Говорим си за Свръхестественото 2

  • 25 413
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 18 363
Първо ,половин тава ореховки препечени ,има още две тави нормални, едно време девера се молел да се изгори сладкиша за да хапне  та и аз ,похапвам е без  дефекти но така бързам да ги скрия. Дефектни щото се хилих и четох тук.
Второ ,Касел ще го преглътна  ако е като в твоя сън Ели ,не мъй срам ,дърта баба съм.
Винаги съм сънувала че ме преследват и бягам,що не знам.
И трето , да се запознаем , ще ви почерпя едно стихотворение ,поводът е , че когато пиша имам чувство, че се отваря канал ,другата в мен ги пише нещата ,тоест извън  съзнателното ми  е
Скрит текст:
Подари ми
Подари ми любов. И не искай в замяна
със любов да отвърна. Недей!
Подари ми мечта, пък макар разпиляна
над света като пух да се рей!

Аз не крия, че падах. Дори синините
да гримирам сама не посмях.
За човек все подлагал на съмнение дните
съм събрала достатъчно страх.

За това съм тревожна и дърпам юздите
на желания, страст и копнеж.
Подари ми мечта, пък дори висините
за достигане да са далеч

аз ще тръгна към тях и дано те настигна.
Ти обръщай се често назад.
Ще те стигна, прегърна и само намигна,
ти ще знаеш, любов съм и ад.

16.12.2018

# 721
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Скрит текст:
Подари ми
Подари ми любов. И не искай в замяна
със любов да отвърна. Недей!
Подари ми мечта, пък макар разпиляна
над света като пух да се рей!

Аз не крия, че падах. Дори синините
да гримирам сама не посмях.
За човек все подлагал на съмнение дните
съм събрала достатъчно страх.

За това съм тревожна и дърпам юздите
на желания, страст и копнеж.
Подари ми мечта, пък дори висините
за достигане да са далеч

аз ще тръгна към тях и дано те настигна.
Ти обръщай се често назад.
Ще те стигна, прегърна и само намигна,
ти ще знаеш, любов съм и ад.

16.12.2018


Боряна, благодаря ти за стиховете! Flowers Hibiscus

Прочетох, засега веднъж, щото съм много ревлива...и като почна...не можеш да ме спреш.


Какво мислите за убийствата? Животите отнети по този начин и хората, които го правят?

Иза, имаш предвид убийци като Тед Качински ли, или по принцип убийствата?

Последна редакция: пн, 17 дек 2018, 17:17 от Eleonora_27

# 722
  • Мнения: 36 196
Чудесно стихотворение!

# 723
  • Мнения: 7 006
Ели,нали ти викам..Траки=фраки=франки

Франсетата са траки

# 724
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Ели,нали ти викам..Траки=фраки=франки

Франсетата са траки

Много мА кефят франсетата.

Едни такива малко ръбати...точно като българите.

И са едни емоционални...луди калинки.

Една моя приятелка, която имаше гадже франсе, ми разправя:

Значи, вика, вървя си аз по една улица в Париж и търся конкретен адрес. И на среща ми една двойка, момче и момиче...ама се карат нещо на френски, крещят.

И тя ги пита, дали знаят, къде е еди коя си улица.

Момчето се обръща към нея и вика "Абе, ти не виждаш ли, че се караме? Що ни прекъсваш?"

А тя в момента на случката, вече бе живяла 18 години в Германия. Обажда ми се и ми разправя тази история и вика "Ох, не знам, к'во правим в Германия при тия дебилни немци. Франсетата имат душа, за разлика от тия киборги."

Последна редакция: вт, 18 дек 2018, 16:02 от Eleonora_27

# 725
  • Мнения: 7 006
Мария Магдалена /червените коси,мер-ове,меровинги,морските хора/след смъртта на Исус отива във Франция при катарите/богомилите

Mer- море

П.п.Абе чете ли му на Л един пост,за 3Д принтерите и двуизмерната суровина с която работят?Графитон?
И е много прав,че на една раса не и е нужно нищо друго освен триизмерен принтер и работен материал..

Последна редакция: пн, 17 дек 2018, 18:14 от Какво?

# 726
  • Мнения: 902
КАсел и на мен ми е грозен. Особено, откакто висях преди няколко години 3 часа на -10 градуса на Касел - Вилхелмсхьое докато дойде влака. Оттогава го и недолюбвам. Simple Smile

# 727
  • Мнения: 7 006
На вкус и цвет товарищей нет..

Боряна,много красиво стихотворение

И а3 се отнасям много като пиша,все едно не съм а3 а нещо/някой друг..Обикновено и3бива когато много ме боли отвътре..

Скрит текст:
Спомен за бъдещето

Ден след ден,година след година..
Минутите се сменят,месеци,сезони…
Много времена през мен преминаха
Но душата ми е още във агония..
Нещо неразбрано и незнайно..
Премълчано,неизречено..Потайно.
Образ с времето поизбледнял..
Сливащ се със сенки,хора..
Сякаш там във времето е спрял,
споменът нестихващ,неуморен..
Как връхлиташ ме със сила!
Сякаш да ме смажеш,да ме няма!
Сякаш,че да си вълната що отмива
всички спомени,като мехурчета от пяна..
В мен се блъскаш като във скала,
ала моето сърце не е от камък..
И не зная колко дълго бурята ще устоя..
И как без теб да продължа нататък…
Единствено в мечтите бих могла,
Живота си да ти отдам,без никакъв остатък
Единствено в мечтите си успявам,
За теб Света да прерисувам отначало..
Да те даря със всичките небесни светила
За теб да прекроя Небето и Земята..
Да ти разстеля цялата Безкрайна Шир,
И отново да пресътворя Дъгата
С едно дихание създавам Мир..
Вземи го!
И предай нататък..
Psyhea
2015

п.п.Тва го писах 3а една стара и3гора,дето се преследваме от живот в живот и все не го достигам ,щото той хем е буден,хем спи..

Последна редакция: пн, 17 дек 2018, 19:40 от Какво?

# 728
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946


П.п.Абе чете ли му на Л един пост,за 3Д принтерите и двуизмерната суровина с която работят?Графитон?
И е много прав,че на една раса не и е нужно нищо друго освен триизмерен принтер и работен материал..


Не, трябва да взема да я намеря.



Боряна с нейните ореховки ми напомня на профет-ката в Матрицата. Тя все пече разни вкусотии и създава около себе си уютна атмосфера.

# 729
  • Мнения: 2 013
само с един ред се включвам: много благодаря за дискусията! Simple Smile

# 730
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Ми..кво да ти кажа...3ациклила съм до бинарния код и тва си е..


Щото светът около нас изглежда бинарен - лъжа/истина, добро/зло, Дявол/Бог, мъж/жена...

Цялата ни човешка логика се базира на бинарния принцип. Особено линейната логика.



Не бъркайте Първоизточника на съществуване с малките творци.

П.П. Ми демиурзи, са ма кво от туй?
Масата учени сега са демиурзи, които създават нови неща..



Значи, те казват, че демиургът, понеже седи под Първоизточника, може и да не е много съвършен и sane (здраво-мислещ).
Например, Йеховата, дето е в Стария Завет, е демиург. И не трябва да го възприемаме като някъв съвършен Бог, щото той е под-бог и може нещо да не е наред с главата.

Последна редакция: вт, 18 дек 2018, 16:08 от Eleonora_27

# 731
  • Мнения: 2 013
Провокирахте ме с вашата дискусия Simple Smile
Бих могла да коментирам бегло само някои неща.

Например, много силно впечатление ми направи картинката на 'Какво?' относно аурата и по-точно зелената картинка, на която наблегна. Мисля, че е много интересна и според мен само вътрешната част (вътрешната спирала) би трябвало да е по-тясна, някак с по-малък диаметър. От време на време усещам енергиите, които протичат в тялото ми и го казвам на тази база. По-точно усещам това, което е т.нар. коронна чакра (ако не греша названието) и енергиите от/към ръцете.

Относно 11-те измерения - според мен има 3-4 на микро ниво (квантово ниво) и 3-4 на макро ниво (на ниво галактики и т.н.) и вероятно поради тази причина не можем да ги видим и осъзнаем.

Относно книгата Матрицата V - чела съм я набързо, прескачах абзаци и страници дори. Според мен е писана или от психолог или от психиатър с ясната цел да въздейства. Книгата е някаква мешавица - използвали са стари текстове (не зная какви и от къде), но са заместили термините с техни (модерни). Общо взето е нещо като 'лош превод' + 'нескрити опити за внушения'. И всичко това представено с нотка високомерие, което не приляга на човек с претенции за нещо повече от другите.

# 732
  • Мнения: 7 006
Ели,и демиур3ите от голям ранг,и те3и с малък/хората,вси4ки сме пръсти на една длан

Ето кво "мисля"
След Първои3то4ника,в ниво 7 са ра3положени 12 еона и + един допълнителен/и то3и е много специален,може би най-специалното нещо в цялата игра:)/
Те3и 12(13) еона,са 12 тороида,които съставляват и и3граждат самото 7мо ниво и същевременно,на свой ред еманират 6то ниво (или с др.думи, 6то ниво е тяхното ел.магн. поле) и същевременно тяхна волева и3лъ4ена мисъл и намерение(все едно ние съ3нателно да контролираме аурите си и процесите в тях)
В 6то ниво,всеки един от 12-те еона/тела-форми/ ,е и3лъ4ил нещо като 12  негови копия-тороиди, свър3ани с нишка /длан с 12 пръста/ .И  се полу4ава 12Х12= 144 -    /това са 144 тороида-тела-същности- архетипа,които всяка монада трябва да преживее.  
Да кажем,4е моята монада се е откъснала от тялото-тороид-"гро3д" , на под еон - 98ми подред архетип.Това 3на4и,4е на по-горния принцип,монадата ще е пълно копие и въплъщение на под еона от който е еманирана ,но ще трябва да се въплъщава в по-нисшите слоеве докато не преживее /отработи и интегрира в себе си същността на останалите 143 под еона..Това е и нивото на Слънцата
И така,сли3аме в 5 ниво..
Висшите а3ове..Под-Еоните не и3лъ4ват едини4ни монади,и те също като Еоните, на свой ред и3лъ4ват свои копия,тороиди-тела-форми/
И от тук ве4е,от 5то и 4то ниво,от телата-гро3дове на те3и висши а3ове, се откъсват монадите и по4ват цикъл на прераждания и или се прибират при Висшия си а3 и или самите те се обособяват в такива

п.п.ако следваме фракталния модел, би следвало да е

7 ниво - 12 Еон
6 ниво - 144
5 ниво -   144  х 12 =  1728
4 ниво - 1728 х 12 =  20 736
3 ниво - 20736 х 12= 248 832

Трябва да видя КаБаЛа кво вика по въпроса с небесната йерархия и цифрите..

П.П.Яхве си приписва делото на Енки,но всъщност се появява на сцената,доста след него и му е племеник?/не помня,все го бъркам,но или е внук на Енлил или негов син,и идва след като и Енки и Енлил са отстранени от "проекта"..



Е твa е интересно,сегa ми попaднa и я скролнaх...

Celestial Intelligences: The Syncretic
Angelology of Renaissance Philosopher.
Giovanni Pico Della Mirandola

https://dash.harvard.edu/bitstream/handle/1/37736780/KAMINSKY-DO … 1&isAllowed=y

Ще се пробвaм дa я преведa,мa нaдaли..


Magdalena1978



The Anu Building Block
http://www.greatdreams.com/grace/126/134anuqa.html

Последна редакция: вт, 18 дек 2018, 23:02 от Какво?

# 733
  • Русе
  • Мнения: 11 913
Чудя се след като светът е непрекъснат и диференцирането е условност, защо ефирният свят трябва да се сегментира.

# 734
  • Мнения: 36 196
Яхве беше Мардук ли? Спомням си, че някъде из книгите на Сичин имаше съпоставки, но изобщо не ми се ще да търся...

П.п. видяхте ли за Жоаo Де Деус - ужас! Sad Никога не съм вярвала на този тип хора - т.е. не очаквам много от тях и нямам особено високо мнение по начало, но все пак съм дълбоко отвратена от начина по който този се е възползвал от наивността на феновете си...

Общи условия

Активация на акаунт