НОЕМВРИйче сладко в мен бушува, че ще гушне мама скоро се вълнува!

  • 30 330
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 61
Да ние честита новата темичка!!💙💙

Аз подготвих бебешката чанта вече,а вие💙👶💙👶

# 31
  • Мнения: 220
добавих още 2 мами, чанта нямам готово, но съм купила уж каквото трябва за болницата

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 94
Мацки,аз още не съм решила как и къде ще раждам.Няма такова животно като мен.Мисля за Хирургиите и Торакса.Имам чувството,че ако реша в Торакс да раждам естествено,няма да са много доволни лекарите.
Вие решихте вече нали?

Здравейте,
Аз ще раждам в Селена. Моят термин е на 2.11. Още не съм стегнала багажа за болницата, но мисля вече др сед да го направя. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 380
Цоп! И аз в новата тема. Днес нещо нотификациите ми не работят и изобщо не разбрах, че има бая писано след последния ми пост Sad Добре, че случайно погледнах и що да видя - цяла нова тема. Честит месец Октомври Simple Smile Simple Smile Аз започвам последната седмица от 8я месец Heart Simple Smile

# 34
  • Мнения: 490
И мен може да ме запишете отпред - термин 26.11 , момиче , София

# 35
  • Мнения: 772
Мацки,аз още не съм решила как и къде ще раждам.Няма такова животно като мен.Мисля за Хирургиите и Торакса.Имам чувството,че ако реша в Торакс да раждам естествено,няма да са много доволни лекарите.
Вие решихте вече нали?

Здравейте,
Аз ще раждам в Селена. Моят термин е на 2.11. Още не съм стегнала багажа за болницата, но мисля вече др сед да го направя. Simple Smile
А ти как ще раждаш?

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 94
Мацки,аз още не съм решила как и къде ще раждам.Няма такова животно като мен.Мисля за Хирургиите и Торакса.Имам чувството,че ако реша в Торакс да раждам естествено,няма да са много доволни лекарите.
Вие решихте вече нали?

Здравейте,
Аз ще раждам в Селена. Моят термин е на 2.11. Още не съм стегнала багажа за болницата, но мисля вече др сед да го направя. Simple Smile
А ти как ще раждаш?

Нормално раждане. За сега всички индикации са супер за нормално раждане, дано така си остане и да се случи Simple Smile

# 37
  • Мнения: 541
Ако се наложи секцио при мен , в кои седмици се прави ?

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Ако се наложи секцио при мен , в кои седмици се прави ?

10-15 дни преди термин, но все пак е много индивидуално.

# 39
  • Мнения: 3 025
Днес бях на кожен пак. Лекарката ме посъветва, че най- вероятно кондиломчето ще изчезне с обгаряне още веднъж, но да не рискувам с естествено раждане и по- добре да се разбера с АГ да е секцио. А се бях настроила да е естествено раждане, от къде ми излезна това нещо точно в края на бременноста...но ако няма друг начин ще се разбера за дата за секцио. Но с кой ще се разбера, като още не съм решила къде и при кого да раждам? Пълен хаос.
Може да ме запишете и мен, моя термин е за 7.11
Другата седмица и аз ще си приготвя багажа да ми е готов, защото влизам в 9 месец.

# 40
  • Мнения: 220
готови сте Simple Smile

# 41
  • Варна
  • Мнения: 948
Sunnyhobi, какво представлява това образувание? Можеш ли да постнеш  и снимка?
За пръв път чувам това да е предпоставка за секцио. Този, при който ще раждаш - той ли изказа това мнение?

# 42
  • Мнения: 3 025
Sunnyhobi, какво представлява това образувание? Можеш ли да постнеш  и снимка?
За пръв път чувам това да е предпоставка за секцио. Този, при който ще раждаш - той ли изказа това мнение?

Прилича на гнойна пъпка. Днес кожната ми каза, че дори и да се махне да не рискувам и да си раждам секцио. Тези дни ще го обсъдя с АГ как е най- добре да постъпя. А хич неискам секцио, но ако е за доброто на бебето, ще си родя така, щом трябва.

# 43
  • Мнения: 772
Момичета,вече се отчаях!Днес излязох от болницата,три дни ми вливаха системи заради контракциите.Като,че ли по биваше,но от днес са си пак същата работа.Сега вечерта са си доста чести.Уж не ме боли ,по скоро ми е неприятно и чувствам напрежение.Следобед пък чувствах някакви болезнени боцкания ту ниско долу,ту по-нагоре.Тотално съм си скапала настроението ,по цял ден мисля за тези контракции и незнам как ще издържа до края/а то има доста време/.Нямам настроение за нищо.Сори,че ви мрънкам,но вече незнам на кой да се оплача.Disappointed Relieved

# 44
  • Мнения: 541
Morello_lips и аз имам ужасно често контракции и са болезнени някой път, както и остри болки ниско в корема . В болницата тук ми казаха че не съм за приемане и си е нормално . Гледам да се пазя и при контракции да сядам да си почина малко.

Общи условия

Активация на акаунт