Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са надеждните източници на информация за бременност?
Как да разбера дали контракциите са болезнени и дали трябва да отида в болницата?
Какви са необходимите неща за болницата при раждане в Хирургиите в Пловдив?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са надеждните източници на информация за бременност?
-
Как да разбера дали контракциите са болезнени и дали трябва да отида в болницата?
Когато контракциите станат болезнени и се усещат ниско в корема, това може да е признак за започващо раждане. Ако контракциите са редовни, с продължителност и интервали, и не намаляват, препоръчително е да отидете в болницата. За изтичане на водите в банята те се усещат като непрекъснато капково усещане, което трябва да се наблюдава.
-
Какви са необходимите неща за болницата при раждане в Хирургиите в Пловдив?
-
Как мога да се възстановя след цезарово сечение?
-
Какви са симптомите на предстоящото раждане?

А аз съм много доволна, че не се мъчи и втора вечер спим от 12 до 6, може да пробвате, ако нямате и вие резултат от Лефакса. Като цяло капките със симетикон не ни помогнаха, Биоамиката е с лактаза и мисля точно това ни подейства.. Дава се лесно, а не като Колийф да трябва да се цедиш.