Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 45

  • 11 573
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 190
В програмата на Нова е по график 1час.

# 46
  • Мнения: 1 358
Само час ще си е епизодът, Дрийми.
И аз се дразня. Има такива интересни сюжетни линии, а те имат тенденцията точно тях да претупват, а на пълнежа да му дават допълнително ефирно време. И това точно покрай финала винаги Confused

 

# 47
  • Мнения: 4 059
Важното е, че Магда целуна Здравко и в петък е много вероятно да гледаме тяхната сватба.

# 48
  • Мнения: 6 159
Само час ще си е епизодът, Дрийми.
И аз се дразня. Има такива интересни сюжетни линии, а те имат тенденцията точно тях да претупват, а на пълнежа да му дават допълнително ефирно време. И това точно покрай финала винаги Confused 

Аз вече разпускам , останаха два епизода и ...https://www.youtube.com/watch?v=8Psm6Ik8UR4
Освен това съм така набрала на сценаристите


# 49
  • Мнения: 1 358
Само час ще си е епизодът, Дрийми.
И аз се дразня. Има такива интересни сюжетни линии, а те имат тенденцията точно тях да претупват, а на пълнежа да му дават допълнително ефирно време. И това точно покрай финала винаги Confused 

Аз вече разпускам , останаха два епизода и ...https://www.youtube.com/watch?v=8Psm6Ik8UR4
Освен това съм така набрала на сценаристите



Ели, аз ще съм така в петък, ако се случи това, от което се опасявам Grinning

# 50
  • Мнения: 6 159
Честит имен ден на всички , които празнуват днес 🌹!

# 51
  • Мнения: 3 269
Нищо няма да се случи. Аз вече си мисля, че ние се задълбахме. Ще ни покажат на бързо едно елементарно и повърхностно развитие на ситуацията и толкова.
Ето вчера Марио си изля какво го мъчи, Зорница му каза че го обича почти плачейки, на другия ден тя грее - разбирай всичко е наред. Утре ще ги видим един до друг, всичко точно. На финала ще има някаква врътка с това метро, но ще е нещо супер плитко. Накрая ще се оженят.
Дано поне са красиви сцените, да има на какво да се порадваме.

# 52
# 53
  • Мнения: 4 059
И аз така мисля, Дрийми! Мислим го прекалено и въртим сюжети, а накрая ще ни покажат нещо съвсем просто за 2-3 минути. Като за малки деца Animal Joy Cat

# 54
  • Мнения: 2 653
Ох, така да ме нервира това неглижиране на сюжетната линия на МиЗ...
Само догадки, случайно подхвърлени неща, разнопосочни емоции и се оправяй сам. За сметка на това емоциите на Цонев ни се представят в по 5-10 минутни сцени.

# 55
  • Мнения: 9 374
Ох, така да ме нервира това неглижиране на сюжетната линия на МиЗ...
Само догадки, случайно подхвърлени неща, разнопосочни емоции и се оправяй сам. За сметка на това емоциите на Цонев ни се представят в по 5-10 минутни сцени.
Ох, и мен. Накрая така ще я претупат тая история, че дори и да се изясни всичко и да сложат хубав край пак няма да е достатъчно и чувството пак ще е кофти. Няма да разкажат всичко добре, такова усещане имам. Цял сезон се мотаха, а имаха толкова време. Сега вече за кога?

# 56
  • Мнения: 3 269
Ще се оплача в Комисия за защита на потребителите 😂. Милошев и компания ме заблудиха да им “купя” продукта. Покрай сериала позволявам на Нова да ми облъчват семейството с рекламите си, което е всъщност основната цел. Обещаха ми анатомия на гнева, а ми показват -развитие на интимните отношения в зряла и трета възраст 😱. Чак ме е страх какво ще последва довечера. Искам червена точка 55+ 🤨
Сюжета Фотев пък е толкова набързо скалъпен, чак е смешно. Само Викитата ми бяха интересни.
Последните епизоди на 5-ти сезон бяха много силни, с голям емоционален заряд и позитивни послания. 6-ти е за пореден път хаотичен и развлачен. Днес и утре трябва да продължат да фокусират върху Магда и Кръстева, ама да добавят и Генадиева и Ненева - един път завинаги да ме откажат да гледам 😂.

 Според мен екипът от сценаристи има остра нужда от нови попълнения, тези просто вече буксуват.

# 57
  • Мнения: 6 159
Ако си отворя устата , ще започна да се оплаквам и да се дразня от себе си ,че допуснах тази зависимост от толкова тъпо направен сериал . Разчитат на това ,че е български /а ние сме зажаднели за хубави БГфилми и сериали/, че доста от нас харесаха историите в сезон 5 и сега направо се гаврят  Така се чувствам !
Всъщност гледам , за да  съм в крак с коментарите в ТАЗИ група , но вече  съм доста отегчена .
С удоволствие ще остана на сериала по Фокслайф от 21 ч.
Така ще претупат историята МиЗ, която чакаме цял сезон , че ще е по-добре  да я пуснат само като монолог , поне по-дълго  ще имаме кадри от фона  .
А ако  възнамеряват с тази малоумна  тъпоъгълна история /с Банков трето колело/ да си изкарат и следващия сезон - дълбоко са сбъркали , защото се ОТЕГЧИХМЕ  .

# 58
  • Мнения: 9 374
Довечера очаквам да почнат да ни сипват с големия черпак. Надявам се да ни пощадят, ама... Минимум в промото ще ни цапардосат с нещо. Grinning

# 59
  • Мнения: 1 740
Има промо за днес, за нашите нищо, то се очакваше .....
https://nova.bg/accents/view/2018/12/06/233982/%D0%B4%D1%80%D0%B … D0%B5%D0%B2%D0%B0

Така ми се иска Марио да помогне за бебето (сценаристите поне ни припомниха за втората му специалност Simple Smile ).

Общи условия

Активация на акаунт