Отговори
# 210
  • Мнения: 56
Да са им живи и здрави бебчетата на мама Jam и мама Зайко! Да растата весели и послушни!   bouquet  bouquet  bouquet
Относно посещенията на роднините смятам като миналия път - на изписването само моите родители, свекърва ми и сестра ми, а останалите роднини и приятели по-късно, след месец-два. Не смятам, че ще имам проблеми, защото всеки се съобразява и никой няма да дойде без покана.
Приятен ден от нас.

# 211
  • някъде
  • Мнения: 4 961
Здравейте момичета!  Hug
Как сте в тези жеги? При нас във Видин е просто непоносимо! Снощи излизахме малко с татито и въпреки че беше към 20.00 часа- не се търпеше от задух и комари. Tired
ЧЕСТИТО НА ДВЕТЕ МАМИ И ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ!!!  bouquet
Варвара, аз доколкото знам се сменят около 7 памперса на ден, но нека кажат и по-знаещите.../аз покрай племенниците си мисля, че съм понаучила това- онова/.
Снощи като тръгнахме да излизаме и ужас- нямам какво да обуя- всички чехли и обувки са ми малки... едва влезнах в едните, че просто иначе нямаше с какво да изляза... Tired
Ренито, снощи като се замислих за рождения ти ден и схванах какво си искала да направиш- да си напиеш бебо и той да не иска  да излиза. Crazy
Аз след обяд съм на доктор и ще ви пиша какво ми е казал, но вчера като си измерих обиколката на корема май за две седмици съм порастнала с 7-8 см... #Crazy а за по- предните две  бяха 4 см... Shocked

# 212
  • Мнения: 1 298

Ренито, снощи като се замислих за рождения ти ден и схванах какво си искала да направиш- да си напиеш бебо и той да не иска  да излиза.  #Crazy


 hahaha
хе-хе.Ама знаеш ли какъв активен ми стана  newsm32  Нямаше спиране после.Тя матката затова започна да ми контрахира на толкова често  #Crazy

# 213
  • някъде
  • Мнения: 4 961
И ние снощи бяхме на рибка и биричка за татито, а за мен- мин.водичка. Така ми се пиеше биричка и той ми сипа два пръста, аз я изпих и той ме пита "Искаш ли още" ама мен ме беше срам, че имаше и други хора на масата и ще си кажат - тази пияница ще си напие бебока.... Crazy Joy

# 214
  • Мнения: 2 484
Здравейте!
Didiiiii_81 Я как така,аз си пия по цяла и хич не ми пука кво ще кажат другите!

Малииии нашия тати сега е измислил ново име,познайте как-Йоана!
Щото сега наближавал еньов ден и тогава било Йоан кръстител!
И одеве вика айде да ти правим два секса и да раждаш на 24-ти!Мале!
 Naughty

Аз пък си измислих име и не си го казвам като родя ще разберат!
И така   поздрави от нас и да се пазите от жегите!
Рени как да напиша на линка който се появява в подписа ПОКУПКИ а не да седи такъв!Виждам че ти си го написала!

Хайде бай!  bouquet

# 215
  • Мнения: 55
Здравейте,аз се завърнах благополучно от Карлово,починах си малко,къпах се в басейна на вилата,ядох като за последно....Все хубави неща,само дето май за първи път получих контракции от пътя newsm78Все имам предчувствие,че ще родя по-раничко,дано да е така,че и на мен взе да ми тежи вече Rolling Eyes
[Честито на Заико и Джам,да са им живи и здрави бебчетата,да растат послушни и хубавки.!Честито и на новата госпожа във форума PeaceОтносно подуванията-и аз съм с надути крачка и дори студената водичка не ги оправя,като гледам и ръчичките ми са се подули #CrazyА за килограмите-май съм вече 18,19 отгоре,т.е. скоро ще стигам мъжо(той е 88 килограма,а аз 80) hahaha
Моето бебче ритка много ,направо се чудя от къде намира място в корема,ама ....
На кола-маска ходих вече,дори направихме и план-график кога ще отида за последно,преди да се роди бебче.С мъжо ударихме и един секс,макар че той каза,че докато не вляза в 9-ти няма да ме закача,ама аз нали съм си шавлива и го награбих по-раничко хехе Joy
Та стига съм писала,ами да отида да сготвя нещо в тая жега Laughing

# 216
  • Варна
  • Мнения: 1 136
Здравейте и от мен!
Честито на всички, които вече са станали mamma. Да са им живи и здрави сладките  ylinfantи много да радват мама и тати!
Аз в петък ходих на преглед при доктора, при когото ще раждам. С бебето всичко е наред. Разбрахме се да му се обадя на 10-ти юли и в същата седмица да направим секциото. Притесни ме обаче факта, че от 1-ви юли доктора излиза в отпуска - даде ми всички възможни телефони и каза, че ще бъде на вилата си, която е съвсем близо до града и, че ще мога да разчитам на него и по-всяко време ако се наложи нещо да го търся по рано   Praynig.  Това не го очаквах и сега наред с другите ми черни мисли и това да мисля да ли ще го намеря. По принцип му имам голямо доверие, а ма знае ли човек newsm78.
Първото ми секцио беше с пълна упойка, но сега почти съм се навила да е със спинална. Доктора каза, че за него няма значение, но от спиналната по-бързо се възстановяваш. Имали и други мами, които ще раждат със секцио. Сподолете моля каква упойка сте си избрали.
Варвара - памперса се сменя преди всяко хранене на бебето - т.т в началото на всеки 3 часа. Понякога обаче се случва като го нахраниш бебето да се изака и трябва да сменяш пак. Също вечер след къпането когато си го нахранил и облякал му е много хубаво на бебчо да си ака на чистичко. Така, че памперсите си хварчат доста в началото.
Чао и лек ден на всички!  bouquet   

# 217
  • София
  • Мнения: 1 230
Ейй, да ни е честит първия МЪЖ!!! На всички родили мами много здраве, щастие и прездрави бебоци.
Наде, пиши ме Секцио. Толкова желаното секцио дойде не от където го търсех. Днес сутринта бях при Тодорова /ендокриноложка/ в МД и тя написа предписание за цезарово сечение в 37-38 г.с. бебчо не е много голям, но се очаквало заради високата кръвна захар, раменете му да са по-широки и да не може да излезе. Днес вечерта отиваме с тати да се разберем за паричките и датата на секциото при моята докторка. Лелииии, дойде си  Sick. А вкъщи е разкопано, парнаджията, който трябваше да слага вчера котлето се е разболял и дано утре го оправят най-сетне, че да се циментират каналите, които изкопаха.  #2gunfire #Cussing out И не е само парното, ама като свършат парите ..., айде няма да е единственото бебе в не чак толкова хигиенична обстановка. Няма къде да отидем с бебчо ако не се свършат грубите довършителни работи. Сега ще ми оправят една малка стая за времена кухня. Айде стига от мен, ще кажа датата, като се разберем. Сега отивам да му дремна че станах много рано тази сутрин, а снощи само студени компреси налагах.

# 218
  • Мнения: 1 298
Ехе,те не останаха мами нормално раждащи  newsm78
Ели, в профила си пиши ПОКУПКИ
Влез ми в цитата да видиш как става.  newsm10

# 219
  • Мнения: 239
Здравейте мами Hug

За три дсни толко сте изписали,че човек не може да ви изчете Grinning Важното е ,че има хубави новини.

Честито на всички новообебили се мами.Да са им живи и здрави бебочествата и много да ги радват. На всички рожденници ЧЕСТИТО на патерица.Желая ви много усмивки и най-сладките бебчета през юли Hug  bouquet

При нас нищо ново засега.Бебка е добре и расте.Вчера бяхме при док и каза,че вече е 2200гр. Надвам се това да е добре за момента Wink

Продължаваме да чакаме пустия му заем и вече съм пред нервна криза  newsm45 smile3511 smile3514
Направо незнам как ще се оправя а определено не искам някой друг да пазарува вместо мен.
На всичкото отгоре чакаме до 10 дни да дойдат да сменят дограмата и в къщи ще стане строителна площадка.Ужаааааааасссс.
Дано всичко приключи благополучно и най-важното бебка да не бърза да излиза,че милата нищо си няма още newsm45

Ами това е засега май от нас.Стиа съм ви досаждала с мойте грижи и проблеми.

Пожелавам на всички майчета да се чувстват много добре и внимавайте по тези жеги.Също така не прекалявайте мол много с разходките.
Пазете се!

Целувки от нас с бебка и до скоро Hug Hug  bouquet

# 220
  • Мнения: 1 165
Здравейте момичета!Нека да Ви се похваля-аз и съпругът ми си имаме  дъщеричка!Госпожицата малко избърза,но така са те младите Simple SmileРодих я 45 дни преди термина- на 28.05, в АГ Стара Загора.Първоначално мислех всякакви въриации за името й(започващи с буквичката М), но при така стеклите се обстоятелства не се поколебах да я кръстя Мария - на свекито  и Богородичка да си я закриля!Моята лекарка ме посъветва да я родя по естествен път и така Мария проплака за първи път на 28.05,в 12.55 часа.Много съм благодарна на д-р Ина Цонева,която беше неотлъчно до мен през цялото време и ми вдъхваше кураж и сили  HugДържаха ни 18 дни в родилното, защото малката беше под наблюдение в интензивния сектор.Сега сме си в къщи и започваме да свикваме всички заедно Simple SmileТова е около мен - вече съм майка!!!
На всички вас момичета пожелавам леко добременяване и в най-скоро време всички да се радвате на вашите слънчица!Пожелавам здрави и спокойни бебенца на всички Ви!Нека Бог да е вас!

# 221
  • Мнения: 15
Честито на новодошлите бебчета   ylinfant на бял свят!  Да радват мама и тати!  bouquet Вече си имаме и мъжленце!
Споко БЕНИ ние също сме в ремонт и в къщи е страшна работа, всичко е опаковано и моя мъж ми е направил пролуки между мебелите, за да мога да минавам. И ние нищо не сме купували за бебчо. Като се роди, тогава....
Люба за Rh- аз съм такова, но за сега нямам антитела и никой нищо не ми казва за това. Разбрах, че трябва да се бие някаква инжекция, веднага след като родиш, струвала към 180 лв. и трябва ние да си я купим. Тази инжекция била, за да не се появявт тези антитела после, след раждането.
Браво ЗАЙКО - честито бебче и голяма радост в къщи.

# 222
  • София
  • Мнения: 277

Честито и от мен на новите маминки! Много ме радвате и направо...ох ама че сте активни...не мога да ви прочета...но бързам да кажа за RH ОТРИЦАТЕЛНО - има специална секция в библиотеката на форума..мамите с такова моля ви прочетете го, защото това не си е шега...важно е както за бебето, така и за майката, а и за следваща бременност! иначе аз си лежа, правя се на послушна и си чакам момента...оххххххххх луда работа...а днес лекцийката на 9 месеца беше супер...хей, хайде хващайте се и идвайте...
до скоро...и се крийте на сянка, че...

# 223
  • Мнения: 15
Къде да търся библиотеката за Rh-то. Интересува ме тази информация.

# 224
  • Мнения: 1 440
Честито на новопоявилите се бебоци !!! И те и майките да са живи и здрави !

Да ви питам забелязали ли сте малките деца да са послоянно насочени към коремчетата на бременните?В смисъл все да искат да ги пипат, боцкат, удрят и т.н. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт