Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 180
Здравейте! Писах ви преди около 2 седмици. Около 6 месеца използвах Олинт. Носът ми се запушване изцяло. Използвах Нарине 14 дни и мога да кажа, че съм много доволна. Проблемът ми се реши. Много рядко се запушва вечер като си легна, но не на цяло. На сутринта си е отпушен. Понякога и през деня. Не знам от какво зависи. Микробиологията ми е чиста. Рентген не съм правила, защото кърмя. Не знам да използвам ли още една опаковка, при условие, че съм почти на 100% добре. Работя с животни, от които имам лека алергия от доста години (обрив по ръцете). Не се повлиях от Калменте. На 29 години съм. Вашето мнение?

Здравейте, NadyaG,
Благодарим за отзива. Ние знаем, че нашите продукти работят, но се радваме, че в това сте се убедили и Вие. Обръщаме внимание, че процесът на заселване на бактериите все още не е завършил. Нищо не правете следващите 2 месеца, най-вероятно положителните промени ще продължат. Няма нужда да правите още един курс с капките Нарине Назал на този етап. Не правете никакъв рентген, рентгеновите лъчи ще убият бактериите и тогава ще трябва да ги заселвате отново.

Поздрави: д-р Р. Марекова

# 181
Здравейте! Писах ви преди около 2 седмици. Около 6 месеца използвах Олинт. Носът ми се запушване изцяло. Използвах Нарине 14 дни и мога да кажа, че съм много доволна. Проблемът ми се реши. Много рядко се запушва вечер като си легна, но не на цяло. На сутринта си е отпушен. Понякога и през деня. Не знам от какво зависи. Микробиологията ми е чиста. Рентген не съм правила, защото кърмя. Не знам да използвам ли още една опаковка, при условие, че съм почти на 100% добре. Работя с животни, от които имам лека алергия от доста години (обрив по ръцете). Не се повлиях от Калменте. На 29 години съм. Вашето мнение?

Здравейте и от мен, NadyaG,
По въпроса за алергията е необходимо да се анализират доста неща, за да може да се даде мнение.

Поздрави: д-р Е. Радоилска

# 182
  • София
Здравейте!
Допустимо ли е при дете на 5 г да приложа цялата опаковка капки за нос Нарине Назал (както виждам, че съветвате някои възрастни в темата), или е по-добре да се придържам стриктно към курс от 10 дни? Целта ми е да елиминирам Моракселата в носа, за която вече комуникирахме в темата.

# 183
Здравейте!
Допустимо ли е при дете на 5 г да приложа цялата опаковка капки за нос Нарине Назал (както виждам, че съветвате някои възрастни в темата), или е по-добре да се придържам стриктно към курс от 10 дни? Целта ми е да елиминирам Моракселата в носа, за която вече комуникирахме в темата.

Здравейте, pandachina,
Не може да се предозират капките; в голямата част от случаите 10 дни са напълно достатъчни за заселването на ацидофилните бактерии. Ако искате ги сложете, няма да навреди.

Поздрави: Екипът на "Медбио+"

# 184

За тези, които са пропуснали полезния материал:
Каква е връзката на дисбактериозата с хроничните заболявания?
В него можете да видите и интервюто по въпроса с проф. д-р Ашот Хачатрян, д.м.н.
Кликнете върху заглавието, за да отворите страницата!

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 14:35 от Наринé

Общи условия

Активация на акаунт