VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 591
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Варна
  • Мнения: 244
Хаха и мен не ме дразни диалекта, може би защото ушите ми са свикнали с него (от няколко години живея във Варна 😁). Иначе ми е симпатичен Наско, един такъв чаровен и по детски наивен ✌🏻

# 1 141
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 094
Връщам се да ви чета..
И какво стана? Повечето, които участваха в Черешката, ни ги хлъзнаха във ВИП-а. Ева ми е много неприятна - лицемерна, надменна и злобна. Тази не бих я изтърпяла и две минути. Някои изобщо не съм ги и чувала - този мистър София, например, момченцето МС, двойката.. Симпатична ми са Роз-Мари, Папи-то, Божана.
Сега видях, че сте коментирали диалетка на Наско - не виждам нищо кой знае колко дразнещо, навсякъде по света хората си говорят с диалектите и никой не го отразява, в край на сметка в такъв район е израсъл.
Вальо го познавам лично и ще ми е интересно да го гледам. Grinning

# 1 142
  • Мнения: 58
Тц, не. Не става тоя сезон. Вкараха ни 3 баби и всичко друго от "новите българи" - прости, без да знаят, че са такива, а и повечето са безинтересни. 

# 1 143
  • Варна
  • Мнения: 26
Това красиво девойче спрягат за половинка на Наско Цък

До колкото ми е известно е бивша негова половинка Simple Smile

Да, бивша е! Живее му се още на момчето.. Trollface
Неговата визитка ми хареса най-много, както и да Петко и Яна. С най-малко претенции и мания за величие!

# 1 144
  • Варна
  • Мнения: 244
Моите фаворити са Петко и Яна, харесвам ги още от Денсинг старс. Много се забавлявах, като им гледах визитката и най вече на частта с “Влизаме за да избягаме от децата и да се наспим” 😁 Така да ги разбирам в това отношение... 😂
Розмари ми е сладка и интересна за гледане, миже би се дължи на диалекта и. Малко съм разочарована, че затворника се оказа Ванко, надявах се Мейзер да влезе 🤣
Най-антипатични са ми Нора и Кулагин, но имам усещането, че основно тях ще гледаме този сезон, както казаха някои-ще бъдат гръбнака.

# 1 145
  • Мнения: 487
Сещам се сега, че миналата година жълтурите яко ни четяха и след ровене като изкарахме снимки на Мария един от многото, онзи Месаря- Аякса, веднага откраднаха снимката и бам при тях. Така, че тази година внимаваме, тайни снимки само на лични съобщения Grinning

# 1 146
  • Мнения: 53
Ванко се има за големия мъжкар,толкова ми е противен. До Петко обаче не се пъчи толкова и на Янчето се мазни.
Дъщеря му е същинска Николета - https://bulmedia.net/wp-content/uploads/2018/03/8-10.jpg С такъв родител - не се учудвам.

# 1 147
  • Варна
  • Мнения: 244
Ехеее на колко години е дъщеря му, има ли профили в социалните мрежи да я разгледаме?

# 1 148
  • Мнения: 24 369
Нали сам каза във визитката си, че той е направил Николета известна?! Естествено е дъщеря му да е същия киборг

# 1 149
  • София
  • Мнения: 7 887
И Насето бил "певец" Simple Smile)))
Да се беше научил и да говори правилно, ама къде ти.
Чета тук, че варненци се гордеят с диалекта, е няма що...

# 1 150
  • Мнения: 68 710
Ми що да не се гордеят варненци...то и софиянци говорят на диалект...
За протокола - ни от Варна не съм, ни от село София.
През мантията ми е дали някой ми харесва изказа.
Пак за протокола-като чуя "млекО" и ме напушва смЕх..нали смЕх, щото ако кажа смЯх...някак меко, може да подразни нечие ушо...Simple Smile

Важното е, че съм се научила да пиша грамотно и правилно!

# 1 151
  • София
  • Мнения: 15 470
Давали ли са нещо днес, щото гледам коментирате, пък аз нищо не съм видяла.

# 1 152
  • Мнения: 2 629
Свободни съчинения, както винаги.

# 1 153
# 1 154
  • Мнения: 11 744
Това красиво девойче спрягат за половинка на Наско Цък

До колкото ми е известно е бивша негова половинка Simple Smile

Да, бивша е! Живее му се още на момчето.. Trollface
Неговата визитка ми хареса най-много, както и да Петко и Яна. С най-малко претенции и мания за величие!
Аз помислих, че все още са заедно.
Ама явно това не е Насето, а някой друг. Качена преди ден. О, то се вижда на следващата снимка, че е друг.

Общи условия

Активация на акаунт