Дневникът - тема 95 - Да отслабнем всички заедно!

  • 47 165
  • 755
  •   1
Отговори
# 255
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 266
Аз имам хубава фитнес гривна Garmin HR+ но не я ползвам пълноценно защото не съм я разучила Simple Smile

# 256
  • Мнения: X
Нещо не можах въобще да спя тази нощ, уж пълнолунието беше миналата седмица, пък в 4 часа кукнах, второ кафе изпих.  Rolling Eyes
Нюки, какви са ти впечатленията от 80 ДО до момента, на кой ден си? Не ти ли идва множко в съчетание с тичане, макар и не ежедневно?

Фитнес гривните сме зачекнали пак, гледам.  Laughing Имала съм Фитбит Charge HR /който след близо година ползване буквално ми се разпадна на съставни части в ръката/, някъде от година съм с "умния" часовник на Самсунг. Добра ориентация дават, човек може да си направи интересни изводи на база инфото от тях, но в никакъв случай не бива да им се предоверяваме. Обичам да си засичам данните от съвместните ни разходки по планини или каране на колелета с тези от епъл- уотча на щерката и честно да ви кажа, налице са доста големи разминавания откъм инфо на изминати км най- вече. Дъщеря ми отдавна имаше подозрения, че нейните показатели са сериозно завишени. Права е била.

# 257
  • Мнения: 5 062
Пък днес започвал #NoCheatOctober. Правим ли го? (за диети става въпрос Stuck Out Tongue Winking Eye )

Планът за днес:
- котидж и варено яйце
- риба тон и зелена салата
- вероятно пилешко с ориз и салата

Времето влияе на апетита в този сезон, не му се давайте Simple Smile Имаме Нова година да посрещаме след 3 месеца.

Фитнес гривни установих, че не са за мен. Както казва Доналд Тръмп, sounds good, doesn't work Grinning В момента имам един fitbit blaze и mi band 2, които си стоят в шкафа.

# 258
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Всичко правим в името на фит физията и здраво тяло Mr. GreenАз оправдавам тренировките като посещения при психоаналетик Mr. Green
Спорна седмица, момичета!
Херзен, утре луна? Heart Eyes

# 259
  • Мнения: 7 743
+1 съм с теб, Блеки
или поне ще опитам Simple Smile

Сис, днес луна, свикнала съм си на понеделнишко неядене

# 260
  • Мнения: 725
И мен ме интересува за гривните/часовници дали имат смисъл или и с телефона става.

Миналия понеделник си взех Fitbit Alta HR много съм доволна! Въвеждам храната в MyFitnessPal, синхронизирам си я в приложението на Fitbit и то си смята всичко. Калории изгорени на края на деня, крачки, фази на сън засича, разстояние изминато. Отделно може да му зададеш отслабване, задържане или качване и ти смята автоматично колко калории да приемаш...

Той и телефона мери крачки, ама не е винаги в мен...

# 261
  • Мнения: X
Каква е идеята на "цветните кутийки" и що съм изтървала това?   newsm78


Контрол на количествата. От спортния режим на Отъм Калабрезе е.
И за тези, които си носят храна на работа и са навън цял ден.
Благодаря!   Simple Smile

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
А защо не си инсталираш за по-лесно My Fitness pal?
Там можеш да си въвеждаш всичко по-лесно, да си смяташ калориите и макронутриентите. Направо си сканираш баркодовете и готово.
Удобно е, че можеш да експортираш всичко в ексел, а отделно те автоматично ти правят и графики Wink


Защото ми е много затормозяващо. Не смятам да претеглям всяка хапка храна, целта ми е да започна да се храня по едно и също време, без да прекалявам, като включа 4-5 пъти седмично тренировки. В моята таблица си записвам и добавките, които приемам, както и всякакви допълнителни бележки от сорта кога ми е било тежко, кое не ме е държало сита, как ми е бил съня и т.н. та някак ми е по-лесно така.
Иначе идеята е чудесна, особено ако се следят калории и макронутриенти. Благодаря!

Дези, поздравления за мерките. Ама ще мрънкам - не си пишеш менюто.
Блеки, и аз съм в кюпа за октомври. Ъъъъ такова, виното как го броим?

# 263
  • Мнения: 10 012
Таня, Дези яде яйца до откат. Joy И чили с батати.
За да не ми писне съм си купила за седмицата пилешко и вратни пържоли, грах (можело!), зелен боб и броколи.

Сега закусих 2 банана.

С Фитбита ми следя километраж и пулс в покой. Имам Чардж 2 и от 3 години не е мръднал. Калориите които отчита са мисля, вятър и мъгла, и не им вярвам и грам.
Вкарвам отделно във Фитнес пала, не ми е синхронизиран.

Нищо от нещата които изяждам нямат баркод.

Честит ни Октомври!  Hug Много успехи и минуси на всички!
Скрит текст:

# 264
  • София
  • Мнения: 2 934
Този месец кантара и сантиметра ме отрезвиха. Всичко ми е в плюс и килограмите и сантиметри. Няма да се оплаквам, сама съм си го направила.
Днес за закуска яйца и сирене, нататък ще го мисля...

# 265
  • в пералнята
  • Мнения: 1 006
Аз си купих гривната на Мисфит миналата седмица, но нещо много неточни ми се виждат резултатите. Крачките все ги докарвам минимум до 8 хил на ден, което ми се вижда много при наличието, че работя на компютър и не ходя да тичам всеки ден. Тренировките пък въобще не ги отчита, хем правя ХИИТ. Много е странна и нямам доверие в нея.

# 266
  • Мнения: 10 012
Меню:
След 2та банана тичах в парка 12км (по изключение не бях на работа)
обяд 3 бъркани яйца, 300гр пъпеш.

Довечера ще е пържола и броколи след тренировка силова за цяло тяло. Може и преди. Не знам още, според както стане.

# 267
  • Мнения: 5 062
Нещо обезпокоително:
https://goo.gl/f5r1Kg
Плодовете са станали толкова сладки и пълни със захар, че животните са започнали да дебелеят от тях и да им се развалят зъбите. Сериозна червена лампичка и за нас, хората.

# 268
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Тили, да, множко ще ми дойде и за това гледам сама да се озаптявам. Вечерта щях да правя кардио флоу, но ще го оставя за утре. Ще си направя и някоя йога за разтягане, че имам мускулна на дупето и бедрата. Програмата за сега ми харесва, но времетраенето ми е проблем. Почивните дни е ОК, но като ходя на работа е трудно. Аз не съм решила да я следвам фанатично, когато и колкото мога. По-добре е от нищо. Обаче съм дала дума на половинът на пролет половин маратон да бягам, та тичането трябва да го подобрявам.

Аз съм с апъл часовника и много си го харесвам. Обаче и аз на калориите вяра не хващам. Гледам да си затворя кръговете поне повечето дни. Работата ми е седнала и зад компютър по цял ден и гледам при първа възможност да се движа. Обаче апетитът ми доста се увеличи и то предимно за сладко и тесто. Лоша работа.

# 269
  • София
  • Мнения: 1 434
Времето и на мен ми действа въглехидратно! От 2 седмици съм на какво ли не. Вчера и днес беше върхът с поредната паста, вино, джинове с тоник, сладолед и РД на колега в офиса с куп боклуци. Дори не си отворих кутията с миш-маш! Спешно се включвам в октомврийското затягане на воля и колани Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт