Тренировки в домашни условия - 97

  • 39 210
  • 723
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: X
Zvezdi - благодаря ти за информацията. Ще погледна. Напълно е възможно да има някакви указания и също толкова малко вероятно е да има тренировки, предвид естеството на крав мага - до колкото схващам ти трябва спаринг партньор. Вълнувам се и нямам търпение. Единствено ме притеснява спартанската дисциплина и забраната за пиене на вода по време на 120 минутната тренировка. По време на тренировки пия много вода и се радвам, понеже през деня изобщо не съм жадна. Но имам нужда от вода, докато тренирам.

За днес 45 ден - booty.

# 331
  • Мнения: 1 345
За днес една 45 минутна тренировка на Кристин Къри.
Аз имам сериозен проблем с пиенето на вода, даже и по време на тренировка не пия. Трябва да съм яла сирене или нещо друго солено, за да се сетя.Или да е 40 градуса. Затова напоследък правя някакви напитки с лимон, джинджифил, за да ми е вкусно и да поемам повече течности. Лошото е, че кафетата са много, понякога ме е страх да ги преброя.

Последна редакция: нд, 13 яну 2019, 19:59 от Аmanda

# 332
  • Мнения: 10 014
Привет, за днес Блендърите с долна част, която уж гори 450-700!!!калории. Laughing Изгорих 148 според гривната и този път съм склонна да и вярвам.
https://www.youtube.com/watch?v=i32dr3cWSoY

Вчера имах яка тренировка с щанга, така че за днес малка стимулация стига.

Сутринта тичах 16км, с които уж изгорих 1006калории. Shocked

Все ми е тая. Доволно нахранена се чувствам с 1560, едва ли ще ям повече от това.

Честит имен ден на Джери и Таня! Много щастие ви желая!  bouquet bouquet
Аманда, пий вода, купи си каквато ти в вкусна. Помага.
Днес изпих 3 литра поне. И аз пия много кафе. Умирам за кафе. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 333
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
От мен днес ден 10: Cardio Core, слайдъри - 2 тарелки пвц по паркета - идеални!
Със закъснение честито на всички именници, а контузените бързо да се оправят!

# 334
  • Мнения: 2 880
За днес - Total Body Core (ден 54) от 80ДО, която ми се стори най-трудна от всички силови тренировки в програмата. Сега мисля, че съм правила всички, тъй като въпреки че все още ми остава Booty, за да си свърша триседмичното запознаване с програмата, го правих през лятото и долу-горе си го спомням.
И аз пия доста кафе. Гледам поне кофеиновото да не е повече от две на ден. Сега точно довършвам коледните предложения на неспресо (с вкус на лешник, който май само аз  харесвам).Намерила съм някакви капсули с био безкофеиново кафе, при които уж не се ползва традиционният метод с разтворители за отстраняване на кофеина. И се опитвам да заменям и със зелен чай.

Последна редакция: пн, 14 яну 2019, 01:17 от zvezdi4ka14

# 335
  • Мнения: X
Ден 19 от 80 ДО + Ден 2 от 3 Week Yoga retreat (stretching). Добре се получи като комбинация.

Есента ще има нова програма на Jericho Matthews 100 дни, по 20-30 минути. Ще ми е интересно да узная повече. Ще има музика с Ди Джей!

Честит имен ден на патерици и честит рожден ден на всички "рогати" деца в темата. И аз си имам едно такова, които брои дните до рождения ден.

# 336
  • Мнения: 4 758
Днес ски, вече съм с мускулна треска, юхууу Stuck Out Tongue Winking Eye

# 337
  • Бостън
  • Мнения: 13 576
Чета списание Shape (абонирана съм), а детето бели картофи, другото чисти с прахосмукачка, живот ли бе да го опишеш Grinning

Няколко нови фитнес тренда според Шейп включват виртуална реалност и бягане, поредният холистично-пилатесоподобен и създаден от танцьорка метод и огледало-треньор, което коригира формата ви Simple Smile

https://www.fitness-gaming.com/news/fitness-and-sports/blue-goji … mill-at-sxsw.html
Скрит текст:
"The treadmill’s patented design opens up a variety of options for new types of meditative exercises, balance workouts and cardio training. For instance, runners training for a marathon can create a custom resistance profile that simulates the real course. GoBikes, one of the games demoed at SXSW, communicates with the treadmill to automatically increase or decrease the resistance to mimic the feeling of going uphill and downhill, while another game, Furiends, combines virtual reality and augmented reality to allow players to care for their own dog in an AR smartphone app or immerse themselves in memorable adventures in VR."

"The self-propelled treadmill is designed not only for running, but also for other types of exercises, including standing yoga and tai-chi. It allows users to play games with their VR headset on for a fully immersive gaming experience.  The platform has a social component to it, allowing users to connect with others and participate in online tournaments or workout sessions."
http://www.gstbody.com/
https://www.harpersbazaar.com/beauty/diet-fitness/advice/a632/ne … s-gst-class-0111/

https://www.mirror.co/



Трябва да измисля какво ще правя тази вечер, че съм заложила експеримент с food-dependent, exercise-induced anaphylaxis, понеже още не могат да ме диагностицират. Ta се самодиагностицирам с Гугъл и задължително искам второ мнение от Яху! Grinning

Последна редакция: нд, 13 яну 2019, 23:37 от Agent Provocateur

# 338
  • Мнения: 2 880
Спомням си, че в някакво филмче гледах виртуална реалност при бягане/тичаш на пътечката, но изглежда, че бягаш в парка например/, но не помня точно в кое. Може да е било някое серия на "Черно огледало". Това би ми харесало.
Агент, а корейската козметика оневини ли я?
п.п. а мацката от огледалото се гърби на катерача.

# 339
  • Бостън
  • Мнения: 13 576
п.п. а мацката от огледалото се гърби на катерача.
Simple Smile)))) какъв перфекционист си, Звезди Simple Smile)))

Оневиних я, оневиниха я също - просто нищо (сърбеж, зачервяване, етц.) локално няма, изобщо алерголожката не я и заподозря сериозно.  Многократно ползвах и наблюдавах след последната случка в различни комбинации - нищо!

A иначе на такъв тредмил, но без виртуалната реалност, съм бягала в един ризорт в Канкун, Мексико. Единственото нещо, което беше читаво в този хотел беше фитнеса! Никога повече няма да се предоверя на преценка на приятели  Wink

Последна редакция: пн, 14 яну 2019, 01:17 от Agent Provocateur

# 340
  • 1st floor
  • Мнения: 9 123
Агент, тестовете за алергени нищо ли не показаха?
Това с огледалото е яко! Simple Smile

Джери, и аз тренирам на студено. Когато започвам тренировкав стаята е 18 градуса, но по някое време се налага да отворя прозореца 10-15 см, че спирам да дишам от жега. Crazy Лятото ми е изключително трудно да тренирам и затова за тогава си пазя БР.  Grinning Иначе правя ХиЧ с различни тежести - 5кг и 7,5 кг. Изключително рядко три кг (май само за едно упражнение се сещам в момента  newsm78) и също рядко над 7,5кг. Суинговете са ми 10+3кг.

За днес отчитам Hammer Plyometrics. Винаги й се радвам като започвам, защото е кратка, но радостта ми бързо стихва.  Mr. Green Някои от 30-те секунди ми се виждат цяла вечност. Joy

Имам нужда от броене на калории. За вчера отчитам 1526 с мнооогоо В - 56%. Това ми е препъни камъка. Tired

# 341
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Днес ден 11 от 80DO, AAA -> гребане със 7кг; трицепс skull crusher с 3кг и чест флай също с 3кг; бицепсово  и вс истанало с 5кг;

И си мислех, че съм открила топлата вода, а гледам днес Оутъм и тя сложи 2 ластика Simple Smile

Довечера Зумба.

# 342
  • Мнения: 4 406
Непо, аз тук си намерих едни стари гири 7 кг. и съм щастлива, че имах само 5 кг
И точно днес на Hammer Power си трябваха няколко вида гири. Нещо ми доскуча тази тренировка, ама бързо минава.

# 343
  • Мнения: 9 769
Отчитам Стронгър - Ден 2 Желязо. Много лицеви опори. Много!

# 344
  • Мнения: 1 177
Събота - За последно Кардио 1 + ден 9 от Йоана
Неделя - почивка.
Днес - БР5 + ден 10 от Йоана.

Преди малко обявиха грипна ваканция в Бургас. Баткото ще е на седмото небе като разбере.

Общи условия

Активация на акаунт