Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 37

  • 12 115
  • 715
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 190
Йесс, благодаря за темата
Майче, признавам си, че ако това наистина го дадат ще изпия един кашон вино и ще изплача света Grinning

# 16
  • Мнения: 1 358
Доне, символиката в заглавните снимки ми харесва все повече и повече Hug Благодаря за новата тема Kissing Heart
Ако сценария на Майчето се сбъдне, съм готова да простя всички прегрешния на сценаристите Smile

# 17
  • Мнения: 371
Дона 🌸, благодарско за темата!
В началото на предната темичка си пожелах само хубави моменти за нашите 'убавци - то танци ли не бяха 😍😍😍... повтарям си пожеланието и за тази тема!

Корицата е бижу , сценарият на Майчето също ! На когото му се отдава си личи отдалеч 😁. Може ли след ритуалната зала и почерпката да вмъкнем от един стар сценарий на Дона медения месец ала " Родопите" ( дано помня правилно детайлите  😅👌) и онази хубава ракийка , дето действа доста хм разкрепостяващо и плодородно 😂😂😂...

И моля ви , скъпи сценаристи , не ни лишавайте от малко ежедневни случки покрай МиЗ ИЗВЪН болницата . То не че като са там и двамата са хукнали да оперират нон-стоп , ама все пак съществува и живот извън работната среда .

# 18
  • Мнения: 1 190
Аз пък за нашите си представям нещо далеч по-готино от накипрена сватба с 300 гости Grinning
Представете как нашите прекрасници умуват как кога къде да организират сватбата, изведнъж им писва, стягат куфарите и решават да отидат а някой остров (където фантазията ви поиска) , пременват се с едни хубави дрешки и се женят на плажа Heart Heart Heart Иии после вместо ''3 дни и 3 нощи Яли, пили и се веселили'' , има мноооого много много любов на плажа, в морето, в басейна, в хотела(ЛЕГЛОТО!!!) Heart
Оххх, много би ми харесала такава развръзка. Но тъй като знам, че такова нещо е абсурдно и да си помисля да видя, го оставям да се вихри във въображението ми Grinning Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 269
Доне, благодаря за новата тема 🌺.

Гледам развихрили сте се днес. Браво 😊. Предвид че 54-ти епизод още не е заснет, не е късно сценаристите да почерпят вдъхновение от сценариите тук. В някои американски продукции отделни епизоди се пишат от гост сценаристи. Майче, Доне, аз с кеф бих гледала екранизации на вашите сценарии 🤗.

Колкото до разговора между Зорница и Банков - аз бях сред най-големите й критици. И макар да съм съгласна, че сцената в съблекалнята изглежда като прощаване, думите й в асансьора (дето не ги помня точно) - за нуждата от убийствена космическа ала бала любов още ме напрягат. Започвам да си мисля, че никога няма да разберем какво всъщност стана със Зорница в онзи момент. Малко като със сцената, в която целуна Тони в 5-ти сезон - повече не го споменаха и така и не стана ясно дали тя каза на Марио. Но там поведението й беше обяснимо за зрителя.

Сцената с танците я гледах сигурно 100 пъти 🤗. И още ще я гледам. Марио е толкова различен в нея - закачлив, усмихнат, и гледа Зорница като ученик 😍. А Зорница колкото й да й е тежко в този момент на няколко пъти не може са се удържи да му се усмихне.

# 20
  • Мнения: 4 059
Ама сте и мечтателки големи вие. Родопи, острови... накрая ще се оженят с Ина и Тасев при сърдитата лелка в обредното в Красна поляна. Animal Joy Cat

# 21
  • Мнения: 3 269
Иии после вместо ''3 дни и 3 нощи Яли, пили и се веселили'' , има мноооого много много любов на плажа, в морето, в басейна, в хотела(ЛЕГЛОТО!!!) Heart
Оххх, много би ми харесала такава развръзка. Но тъй като знам, че такова нещо е абсурдно и да си помисля да видя, го оставям да се вихри във въображението ми Grinning Simple Smile
Фифф, вземам ти на заем финалната развръзка и я пускам да се върти и в моето въображение ❤.

# 22
  • Мнения: X
Може ли след ритуалната зала и почерпката да вмъкнем от един стар сценарий на Дона медения месец ала " Родопите" ( дано помня правилно детайлите  😅👌) и онази хубава ракийка , дето действа доста хм разкрепостяващо и плодородно 😂😂😂...
Ааа, не беше меден месец, баш сватба в Родопите беше. Припомням историята в скрит текст Wink
Скрит текст:
За нуждите на повествованието сватбата на 12ти не се е състояла. Марио и Зорница са заедно, но горчивината все още се прокрадва в отношенията им.
Един ден Банков оперира пациент заедно с Пенев, случва се нещо и имат спешна нужда от уролог. Тъй като в болницата има един единствен, тя отива да помага. Банков се възползва от факта, че Марио не е в операционната и започва открито да сваля и дразни Зорница с приказки за събитоя от 4 сезон. Нашето прекрасно момиче му говори супер делово, без да обръща внимание на подмятанията на доцента и хиленето на Пенев.
Два часа по-късно Пенев разказва на всеослушание на масичките как Банков е свалял Зорница по време на операция. Марио, ама разбира се, чува това и, бесен до небесата (защото Ковачеви са най-готини бесни) отива в кабинета на Зорница. По пътя го спира Албена (била е на операцията), която иска да му обясни как всъщност са били нещата, той й казва "не сега, Албена", обаче Бенито, както е дребно, го настъпва за крака и му се развиква, че в този случай не е прав. Нашето момче омеква. Пак отива в кабинета на Зорница, но влиза леко, спокойно и загрижено. Заявява й, че в края на дежурството я чака пред болницата.
7 часа, пред болницата. Марио чака в колата, Зорница влиза, вижда куфар на задната седалка и го гледа изненадано. Марио ѝ заявява, че в следващите 2 дни са само двамата. Пътуват с колата и стигат до едно свло в Родопите. Марио преди два месеца е излекувал собственика на малко семейно хотелче там - настаняват ги в най-хубавата стая и сред дървените стени, газената лампа и жуженето на щурците нашите двамата си говорвт романтики и заспиват.
На другия ден, след като са хапнали мекици с домашно сладко от ягоди, решават да се разходят из селото. Стигат до кметството и изведнъж на Марио му просветва. Обръща се към Зорница и казва - днес не е 12ти, но....какво чакаме? Зорница отвръща с "ти си луд, пак ли без подготовка?", но се хили, така че е съгласна. Влизат и убеждават кмета да ги венчае. За свидетели звънят на собатвеника на хотела и пълната му, вечно засмяна и с розови бузи жена. Намират отнякъде късо, бяло рокле за Зорница, на ухото й слагат огромно цвете, а букетът е от дребни горски китки.
Кметът ги жени, като речта му е нетрадиционна и пълна със смешки. Нашите също се смеят. Получават подарък от "кумовете" щайга с ягодово сладко и дамаджана с домашна ракия - като кумът намига на Марио "ракията е за специални нощи, вярвай ми, четири деца имаме"
После си влизат в стаята, която е мега-хипер-супер готино украсена и си изпълняват съпружеските задължения ( 18+)
На другия ден се прибират. Тони се разсърдва, че не е присъствал на сватбата, но му обещават, че ще го вземат за кръстник и че те ще кумуват на неговата сватба....оф, с Албена. Зорница е запазила букетчето (то вече малко на хербарий прилича) и го подарява на Бенито.

Край.
Ама сте и мечтателки големи вие. Родопи, острови... накрая ще се оженят с Ина и Тасев при сърдитата лелка в обредното в Красна поляна. Animal Joy Cat
Без Тони??? В такъв случай забравете за сватба Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: пн, 05 ное 2018, 06:39 от Анонимен

# 23
  • Мнения: X
Нещо за Тони от събота посред нощите.
Не е най-доброто, за съжаление.
Скрит текст:
Той може сълзите твои да изтрие.
Чувствата към теб той никога не крие.
На клоун се прави, за да се усмихнеш.
Тревога го обзема, щом за миг притихнеш.
Готов е в трудностите да те подкрепи,
ще поеме удар  вместо теб - дори и да боли.
Любовни изненади ще направи милиони.
Ще се извинява с шоколадови бонбони.
Ще те изпраща сутрин със целувка.
Ще те посрещне вечер със милувка.
Не го е срам да моли "Бъди със мен",
и ръка да ти целува вместо "Добър ден"
Всеки ден да казва колко си красива.
Но вече не - защото си замина.

# 24
  • София
  • Мнения: 9 558
Доци, каква е тази обредна зала в Красна поляна????  Искаш да кажеш Красно село, нали Simple Smile. Моля ти се, тази същата леля и мен ме е женила, преди ненамсиколко години.
Честно казано не знам дали ще имаме сватба в края на сезона, но бременна Зорница ще имаме със сигурност.

Доне, получило се е и то доста добре.

# 25
  • Мнения: X
Хахахахаххах, вярно, че е написала Красна Поляна

# 26
  • София
  • Мнения: 9 558
Доне, само малко края на историята трябва да промениш - Тони няма да се жени за Албена, нали? А за някоя нова готина докторка.

# 27
  • Мнения: X
Доне, само малко края на историята трябва да промениш - Тони няма да се жени за Албена, нали? А за някоя нова готина докторка.
Дааа, тогава беше политкоректна - съобразена с тогавашната обстановка (от 15 септември е все пак). Иначе имам друга история как Тони среща новото гадже - лигава до немай къде (историята, не мацката). Измислих я преди около седмица  

# 28
  • Мнения: 12 412
Донето твори рано сутрин. Това е противоестествено Joy
Много е хубаво Simple Smile

Роси, само не помня за втори сезон, но 3,4и5-ти завършиха със сватба, твърде вероятно е да ги видим и при киселата леля. Grinning Марио ще й каже - добър ден, ние репетирахме цяла година и вече сме готови Joy
Не знам какви ще ги върши психото и дали след него ще й е до бебета. Иначе и аз си мисля, че няма да я мъчат много преди да я забременят.

# 29
  • Мнения: 4 059
Хахахаххахаахахха
Роси, прости моето невежество, но аз съм от далеко и още не мога да запомня кое е Красно село и кое Красна поляна Animal Joy Cat За покаяние ще изгледам сцената в залата в края на 5ти сезон.

Общи условия

Активация на акаунт