къща, не е апартамент. В цялата къща нямаше направена баня и тоалетна, въпреки че планът предвижда. Не мисля, че е незаконно. Толкова хора усвоиха терасите си, разбиха комини( говоря за апартаменти)... та аз една тоалетна да не мога да направя в собствената си къща.

# 554
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Тея-мея, хубава ви е банята. Всичко е наред. Хората , които коментират законноста не са разбрали ,че това не е в апартамент.  Със здраве да си я ползвате! : )

Общи условия

Активация на акаунт