NIVEA Baby: Цялата грижа за бебето, от която се нуждаете в един крем

  • 9 561
  • 150
  •   1
Отговори
# 30
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 050
Най- любимият ми момент е когато си го гушкам в мен 😍

# 31
  • Лясковец
  • Мнения: 764
Всеки момент прекаран с бебето е незабравим,палавата му усмивка,веселия поглед,думичката мама или една гушка не се забравят.

# 32
  • Мнения: 1 294
Аз нямам такъв. Когато децата са здрави и спокойни, всеки един миг е миг на пълно щастие.

# 33
  • Мнения: 143
След баня ,когато вече му се приспива и идва да се гушка Simple Smile

# 34
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Любимите ми моменти с моята сладка принцеса е да си играем,да се гушкаме и сладко да поспива в моите прегръдки ❤

# 35
  • Мнения: 232
Всеки един момент с прекрасното ни детенце си остава по негов начин специален . За мен най най най специалният ще си остане момента когато го видях за първи път  мъничък , сладичък толкова невинно и чисто същество . Това ще си ми остане един от вечните специални  моменти. А след този момент има още хиляди и ще има още за напред Simple Smile

# 36
  • Мнения: 230
Бебето беше липсващата част на нашия пъзел. Сега всеки един момент прекаран с него е незабравим, всяка усмивка, всяко ново движение, всичко което той прави за нас е невероятно. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 417
Когато ме озарява с усмивка, когато се смее с глас, когато тича да ме гушка и хапе..

# 38
  • Мнения: 2 127
Моят юнак вече не е бебе,но все още обичаме да се гушкаме,безценно е времето когато лежим и гледаме някое филмче или просто му чета книжка.

# 39
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 776
когато спи и да си я гледам и целувам

# 40
  • Мнения: 2 361
 Всеки един момент е безценен Simple Smile

# 41
  • Мнения: X
Всеки миг с моето детенце е щастие!!! Hug

# 42
  • Мнения: 121
Всеки един момент е любим и незабравим.

# 43
  • Мнения: 940
Всичко е прекрасно. Всеки миг е любим, всяка усмивка е любима, всяко докосване е нежно и
незабравимо.

# 44
  • При децата ми
  • Мнения: 6 062
Всеки един момент с децата ми е любим!:smile:

Общи условия

Активация на акаунт