Лазерна, Фото или Електроепилация – 6

  • 47 700
  • 742
  •   1
Отговори

Анкета

Какъв процент от окосмяването ви в зоните, които третирате, изчезна завинаги, в резултат на перманентните методи за обезкосмяване?

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

# 735
  • Мнения: 5 816
Не бих казала, че говорим точно за невярна информация. По-скоро ти приемаш нещата прекалено буквално, а нищо, свързано с човешкия организъм, не е прецизна наука. Да, има хора, които с помощта на лазерната епилация, са се освободили и от последния излишен косъм, но не са много на брой (погледни анкетата на първа страница).

Ще гледам да пусна нова тема по-късно днес.

# 736
  • София
  • Мнения: 1 744
Въпросът е че по-скоро пише на сайта че не трябват поддържащи процедури, докато на сайта на върсус пише чсно че за поддържане на ефекта трябва

# 737
  • Мнения: 5 816
Няма как да знаеш дали ще имаш нужда от поддържащи процедури, преди да стигнеш до този момент, т.е. преди да си направила n на брой процедури на дадена зона. Окосмяването не е константна величина, при всеки е индивидуално, точно затова опитите за извеждане на някаква зависимост и модел са напълно нерелевантни. Важното е да се следи процесът стъпка по стъпка (как ти се отразява всяка една сесия, има ли напредък и т.н.), а не да се стремиш просто да направиш определен брой процедури, като някаква заветна цел, защото "така са ти препоръчали от студиото". Това имах предвид с предните си мнения. Simple Smile

# 738
  • Sofia
  • Мнения: 4 356
Аз ходя във Версус и последните няколко смс-а за напомняне, че е време за процедура, направо ги игнорирам, защото нямам косми и знам, че дори да отида, те ще ме върнат. Интим и подмищници не съм правила може би от миналата пролет.

# 739
  • Мнения: 191
Аз ходя във Версус и последните няколко смс-а за напомняне, че е време за процедура, направо ги игнорирам, защото нямам косми и знам, че дори да отида, те ще ме върнат. Интим и подмищници не съм правила може би от миналата пролет.

Може ли да попитам колко процедури направихте на интим в началото преди поддръжките?

# 740
  • София
  • Мнения: 1 744
Аз ходя във Версус и последните няколко смс-а за напомняне, че е време за процедура, направо ги игнорирам, защото нямам косми и знам, че дори да отида, те ще ме върнат. Интим и подмищници не съм правила може би от миналата пролет.

Е какви са тези смс-и?
Мен ми изпрщат само като съм си записала процедура еднократно съобщение с напомняне 🤔

# 741
# 742
  • Мнения: 1
Здравейте!
Искам да започна лазерни процедури за обезкосмяване на интимните части, но родих секцио преди 3 месеца и не знам дали мога да се подложа или трбява да се изчака определено време?
Някой знае ли повече по темата?

Общи условия

Активация на акаунт