Считате ли секса със съпруга си за бонус

  • 11 114
  • 108
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 437
Стресът, изтощението и умората влияят пагубно на ерекцията, така че по-леко със съветите за голямото изкарване на пари Simple Smile

Доста се изопачват нещата.Поне аз не съм попадала на жена, която да иска мъж, който да е само домашна помощница. По-скоро не иска да живее като самотна майка, а с реален, жив човек до себе си.

Разбирам, че не харесвате даден модел на възпитание, но не му приписвайте автоматично проблеми като неставане и не изкарване на пари. Няма връзка, тези проблеми ги има сред всички модели на поведение, не само при тези, които не харесвате Hands Plus1 и пак при всички ги има проблемите и използването на секса като оръжие.


# 31
  • Мнения: 3
Когато мъжа помогне на жената в битовизмите ще и остане повече време и енергия за един качествен и удовлетворяващ секс .С извинение към мъжете  но една изморена  от всички дейности през деня жена ще бъде по малко отзивчива чисто физически

# 32
  • Мнения: 518
Когато мъжа помогне на жената в битовизмите ще и остане повече време и енергия за един качествен и удовлетворяващ секс .С извинение към мъжете  но една изморена  от всички дейности през деня жена ще бъде по малко отзивчива чисто физически
Защо не говорите само от Ваше име? Защо е това "мъже" и "жени"? Лично аз не съм съгласна с Вас. Явно сме извънземни с мъжа ми.

# 33
  • София
  • Мнения: 23 036
Е, ай ся, не всички сме с тенденция към нимфомания.

# 34
  • Мнения: X
Когато мъжа помогне на жената в битовизмите ще и остане повече време и енергия за един качествен и удовлетворяващ секс .С извинение към мъжете  но една изморена  от всички дейности през деня жена ще бъде по малко отзивчива чисто физически
Защо не говорите само от Ваше име? Защо е това "мъже" и "жени"? Лично аз не съм съгласна с Вас. Явно сме извънземни с мъжа ми.
Май сте извънземни...или поне ти, щом не ти пречи работата на кефа.   Smiley
Защото има доста голяма разлика между:
1.излизаш от работа в 17 часа, търчиш към детската градина, забираш малчугана, търчиш към магазина/пазара, търчиш и към къщи, мяташ се на печката/ пералнята, докато детето мрънкоти, че е гладно/изморено/жадно/тъжно и т.н., връща се мъжът ти и от вратата "Милооо, какво ще вечеряме?", докато си намества задните части пред компютъра с "Офф, труп съм, такъв ден беше .....!".Нареждаш масата, сядате, вечеряте, милото пак се "оттегля" зад монитора, докато ти почваш чиниите, крещиш 100 пъти по детето, че е време за зъбите и леглото, минаваш през банята най-накрая, мечтаейки си само за меката възглавница и топлата завивка.А милото се примъква с някакви си там желания....Я, да си гледа работата, умираш за сън и почивка.
И
2.излизаш от работа в 17 часа, мъжът ти е взел детето и те чакат на площадката.Пазарувате, прибирате се, ти приготвяш вечерята, докато той  и детето се занимават , или оправя покупките.СлагаТЕ масата заедно, вечеряте, прибирате масата, той мие/зарежда миялната, ти оправяш детето за сън.Правите си по чаша чай/наривате си по чаша вино и към 23 часа ви налягАТ едни такива желания.....Ами, да що не, толкова ти е приятно, отпуснато, милото е до теб, желаеш го....

Е, в кой от двата случая има по-голям шанс да се стигне до секс?

# 35
  • Мнения: 192
Според мен секса всеки ден не е нимфомания или поне не се чувствам, като такава 😊 и мъжо не се оплаква. Дали ми е помогнал с домакинската работа или не - не ми влияе. Приспиваме детето и е време за игра 😁 който е по-малко изморен, върши повечето работа 😁 в последно време все е той, че аз съм вече в 9-тия месец. Аз не го приемам като услуга към него, надявам се и той да го прави с удоволствие 😊

# 36
  • Мнения: 46 437
Не е до физическа умора само.
Просто различни неща в отношенията променят усещането за човека до нас, съответно сриват либидото. За някои жени е едно, за други друго.
То е като в секса, на някои примерно им харесва да ги бият и тормозят, на други не.

# 37
  • Мнения: 518
Май сте извънземни...или поне ти, щом не ти пречи работата на кефа.   Smiley
Защото има доста голяма разлика между...
Всеки сам е избрал партньора си. Не му е натикан на сила в къщата! Ако на някоя мъжа е вариант 1,то проблема си е лично нейн и никой не й е виновен че се е задомила с подобен индивид. Ние не влизаме нито във варинат 1,нито във вариант 2. Мъжа ми работи до късно,не може да взима детето. В момента го взимам аз (имаме и друго дете). Готвенето е според зависи какво ни се яде. Има неща,които приготвя той,а други аз. Компютър нямаме,масата я слагаме заедно +децата. Казвам това,защото масовата практика на жените е да се опитват да променят мъжете. За мен хората не се променят. Просто временно сменят нагласата си към дадено нещо. Ако една е жена е с достатъчно капацитет,който отговаря на собствените й изисквания,няма да заживее с мъж който си го мести от едини я в другия крачол докато тя (по думите тук) "слугува".

Последна редакция: чт, 29 ное 2018, 13:51 от Не се сърди, човече

# 38
  • Мнения: 46 437
Не му е натикан, но работата е там, че тези подробности излизат след като се появят отговорностите.
И не всеки е достатъчно силен, че да сложи край. Или "заради децата", "какво ще кажат хората", защото са финансово притиснати, дори психически смачкани или просто са възпитани, че това е нормалното.
В крайна сметка всеки си преценява какво да прави с живота си, разбирам човек, който има проблем да пусне тема за съвет, но такива тип вие колко сте зле, аз колко съм добре, каква цел имат?

# 39
  • Мнения: 518
Никой не твърди колко е добре и колко е зле друг! Темата е за секс! Ето как жените успяват да извъртят фокуса на каквото и да е,към домакински задължения. Доста от коментиращите смятат секса за свързан с домакинската работа. Ето това вече е зле,много зле!! Права сте обаче,че доста неща изплуват. Но възпитанието или го имаш,или го нямаш и то си личи. Аз мисля,че един добре възпитан мъж не отговаря на вариант 1 от коментара на предишната потребителка. И да мили дами,докато свързвате секса с миене на чинии, мъжете ви ще са все по-изморени,все по-заети и все по-често ще си го местят от крачол в крачол!

# 40
  • Мнения: 104
Темата всъщност я пуснах, защото долових в няколко коментара някакво благоволение едва ли не, че жената прави жест към даден мъж, като прави секс с него. За мен такива жени не изпитват явно удоволствие от секса, щом приемат секса едва ли не като жертва която правят.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
само докато четях заглавието - "Считате ли секса със съпруга си за бонус?" - веднага бих питала бонус за кого Simple Smile

# 42
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
За мъжо естествено, вече се разбра, че жените го правят като акт на благоволение към някого.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
За мъжо естествено, вече се разбра, че жените го правят като акт на благоволение към някого.
Ти да видиш моя е късметлия. Коментара ми си беше двусмислен и насочен само към заглавието, просто защото се зачудих за нас си и стигнах до извода, че и за мен си иде бонус и за него.
Реално със съпруга ми върви и бонус секс, но бонуса си е за мен.

Колкото до самата тема: Не, не считам. Все още му се кефя твърде много на пустия секс и "пускам" за собствено удоволствие, а не за награда на мъжо.

Последна редакция: чт, 29 ное 2018, 15:53 от MeMyselfI

# 44
  • Мнения: 7 848
Не. Не разменям секс срещу измити чинии. Слава богу, връзката ми не е от този тип.

Общи условия

Активация на акаунт