Любовен триъгълник

  • 12 857
  • 178
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 184
Искам да го оставя,но той ме заплашва със самоубийство.Не е толкова лесно,колкото изглежда.Дори и да съм сама реших,че не искам да съм с приятелят си,но как да го оставя,след като ме заплашва?!

Ще се самоубие другия път. За колко такива случая си чувала ? И ако е толкова лабилен психически....ми има си специализирани заведения за това.
И като те заплашва що пишеш в бг мама а не пишеш в полицията.

# 91
  • Мнения: 30 802
Ами да заплашва, и тая реплика е класика. Всъщност ако един човек заплашва със самоубийство, питай го как точно смята да го направи. Ако няма план точно как и не знае, значи е точно това - само плаши. Ако всички, дето плашат, се самоубиваха, щяхме да газим в трупове на муньовци.

Аз се сещам само за един случай, отразен в медиите, точно самоубийство от любов, ама съотношението заплашващи-изпълняващи показва, че повечето само плашат.

# 92
  • Мнения: 7 325

Искам да го оставя,но той ме заплашва със самоубийство.Не е толкова лесно,колкото изглежда.Дори и да съм сама реших,че не искам да съм с приятелят си,но как да го оставя,след като ме заплашва?!
Като минала през подобна долна манипулация, че и на годинки бях и пак се вързах, ще ти подшушна, че заплашващите не се самоубиват. Бившият ми уж се самоуби, ама си беше дозирал дрогичката така, че да се събуди с лек главобол сабахлента.
Та ако му кажеш - ми ок., прави каквото искаш аз не се чувствам виновна ннито за действията ти нито за намеренията ти - друга песен ще запее. Ама явно това ти гъделичка самочувствието и те кара да се чувстваш много специална, или просто ти решава проблема с решението което уж трябва да вземеш.

# 93
  • Мнения: 25 872
Сега пък мунев ще се самоубива. ooooh! Тази тема вони на турски сериал.

# 94
  • Мнения: X
Аз бих казала на родителите му, че ме заплашва с подобно нещо. Да видим тогава как ще му излезе през носа.

# 95
  • Мнения: 1 195
Като толкова те е страх, че пръдльото ще се самоубие говори с родителите му да го наглеждат. Иначе си те манипулира от всякъде и ти се връзваш.

# 96
  • Мнения: 582
Класика е това за самоубийството. Наистина го попитай как смята да се самоубие. И кажи, че ще го обсъдим с родителите му. Малко са тези, които посяга на живота си от любов. И тези, които го правят, не казват за намеренията си. Има ли всъщност нещо, което да те надежда на мисълта, че е способен да го направи? Или просто си прекалено доверчива и приемаш всяка негова дума за чиста монета?

# 97
  • Мнения: 42
Класика е това за самоубийството. Наистина го попитай как смята да се самоубие. И кажи, че ще го обсъдим с родителите му. Малко са тези, които посяга на живота си от любов. И тези, които го правят, не казват за намеренията си. Има ли всъщност нещо, което да те надежда на мисълта, че е способен да го направи? Или просто си прекалено доверчива и приемаш всяка негова дума за чиста монета?
Психиката му е слаба...Много е чувствителен.Наистина уж държи на мен.Но просто го обичам като дете...Няма го това мъжкото да тропне по масата.Като цяло любовта се изяде от скандали,лъжи...Хиляда пъти го молих да не ме лъже(тъй като съм ревнива и с право!На кое момиче,ще му е приятно,когато тя заспи той да си пише с други момичета,на които да споделя за деня си,за хобитата си...) Помолих го да не ме лъже,а той от страх пак лъжеше.Трудна ще ми е раздялата с него.Заедно пораснахме...Не иска да ме пуска.Казва,че нямало да посрещне 2019,че без мене нямаш нищо,аз съм му била всичко.И наистина в момента,в който събера смелост да се изправя срещу него и да му го кажа преди това ще говоря с родителите му.За жалост тях много не ги интересува!Разведени са.Той живее още с баща си.Майка му е на 20 км в друг град от нашият...Но ако трябва ще ида до нея и да и кажа всичко.

# 98
  • Мнения: 30 802
О, в момента, в който го напуснеш, вече ще е извикал някоя от тия, с които си чати. Много си му е добре психиката даже. Идеална си е. Ти си патката в случая. Оставяй го да пасе, къде го намери тоя екземпляр...

# 99
  • Мнения: 7 325
Нищо му няма на психиката. След толкова лъжи не ти ли светна, че добре те играе. Особено манипулацията със самоубийството.
А за раздялата, не беше до сили а до мотивация. Просто след 10 години ми несигурност, лъжи и простотии ми преля чашата и реших, че не искам такъв пример за детето си. Достатъчно ми беше че му носи калпавите гени. И естествено след 6 месеца кошмар, тормоз, заплахи и пародията на самоубийството нещата си дойдоха на мястото.
Та затва ти казвам - тук сме лели с опит в какво ли не и сме едионодушни - никоя от нас не иска това за дъщеря си. Спасявай се.

# 100
  • София
  • Мнения: 19 435
Само да спомена, че комбинация на емоции (Коледа е, пък само аз съм сам/а и подобни дивотии) + алкохол може да доведе до някаква моментна идиотия, особено ако имаш огнестрелно оръжие под ръка.
Но в крайна сметка всеки може да обвини другия за всичко, така че не му се връзвай много.

# 101
  • Мнения: 42
Нищо му няма на психиката. След толкова лъжи не ти ли светна, че добре те играе. Особено манипулацията със самоубийството.
А за раздялата, не беше до сили а до мотивация. Просто след 10 години ми несигурност, лъжи и простотии ми преля чашата и реших, че не искам такъв пример за детето си. Достатъчно ми беше че му носи калпавите гени. И естествено след 6 месеца кошмар, тормоз, заплахи и пародията на самоубийството нещата си дойдоха на мястото.
Та затва ти казвам - тук сме лели с опит в какво ли не и сме едионодушни - никоя от нас не иска това за дъщеря си. Спасявай се.
Попита ме дали съм влюбена в друг.Казах,че съм...Сега остана само да видя как ще се справя с липсата му.Все пак са 4 години.Навик.....Имам чувството,че избирам между дете и мъж.А пък за майка ми да не коментирам...Започна да ми проверява телефона,нон стоп пита с кой пиша...Изобщо няма да е съгласна за Б. А в момента ще изгубя не само гадже,а приятел и брат.Нямам много приятели,нямам нито брат,нито сестра.Точно губейки приятелят си губя всичко.Изобщо стана манджа с грозде.

# 102
  • София
  • Мнения: 17 900
Ако всички, дето плашат, се самоубиваха, щяхме да газим в трупове на муньовци.
Ахахахах, това ме разсмя.

Темата вече е поела по нормалния си път- той ме заплашва- ще отложа раздялата- само обиди чета тук, няма да пиша повече.

# 103
  • София
  • Мнения: 19 435
Точно това и на мен ми тежи...Че идват празници,съвестно ми е,че ще го остава напълно сам.Той тръгне ли си няма да се обърне назад.Дори и приятели няма да си останем.....
Имах съвсем друго предвид - ако се напие от мъка, да не направи някаква щуротия.
Но ти не си отговорна за него, не ти е дете все пак. И няма нужда чак да оставате приятели, едни нормални отношения след време са напълно достатъчни.

# 104
  • София
  • Мнения: 225
Реших че ще се разделя с приятелят си,когато съм готова.След това ще си дам време и когато съм готова ако всичко е същото между мен и Б. ще опитаме.
Аз вече няма да пиша повече тук.Който иска на ЛС.На обиди и тн няма да отговарям.ВСЕ ЕДНО ВИЕ НИКОГА НЕ СТЕ ГРЕШИЛИ И НЕ ГРЕШИТЕ!!!!
50 %подкрепа получих и 50% само хулене...Всеки си избира какъв да бъде.Наивността ми идва от там,че съм доверчива,добра и търпя до последно.Ако може би имах повече право на глас пред майка ми-щях да бъда по-сигурна в себе си и нямаше да съм в това положение.Лек ден на всички!

Simple Smile правата са част от свободата.
А за свобода се воюва, борби се водят Simple Smile
А свободните не трябва да забравят, че свободата върви ръка за ръка с отговорността.

Тези неща ги пише в книгите и учебниците; няма да ги намериш в гащите на никой мъж Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт