VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 363
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 260
  • София
  • Мнения: 22 923
Наско на колко години е? Като че ли не кака, ами майка може да му е Мария. Grinning

# 1 261
  • Мнения: 2 690
След визитките и влизането:
Ева - има лека надменност и аристократизъм в излъчването, старае се да е любезна, но едва ли ще издържи дълго. Не мисля, че е особено интелигентна, подобно на повечето в естрадата. Няма лошо, наблегнали са на друг начин за себеизразяване, при това - успешно.
Ваня - обожавам гласа ѝ, но не понасям мрънкалници, дето все някой им пречи. Силно впечатлена съм от отслабването ѝ и е крайно време да се раздели с палатките, дето облича. Сама се смях, като си представих задоволството и на двете, че са си уредили спалня и като влизат - изненадааа! - врагинята е съквартирантка. Лош, лош Биг Брадър, секна им краткото щастие. Wink
Не знам защо така ви дразни Наско, мен ме усмихва. Проблемът му е, че не е излязъл от пубертета, там го завари ранната слава и още се мотае на тези ширини, оттам и жаргона, който си е тийнейджърски, съчетан с варненско мьекане. Не мисля, че е глупав, по-скоро се лигосва и затова не връзва сносно изречение.
Ричард - тези кОнкурси, възхваляващи победата на плътта над разума ме натъжават. Особено победителите.
Стефан - не гледам Гала и ми е неясен все още. Все пак човекът си имаше бизнес, когато се хвана с нея, не е бил винаги на хранилка, склонна съм да му дам толеранс да се прояви.
Константин, Божана, Розмари - симпатични, но доста пренавити, очаквам рязък спад на френетичния възторг.
Мира, Веселин, Лора - ще се опитват да пазят имидж, да се спотайват в ъглите, но едва ли ще им се получи. Мира ще почне да страда от или за нещо си, Лорка ще си пийва кротко, докато не прекали и избухне, Веселин ще скочи да защитава някоя дама, нали даде такава рицарска заявка. Ако му се получи, дълго ще го гледаме, може и до последно. Simple Smile
Ванко - типичен мъжкар, в ъндърграундското разбиране на понятието. Застинал е в 90-те, но пък е различен и с това, поне на мен - интересен.
Семейството ми е симпатично.
Нора и Кулагин - страхотен тандем, с огромен скандалджийски и излагачески потенциал. Тя - семпъл ум и високо самочувствие - как само прие като полагаща ѝ се президентската длъжност! Той - развял агресията като тотем, компенсиращ комплекси и интелектуален недоимък (предполагам). Малко ми е досадно като си помисля, че сигурно около тях ще се върти цялото действие.

# 1 262
  • София
  • Мнения: 15 453
Още нямам мнение за никой, само се ядосах,че пак започна тоя откраднат живот, вместо да дават брадъра.

# 1 263
# 1 264
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
Лелеее,рейтингът на Нтв много нисък бил вчера Astonished  над 1млн гледали Фермата,а само 550хил ВБ Cry
По нова мериха ли си го Joy

# 1 265
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Лелеее,рейтингът на Нтв много нисък бил вчера Astonished  над 1млн гледали Фермата,а само 550хил ВБ Cry
По нова мериха ли си го Joy

Това от бТВ ли го съобщиха? Като гледам темите във форума, друго си мисля.

# 1 266
  • София
  • Мнения: 22 923
Лелеее,рейтингът на Нтв много нисък бил вчера Astonished  над 1млн гледали Фермата,а само 550хил ВБ Cry
По нова мериха ли си го Joy

Това от бТВ ли го съобщиха? Като гледам темите във форума, друго си мисля.

Разбира се, че от БТВ.  Laughing

# 1 267
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
Да,в новините по бтв Joy
Тук по време на излъчването бяха изписани над 60стр,а в тяхната едва 5стр Scream

# 1 268
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Да,в новините по бтв Joy

Дори не се наложи да вадя кристалната топка.

# 1 269
  • Мнения: 18 890
Лелеее,рейтингът на Нтв много нисък бил вчера Astonished  над 1млн гледали Фермата,а само 550хил ВБ Cry
По нова мериха ли си го Joy

По Нова сигурно ще измерят различно.

Този Константин/Папи Ханс не изгря ли, когато имаше връзка с една доста възрастна жена, тя даже беше по-известна от него и в онзи период той даваше интервюта, че открай време обичал да спи с бабички. Сега имаше някакво интервю, че и мъжка любов не отказвал. Чудя се каква му е ролята във формата - някоя от бабите ли ще сваля, или някой от мъжете?

# 1 270
  • Мнения: 11 727
Къде гласно, къде негласно, гледащите ББ се смятат за... прости хора, а на Фермата - за интелигентни  Grin

Последна редакция: ср, 12 сеп 2018, 06:39 от Merelenda

# 1 271
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
С бабичките беше либето на Пипи Дикова.

# 1 272
  • Мнения: 53
Кой е приятеля на Пипи ?

# 1 273
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Къде гладно, къде негласно, гледащите ББ се смятат за... прости хора, а на Фермата - за интелигентни  Grin

ГлаДни, я! И просо сънуват.

Миналата година се появи една особа в темата, за да ни каже, че сме прости и дори нямала познати, които гледали ВБ. Предложих ѝ да се запознаем, та и тя да има някоя проста позната, ама изчезна набързо.

# 1 274
  • София
  • Мнения: 5 712
ТЮхо, че гледам "Откраднат живот".
Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт