Вежди – Грижа, оформяне, растеж – Тема 3

  • 25 187
  • 208
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 327
Поразбутвам темата
Аз от днес започвам да мажа със смес рицин + стимулант икаров
Не се наканих да си направя пролетния ретуш и ще го карам натурална 🤣 до есента
Ще водя отчет периодично , имам доста дупки🙃☕

# 196
  • Мнения: 646
Поразбутвам темата
Аз от днес започвам да мажа със смес рицин + стимулант икаров
Не се наканих да си направя пролетния ретуш и ще го карам натурална 🤣 до есента
Ще водя отчет периодично , имам доста дупки🙃☕

Fingers crossed 🤞
При мен това не даде ефект, токчо след чупката имам такава дупка, която бих даля всичко да се запълни, но не би

# 197
  • Мнения: 1 671


Какво мислите за боядисването на вежди!?
Някой пробвал ли е това?!

# 198
  • Мнения: 39 305
Ползвам обикновена къна. От тези специално за вежди не виждам дълготраен ефект, та реших да не си давам парите.

# 199
  • Мнения: 518
Ползвам обикновена къна. От тези специално за вежди не виждам дълготраен ефект, та реших да не си давам парите.
Каква къна ползвате и как? Аз ползвам тази за вежди показана в предния пост, но ми държи 2 дена.

# 200
  • Мнения: 646


Какво мислите за боядисването на вежди!?
Някой пробвал ли е това?!

Точно същата използвам.
Не очаквай да стане същото като боядисана коса. Може би ще ти ги потъмни леко и ще изглеждат по-плътни. Няма особено биещ на очи ефект, ако това търсиш.

# 201
  • Мнения: 1 671


А този коректор с кана?! Днес ми го предложиха в ДМ

# 202
  • Мнения: 646


А този коректор с кана?! Днес ми го предложиха в ДМ
Не съм го пробвала.

# 203
  • Мнения: 12 695
Добре де, с обикновена къна ако си намажа веждите, те ще станат рижави. Аз ли нещо грешно си представям или? Моите хич не са тъмни поначало и не става да ги мина със същото, с което си вапцам косата.
Иначе е нормално да се отмива по-бързо от тях, все пак лицето се мие къде по-често от косата, омазняването там често е различно от на скалпа и какво ли не още е намесено.

# 204
  • Мнения: 39 305
Не няма да станат рижави. Всъщност може и да станат, ако космите са бели. Аз си къносвам косата, съответно тя е червеникава, а веждите ми са сиво-черни. Комбинацията между двете не ми харесва и за това минавам и веждите с къната. Преди това разтварям малко брашно с кислородна вода и нанасям върху космите, получава се по- светъл естествен цвят. После ги къносвам. Някои косми стават червеникави, други си остават черни и така цветът не бие много на червено, но се подобрява комбинацията им с червената ми коса.

# 205
  • Мнения: 19
Здравейте! Моля да препоръчате козметик за оформяне на вежди с конец. Става въпрос за София.

# 206
  • Мнения: 453
Здравейте! Моля да препоръчате козметик за оформяне на вежди с конец. Става въпрос за София.

Brows by Jalena (Instagram)
ул. Мърфи 13

# 207
  • Мнения: 4 270
Здравейте! Моля да препоръчате козметик за оформяне на вежди с конец. Става въпрос за София.

Brows by Jalena (Instagram)
ул. Мърфи 13
Може ли да препоръчате козметичка, ако са повече от една? И аз се интересувам от оформяне на вежди с конец.

# 208
  • Мнения: 1 242
А някой може ли да даде препоръки за самостоятелно оформяне, на човек на който не му се отдава и както казвам пооскубвам, но съм с две "леви" ръце в това отношение. Ходя да ми ги чистят периодично, но не винаги е възможно и се дразня на себе си. Толкова талантливи хора има.

Общи условия

Активация на акаунт