Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са ваканциите и неучебните дни за учебната 2018/2019 година?
Какви са празниците и поздравите за рождения ден на Мандаринка?
Какво е мнението за родителските срещи?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са ваканциите и неучебните дни за учебната 2018/2019 година?
Ваканциите и неучебните дни за учебната 2018/2019 година включват есенна ваканция от 1 до 4 ноември 2018 г., коледна ваканция от 22 декември 2018 г. до 5 януари 2019 г., междусрочна ваканция от 5 до 7 февруари, пролетна ваканция от март до април за I - XI клас, и за XII клас от март до май, неучебни дни на 21 май за ДЗИ по БЕЛ, на 23 май за втори ДЗИ , на 6 юни за държавен изпит по теория за СПК, на 17 юни за НВО по БЕЛ и на 19 юни за НВО по математика.
-
Какви са празниците и поздравите за рождения ден на Мандаринка?
Мандаринка празнува двоен празник, отбелязвайки 14-ия си рожден ден и 32-ия си рожден ден. Хората поздравяват Мандаринка с пожелания за здраве, щастие, успех и любов, като изразяват възхищението си от нея и нейното наборче. Всички се радват за двойния празник и изпращат своите благопожелания към Мандаринка и нейното семейство.
-
Какво е мнението за родителските срещи?
Мненията за родителските срещи варират. Някои участници изразяват недоволство от безсмислеността на груповите родителски срещи, докато други споделят положителни преживявания от индивидуалните срещи с учители. Има и такива, които считат, че родителските срещи са важни за изграждането на класната общност и разбирането на сложни ситуации, пред които са изправени децата.
-
Какво е мнението за родителските срещи в училище?
-
Как реагират родителите на академичните постижения на децата си в училище?
"
. Въпреки, че винаги най-много съм ценяла нематериалните подаръци - за тях се иска въображение и подготовка. На сина ми често му говоря, че когато започне да излиза с момичета, трябва задължително да ги изпраща до тях.
, при нас разстоянията са твърде големи и изпращането обикновено е до спирката
. През лятото бившият приятел на щерката изпращаше до нас, но беше светло, а и имаше много свободно време...сега е трудно осъществимо. Часът на прибиране е закован до 19,00, та евентуалното бъдеще кандидат гадже

Стереотипът на "зубъра/зубърката" с очила, девствен мустак, пъпки и леко наднормено тегло вече е яко разчупен. Гледам , че почват да внимават и какво ядат, какво безалкохолоно пият и това много ме радва ! Не ме кефи, обаче да оценяват приятелите си или обектите си на желание само по успех и оценки в у-ще, камо ли пък по КИЛОГРАМИ
и много им говоря на тая тема. Става малко като рибата е гениална в плуването, ама ако я караш да тича, цял живот ще си мисли че е неудачник и тъпак. (перефразирам един доста по-умен от мен).
