Добър ендокринолог в София - 2

  • 134 485
  • 749
  •   1
Отговори
# 210
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Здравейте!
Изчетох Ви, но все пак моля за препоръка за ендокринолог в областа на ЩЖ (възли и кисти).
При преглед моя ендокринолог ми каза, че имам киста, но не ми предписа да пия нищо и искам 2-ро дори и 3-то мнение. От малък град съм и затова реших да отида до София, но нямам никакви мнения за лекари там. Знам, че всеки е доволен от някого, други пък не са, но Вие сте по запознати и когото ми препоръчате ще Ви се доверя.

# 211
  • Мнения: 856
Знаете ли д-р Явор Асьов дали работи някъде по здравна каса?

# 212
  • Мнения: 351
Здравейте!
Изчетох Ви, но все пак моля за препоръка за ендокринолог в областа на ЩЖ (възли и кисти).
При преглед моя ендокринолог ми каза, че имам киста, но не ми предписа да пия нищо и искам 2-ро дори и 3-то мнение. От малък град съм и затова реших да отида до София, но нямам никакви мнения за лекари там. Знам, че всеки е доволен от някого, други пък не са, но Вие сте по запознати и когото ми препоръчате ще Ви се доверя.
Вижте сайтът на университетската болница по ендокринология  "Акад.Иван Пенчев ".
Там има 3 ендокринологични клиники.
https://usbale.org/bg/kliniki/treta_klinika_po_endokrinologiya/
Това е клиниката, в която лекуват щитовидната жлеза.

# 213
  • Мнения: 3 044
Знаете ли д-р Явор Асьов дали работи някъде по здравна каса?

Мисля че не, поне аз не открих и бях при него в Св. Св. Кузма и Дамян. 60лв е преглед и ехограф.

# 214
  • Мнения: 1 270
Тук пише, че работи със здравна каса точно в този медицински център:  https://superdoc.bg/lekar/d-r-yavor-asyov-dm-2217 . Може и час да си запишете онлайн.

# 215
  • Мнения: 43
Lemy и аз го заглеждах: https://superdoc.bg/lekar/d-r-yavor-asyov-dm-2217/. Може да си филтрираш търсенето.
Погледнах там, също и в центъра, не пише дали работят със ЗК.
Брей, много от малък се е хвърлил пачки да прави, специализант до скоро.
Докторът работи с НЗОК. Много е внимателен.

Мнения за доктор Явор Асьов?
Много внимателно преглежда, доволна съм!

Последна редакция: пн, 02 дек 2019, 10:53 от bubanka

# 216
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Аз съм ходила при д-р Галева в поликлиника Младост, кв. Младост1. Доволна съм.

# 217
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Здравейте, моят проблем е ранна менопауза и търся добър ендокринолог, с когото да се консултирам в тази насока. Моля за препоръка! Благодаря предварително!

# 218
  • Мнения: 961
Здравейте , четох темата но не намерих точния лекар за моя проблем .
При ехографски преглед ( по друг повод) ми откриха 2 кисти 0.3 и 0.4 милиметра и един нодул (обозначи го като аденом) 0.3 милиметра.
Опасно ли е това ?
Моля препоръчате ми специалист

П.п. лятото ТSH ми беше В норма (0.845 при риф. стойности 0.350 до 4.940 )

Моля за съвет

# 219
  • Мнения: 351
Здравейте , четох темата но не намерих точния лекар за моя проблем .
При ехографски преглед ( по друг повод) ми откриха 2 кисти 0.3 и 0.4 милиметра и един нодул (обозначи го като аденом) 0.3 милиметра.
Опасно ли е това ?
Моля препоръчате ми специалист

П.п. лятото ТSH ми беше В норма (0.845 при риф. стойности 0.350 до 4.940 )

Моля за съвет
Здравейте!
Не става ясно къде са Ви открили кисти? На щитовидна жлеза ли? Или другаде?
По принцип следва да се консултирате с ендокринолог. Да Ви изследват и ако лекаря прецени може да Ви прати на ЯМР. От там да Ви насочат към специалист хирург. В Ендокринологията в София има отделение Трета клиника по ендокринология (тиреоидни, паратиреоидни и метаболитни костни заболявания). Там има и хирургия.

# 220
  • Мнения: 961
Здравейте , четох темата но не намерих точния лекар за моя проблем .
При ехографски преглед ( по друг повод) ми откриха 2 кисти 0.3 и 0.4 милиметра и един нодул (обозначи го като аденом) 0.3 милиметра.
Опасно ли е това ?
Моля препоръчате ми специалист

П.п. лятото ТSH ми беше В норма (0.845 при риф. стойности 0.350 до 4.940 )

Моля за съвет
Здравейте!
Не става ясно къде са Ви открили кисти? На щитовидна жлеза ли? Или другаде?
По принцип следва да се консултирате с ендокринолог. Да Ви изследват и ако лекаря прецени може да Ви прати на ЯМР. От там да Ви насочат към специалист хирург. В Ендокринологията в София има отделение Трета клиника по ендокринология (тиреоидни, паратиреоидни и метаболитни костни заболявания). Там има и хирургия.

😯 ужас
Кистите и аденома са на ЩЖ и са по 3 милиметра ... опепация ли се налага и ЯМР
Има ли и други с подобни проблеми ?
Притесних се
Да пази Бог!!!

# 221
  • Мнения: 20 143
Светлинар, не се шашкай, чак пък ямр....
Питай и в тази тема ако искаш:
https://m.bg-mamma.com/?topic=1126045

# 222
  • Мнения: 351
Здравейте , четох темата но не намерих точния лекар за моя проблем .
При ехографски преглед ( по друг повод) ми откриха 2 кисти 0.3 и 0.4 милиметра и един нодул (обозначи го като аденом) 0.3 милиметра.
Опасно ли е това ?
Моля препоръчате ми специалист

П.п. лятото ТSH ми беше В норма (0.845 при риф. стойности 0.350 до 4.940 )

Моля за съвет
Здравейте!
Не става ясно къде са Ви открили кисти? На щитовидна жлеза ли? Или другаде?
По принцип следва да се консултирате с ендокринолог. Да Ви изследват и ако лекаря прецени може да Ви прати на ЯМР. От там да Ви насочат към специалист хирург. В Ендокринологията в София има отделение Трета клиника по ендокринология (тиреоидни, паратиреоидни и метаболитни костни заболявания). Там има и хирургия.

😯 ужас
Кистите и аденома са на ЩЖ и са по 3 милиметра ... опепация ли се налага и ЯМР
Има ли и други с подобни проблеми ?
Притесних се
Да пази Бог!!!
Не се притеснявайте! Може да Ви назначат лекарства. Аз съм с Хашимото и пия Еутирокс.

# 223
  • Мнения: 332
А може ли да ми препоръчате ендокринолог, който работи с фондовете за допълнително здравно осигуряване?

# 224
  • Мнения: 27
Здравейте,
Търся АГ-ендокринолог, за дъщеря ми(17 г.). Ако някой може да препоръча добър специалист, ще съм много благодарна Simple Smile
Препоръчаха ми д-р Георги Коларов, но чета доста негативни мнения за него.

Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт