Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 71

  • 54 851
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 513
Аз чаках година за прегледа. На около 6месец ми звъннаха и ми дадоха за след още 6. Излишно попитах при кой съм разпределена, за да знам дали изобщо да чакам.

# 31
  • Мнения: 116
Здравейте! Как вървят обажданията за коментар след неуспешен опит?Скоро звъняли ли са на някоя от вас и колко време е чакала? Аз се притеснявам да не ми изтече заповедта от фонда и после да трябва да чакам още 3 месеца за продължаването ѝ Sad Като се обадих да кажа,че тестът ми е отрицателен записаха уж и кога изтича заповедта,но не знам доктора дали ще го вземе това предвид. При д-р Стаменов съм между другото.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 101
Здравейте! Как вървят обажданията за коментар след неуспешен опит?Скоро звъняли ли са на някоя от вас и колко време е чакала? Аз се притеснявам да не ми изтече заповедта от фонда и после да трябва да чакам още 3 месеца за продължаването ѝ Sad Като се обадих да кажа,че тестът ми е отрицателен записаха уж и кога изтича заповедта,но не знам доктора дали ще го вземе това предвид. При д-р Стаменов съм между другото.
Аз още чакам обаждане,правих трансфер на 10 септември.Дано се обадят след Нова година че вече мисля да се отказвам.

# 33
  • Мнения: 1 278
Аз като нов пациент на Надежда, да попитам: какво  е това безумно чакане за "коментар"? При неуспех не може ли да се отиде отново на 2-ри ден, когато е готова да продължи двойката и тогава да се прецени какво се прави?! Дори да има нужда от някакъв коментар и допълнителни манипулации например, то също се обезсмисля чакането и е само загуба на време...

# 34
  • София
  • Мнения: 9 097
Такъв е редът в клиниката в момента. Имало ли е трансфер и отрицателен резултат, задължително следва коментар, за който се чака - най-дълго при д-р Стаменов. Ако се е стигнало само до пункция и не е имало трансфер, може пак да си запишете час за 2-ри ден, тогава не се чака, поне до скоро не се чакаше де, ако не са порменили нещо.

# 35
  • Мнения: 62
Аз като нов пациент на Надежда, да попитам: какво  е това безумно чакане за "коментар"? При неуспех не може ли да се отиде отново на 2-ри ден, когато е готова да продължи двойката и тогава да се прецени какво се прави?! Дори да има нужда от някакъв коментар и допълнителни манипулации например, то също се обезсмисля чакането и е само загуба на време...
Аз също много се чудя на тези срокове. То ако за всяко едно нещо се чака по половин - една година, ами то време за раждане ще ни мине...

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 101
Аз като нов пациент на Надежда, да попитам: какво  е това безумно чакане за "коментар"? При неуспех не може ли да се отиде отново на 2-ри ден, когато е готова да продължи двойката и тогава да се прецени какво се прави?! Дори да има нужда от някакъв коментар и допълнителни манипулации например, то също се обезсмисля чакането и е само загуба на време...
Съгласна съм с теб,но при др.Стаменов не може.Даже той определя датата.Има много чакащи,затова е така.При другите лекари мисля ,че не е така.

# 37
  • София
  • Мнения: 158
При Стаменов се чака много, ако сте при него се въоръжете с търпение. За първичен преглед чаках около 8 месеца, след това за всеки преглед пак се чака ( почти винаги има закъснение в графика между час или два) и коментара е задължителен при него ( чака се около два месеца, а някой момичета писаха и повече). Има много пациенти и неможе да смогне.
Сигурно младото докторче ще му помага след време Stuck Out Tongue Winking Eye

# 38
  • Мнения: 116
А дали той преглежда списъка с чакащите за коментар и да преценява кой кога да вика или си има ред?Интересно ми е дали по някакъв начин се съобразява с възрастта на пациентките си, с броя процедури,които са извършили и разни такива неща 🤔

# 39
  • Мнения: 213
Да, при Стаменов се чака много за коментар след неуспешен трансфер, но при другите не е така, аз отидох направо следващата седмица на трети ден от цикъла и говорихме какво ще правим и ме прегледа.

# 40
  • София
  • Мнения: 23 156
А дали той преглежда списъка с чакащите за коментар и да преценява кой кога да вика или си има ред?Интересно ми е дали по някакъв начин се съобразява с възрастта на пациентките си, с броя процедури,които са извършили и разни такива неща 🤔
може би със заповедите от фонда се съобразяват.
аз съм на 45, с 14 процедури, трансфера ми беше юли, за коментар ходих декември.

не се обаждат и по ред на записване, защото имаше записани след мен  минали коментар, и записани преди мен, които нямаха още час за коменатар.

# 41
  • Мнения: 1 644
Здравейте! Как вървят обажданията за коментар след неуспешен опит?Скоро звъняли ли са на някоя от вас и колко време е чакала? Аз се притеснявам да не ми изтече заповедта от фонда и после да трябва да чакам още 3 месеца за продължаването ѝ Sad Като се обадих да кажа,че тестът ми е отрицателен записаха уж и кога изтича заповедта,но не знам доктора дали ще го вземе това предвид. При д-р Стаменов съм между другото.
Аз имах неуспешен трансфер в края на август и бях на коментар при Стаменов в средата на декември.На 42 съм...

# 42
  • Мнения: 325
Дават ли часове за Чапанова през 2019? Онзи ден на пункцията се носеха слухове, че е бременна?!

# 43
  • Мнения: X
По отношение на плейлиста и музиката..
На мен ми харесваше да гадая, дали дадените песни ще ми донесат късмет.
Много е красиво да знаеш, че малката точица е дошла при мама на тази мелодия.

Последна редакция: пт, 21 дек 2018, 19:09 от Анонимен

# 44
  • Мнения: 556
Дават ли часове за Чапанова през 2019? Онзи ден на пункцията се носеха слухове, че е бременна?!

Предполагам, че ще преразпределят пациентите ѝ към другите доктори, както стана с тези на д-р Тихомирова. Аз съм една от тях - до последно бях при нея и след като тя излезе по майчинство, продължих по план с другия доктор без забавяне.
Иначе, да, бременничка е Чапанова, да е жива и здрава с бебчето!

Общи условия

Активация на акаунт