Рекордни нива на замърсяване на въздуха в София

  • 7 003
  • 201
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 11 987
И викаш в СМГ или френската или хореографското да учат само деца от квартала...

Тези деца, които учат в тези училища са достатъчно големи да пътуват с транспорт.

В СМГ учат и петокласници след изпит.
Дали е удобно едно 11 годишно хлапе да пътува по един час в посока, защото има да смени 3 превозни средства?

# 196
  • Мнения: 47 981
Много неща са удобни, на думи, и за чужди деца...ама нали е произнесено мнение и толкоз.

# 197
  • Мнения: 5 262
Ами в 5 ти клас при нас е резил да те кара мама за у-ще.
Първи клас как да е, но от втори нататък си ходят сами на у-ще.
Аз съм ходила на времето сама на спорт от 6г. с рейс и със смени с тролей или трамвай ... с което си идваме на думата за пренаселението на града ...
С което пък стигаме до затвоерения цикъл > сами сме си виновни , но не сме доволни.
Да продължаваме да застряваме предвитошките поляни и склоновете край София. Много шик, но ... както казахте СМГ то не е на Алеко.

# 198
  • Мнения: 47 981
Децата около нас им е голям кеф да ги карат, вместо да се блъскат по ГТ, в който доста често ги овикват и блъскат- да буквално. Джебчии, цигани, озлобени пенсионери, тъмница...да продължавам ли...иначе ходят с ГТ де, но не бих казала, че ги е срам, като ги карат. Напротив...възползват се с удоволствие, стига да има възможност

# 199
  • Мнения: 5 262
Ами да, това го имаше и никой не ни караше с коли до у-ще.
И какво предлагаш да се направи за въздуха в София тогава? След като отговора на всички въпроси е > ние си гледаме комфорта, пък  те да ни оправят въздуха.

# 200
  • Мнения: 47 981
Ми аз всъщност ползвам ГТ и не горя боклуци...явно правя, та не ми скачай с тия детски аргументи и обвинения, но и малко погледни нещата от различни ъгли, не само от своята камбанарийка
Да не съм експерт в СО, че да казвам какво да се прави. С астма съм и живея в квартал с ужасен проблем с въздуха. Личните мерки ги съблюдавам и не вредя на останалите. Но и не ми се иска да ми замазват очите с ГТ и воала, готово. Проблема е решен. Ако е решение, да забранят всички коли в София и да караме само на ГТ. На моят график бегло ще навреди, така че съм ок. Пък смога дали ще намалее, е отделен въпрос.

# 201
  • Мнения: 5 262
В последните 3 мнения обръщаш плочата 3 пъти. Последното противоречи на предните две ... 

Общи условия

Активация на акаунт