СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - тема 9

  • 77 063
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 121
Анел, според мен е отрицателен, но може все още имплантация да не е минала. Знам, че нямаш търпение, но какви са тези тестове на 7-ми ден, че чак и втори път на 9-ти ден. Защо веднага след половия акт не отиде до лабораторията? Хайде малко по-търпеливо..

# 76
  • Мнения: 5 468
Здравейте ! От нетърпение и глупост , избързах с кръвния тест. Пуснах на 7 ден след О и на 9 -днес. Резултатът е 0.10 и на двата . Знам че е рано , но ако има бременност не трябваше ли да е друга стойност

Безсмислено е било да пускаш кръвен толкова рано, защото имплантацията завършва най-често към 9ти ден след О и чак след това ЧХГ започва да се повишава. Резултат 7 дни след О не е достоверен и никой не може да ти каже дали има бременност и е още рано или няма бременност. Сама направи сметка, че са пари, хвърлени на вятъра.

# 77
  • Мнения: 151
Лошото е че го знам , но пак ги правя .  Възхищавам се на всички вас , дето спокойно си чакат датата . Предполагам че други луди като мен няма . Пожелавам късмет на всички , ще пиша когато има нещо ново

# 78
  • Мнения: 200
При реф.стойности от 0-1,резултат 93,43 ...😉 незнам какво да мисля

# 79
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Анел не си само ти, много хора се тестват рано.

Криска честито, дано всичко да е наред !

# 80
  • Мнения: 17
При реф.стойности от 0-1,резултат 93,43 ...😉 незнам какво да мисля
Как да не знаеш, честито миличка! 😘😋Лека бременност 🤗🤗🤗

# 81
  • Мнения: 200
Благодаря ви момичета,стискам палци 👍🏻👍🏻👍🏻💋💗

# 82
  • Мнения: 891
Момичета ,здравейте!Имам питане за една приятелка.На 18ти октомври беше на доктор и лекарката й каза да действат на същия ден и на другия,защото тъкмо е имала овулация.На 29-30 имаше кафяво зацапване,предполагаше ,че цикъла избива.Вчера и днес има тестове с бледа черта,която иначе се вижда ясно.Вчера пусна кръвен и беше 18.7 при референтни  до 5 отрицателен,5-20 неопределен,над 20 положителен.Утре ще пусне пак да видим как е положението.Знам,че.не сме гадатели и утре ще се изясни,но вие какво мислите?Нисичка е стойността нали?

# 83
  • София
  • Мнения: 1 121
Цвете, ЧХГ се развива различно при всички. Вижте дали се удвоява стойността, дано всичко при нея е наред Simple Smile

# 84
  • Мнения: 891
Дано.Благодаря за мнението Съншайн

# 85
  • Мнения: 5 468
Момичета ,здравейте!Имам питане за една приятелка.На 18ти октомври беше на доктор и лекарката й каза да действат на същия ден и на другия,защото тъкмо е имала овулация.На 29-30 имаше кафяво зацапване,предполагаше ,че цикъла избива.Вчера и днес има тестове с бледа черта,която иначе се вижда ясно.Вчера пусна кръвен и беше 18.7 при референтни  до 5 отрицателен,5-20 неопределен,над 20 положителен.Утре ще пусне пак да видим как е положението.Знам,че.не сме гадатели и утре ще се изясни,но вие какво мислите?Нисичка е стойността нали?

Ниска е стойността за 16 дни след О, но винаги има вероятност тя да е била по-късно и това да е причината. Само повторният кръвен ще даде отговор.

# 86
  • Мнения: 200
RelaxedSimple SmileМомичета на 15 ден ЧХГ вече е 525,20,живи и здрави на 16,11 сме н
а преглед Stuck Out Tongue

# 87
  • Мнения: 5
Момичета аз приключих моята бременност в 4  седмица плода ми наистина спря да се развива и днес ми дойде цикъла .Инвитрото ми завършва неуспешно .Дано следващия път да бъде успешен.Стискам палци на Вас.

# 88
  • Мнения: 200
Момичета аз приключих моята бременност в 4  седмица плода ми наистина спря да се развива и днес ми дойде цикъла .Инвитрото ми завършва неуспешно .Дано следващия път да бъде успешен.Стискам палци на Вас.
.    Съжалявам,пощелавам ти много късмет следващият път😘

# 89
  • Мнения: 5
KRISKA79 Благодаря ти

Общи условия

Активация на акаунт