Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 120
Преувеличава според мен и не знам защо те плаши Начев. Хубаво, предозирала си се, ама едва ли ще мине от хипо в хиперфункция жлезата. Сега си на без хормон ли за известно време? То нали знаеш че покрай раждане и кърмене съвсем се бъгва и трябва време да и дадеш.  На мен преди 2 години ми я махнаха изцяло жлезата, заради карцином, детето беше на 7 месеца, може и да съм споделяла тука. Та сега държа 0.2 че и на 0.06 бях доста време по едно време, но за моята болест така трябва, че да не се възобнови карцинома, превенция един вид. 

# 121
  • София
Момичета, аз се включвам с неприятна новина, но тъй като ви бях споделила хубавата, се чувствам длъжна да ви кажа и лошата. Вече не съм бременна, изтекоха ми водите в 15 г.с. Преди това имах 3 кръвоизлива, малко ми се беше завишила глюкозата и общо-взето нещата не тръгнаха на добре и не успяха да бъдат спасени. Няма нужда да казвате нищо, просто ми се искаше да знаете. Simple Smile

# 122
# 123
Стаси, прегръщам те. Между Дамян и Рада имах мисед в 10г.с., един месец ходих като пияна. Heart Кураж.

# 124
Ех, значи, кофти късмет. Добре, че детето е много ангажиращо. Hug

Боян от както ходи на ясла редовно е в къщи. 1 седмица там, една в къщи. С памерса и пишото специално сме на наникъде " Мамо, Боби няма пиша гащите, пази памписа сих" Ама пиша. Иначе ние имаме гърненце писоар ползва си го като го пратя, стойки чупи, тръска го Grinning ама иначе пълни памперса.
Та някой ден в обозримото бъдеще ... Защото при нас нито с каре нито с обесняване става .

Общи условия

Активация на акаунт