Тренировки в домашни условия - 97

  • 39 231
  • 723
  •   1
Отговори
# 345
  • Бостън
  • Мнения: 13 633
Агент, тестовете за алергени нищо ли не показаха?
Това с огледалото е яко! Simple Smile
Нали Simple Smile И на мен страшно ми допада идеята, както и VR-a...ама направен за всякаква кардио машина, подобно на онези ютюб видео клипове за тичането и гребането, помните ли ги!

Всичките ми тестове кристални като детска сълза, чак се облещи докторицата, до един безупречни и в норма!
Сега ме препращат към някакво светило точно в анафилаксията, но междувременно си ходя като Капитан Петко Хайдутин препасана с епипеновете и отказвам да пия Zyrtex ежедневно, че шофирам все пак (да, 2-ро поколение е, но при мен си го има замайването)!

За кафето щях да ви разказвам как процедирам напоследък. Понеже минат се не минат 2-3 год и се озовавам в ситуация в която по цял ден пия кафе и не пия никаква вода когато се счупи кафе машината преди няколко месеца се заинатих и не дадох да купим нова, та сега се пие или френска преса или нес вкъщи и понеже се различава вкуса ММ почти отказа кафето, аз съм го намалила на една каничка дневно. От зелен чай ми прилошава, когато го пия на гладно, но иначе не. Бял чай пия много, понякога rooibos, както и мача . Билкови чайове обичам и пия, понякога залитам и по китайски/корейски/ин ян/жен шен/джинджифил и подобни също! Черен не обичам, но English breakfast tea много! И всичко ароматизирано с манго също Grinning Grinning Grinning

И като вляза в Старбъкс пия едно единствено нещо - Passion чай! Само този и тежко и горко на този Старбъкс, който не го е заредил или твърди че през зимата, в най-големия студ го предлагат само като Iced tea (истинска случка!)
https://www.amazon.com/Tazo-Herbal-Tea-Passion-Bags/dp/B01MXDGDW … MGMZHD5FB9QV2XF7S

Последна редакция: пн, 14 яну 2019, 15:43 от Agent Provocateur

# 346
  • Мнения: 1 345
Агент, много вкусно звучат заместителите. И аз днес се наливам с чай, защото съм с малкия вкъщи -тръшна го грип. И се опитвам и него да накарам, но безуспешно. В нормално състояние по цял ден пие течности, а сега нищо не иска.
БР 3 и 4 километра тичане по стълбите вкъщи. Двата празнични килограма играят-ту ги свалям, ти ги качвам.Стоенето вкъщи никак не помага
Много странно това с тестовете. Според  мен винаги трябва да носиш нещо по-силно противоалергично, докато не открият причината.

# 347
  • Мнения: X
За днес отчитам 46 ден и крав мага.
Интересно беше, може би защото бяхме доста нови хора, тренировката беше лека и технична. За 140 минути - 303 калории. За сравнение кардио кора за 40 минути ми е 280 калории. В този смисъл се радвам, че не е толкова изтощителна колкото си мислех, че ще бъде, защото ще продължа без проблем с 80ДО.

Един от най-хубавите комплименти, които съм получавала и то от жена беше днес "силна си, тренираш и друго?". Стана ми хубаво, защото говореше за ръцете ми - зона която преди лифт 4 и 80ДО беше всичко друго, но не и "силна".

Харесва ми и обстановката, добронамерени хора, уважително поведение и страшна концертация и дисциплина. По старите ядат страхотен тупаник от инструктора. Съгласна съм с тезата, която защитава... Само дето мен ако ме фрасне така... Много боли Simple Smile

Като цяло от днес заключението ми е, че ми харесва и за целите си е доста добре. За самозащита и оцеляване при нападение е супер. За поддържане на форма и изграждане на спортно тяло - не съвсем.  Но и още нищо не съм видяла. Може би ще става все по-тежко и интензивно. Пък и 130-140 минути движение, са си движение.

# 348
  • Мнения: 2 884
За днес - Get Steppin от тренировките на живо на Кети, с която замених Cardio Core.
И аз обичам чай с манго. Lipton или Twinnings имаха преди време два вида - с манго и с ананас. Не знам защо ги спряха. Още не мога да ги прежаля и да намеря нещо, с което да ги заменя. Има с подобен по-силно изразен вкус, но само насипни.

# 349
  • 1st floor
  • Мнения: 9 132
Пия чай само когато ми е студено. С кафе мога и да се наливам по цял ден, мога и с едно да изкарам... Laughing

За днес отчитам кростренажор 40мин, храната за вчера - 1353ккал, В 34%, М 46% и П 20%. Довечера съм на парти, ще видим какви ще ги свърша...  Rolling Eyes

# 350
  • Мнения: 4 776
За днес Боб Харпър -табата със собствено тегло-30мин ,но какви....Astonished  не бих повторила,невЪр !

Пия по 2-3 до 4 кафета дневно,еспресо,по скоро къси ,Давидоф,огромно удоволствие ми доставя Two Hearts,не бих го спряла никога ,обожавам го! Чай също пия ,зимата ,билков ,без захар,харесва ми!

# 351
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Днес Legs day - ден 12 от 80 DO

Кафе пия рядко. Предпочитам силен черен турски чай, или английски. Обаче на пазара в БГ чайовете, които се продават уж за английски ли турски няма нищо общо с тези, които се продават в Турция или УК.

От билковите любим ми е ройбос с канелa ,   лайка с ванилия ; Самодивски
От зелените: зелен марокански (зелен + масло от мента) , злен с кори от портокал/лимон

А от скоро пия и този: Detox Колко е детокс нямам идея, но е приятен.

Последна редакция: вт, 15 яну 2019, 12:58 от TDI

# 352
  • Мнения: 9 803
Допи ми се ментов чай Simple Smile
Ден 3 от Стронгър. Нещо ми се струва, че са повече за мъже тези тренировки. Натоварват прасците, ръцете и рамената. Ще дам шанс, поне една седмица ще направя, но ако до петък нямам мускулна треска на д-то, приключваме Simple Smile.
Аз нещо съм се отпуснала. Едни бирички дето ги пия от седмица насам, за да мога да спя, са ми докарали по три сантиметра на дупето и талията и 2 кг на кантара..

# 353
  • Бостън
  • Мнения: 13 633
А от скоро пия и този: Detox Колко е детокс нямам идея, но е приятен.
Хахаха, и аз си допих последното пакетче Ахмад вчера Simple Smile)))
Съставът му определено звучи като Детокс - Fennel, dandelion and birch to support kidney function. Rosemary, nettle and ginger to help boost energy and vitality Grinning Аз имам една подарена саксия с коприва в гаража Grinning Grinning Grinning


Забравих да спомена и плодовите (сушени плодове, цветя...)  - мммм, в чайниче някъде... с приятелка и/или гледка!


Последните 10 год обаче не може да ме впечатли кафе машина, хммм. Колко приятели изляха ПАРИ в разни именити кафе машини, ама тц... Имам един вълшебен спомен от една Miele (то и кафето в нея беше също вълшебно, 2009, Цуг), а от публичните предложения миналото лято Лисабон ме впечатли с фантастично кафе, независимо дали си седнал насред туристическия fake Дисниленд или си се забил по мръсните задни улички и пиеш кафе за 60 евро цента!

Много странно това с тестовете. Според  мен винаги трябва да носиш нещо по-силно противоалергично, докато не открият причината.
По-силно от епи-пеновете няма (епинефрин=адреналин), но освен тях влача още 4-5 вида. Инжектираш си епипена в бедрото, пиеш 2-3 шепи антихистамини екстра и звъниш на бърза помощ - това ми е инструктажа Wink Ама и аз ви ограмотих по въпроса Grinning
Нацелувай малкия болен калпазанин от нас! Бързо да оздравява шошко!

Последна редакция: вт, 15 яну 2019, 16:41 от Agent Provocateur

# 354
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Агент, значи не съм единствената дето си мисля, че кафето не е като "едно време", поради което не ми е и особено вкусно и приятно да го пия.

Windekind, ако имаш проблем със заспиването, пробвай   мелатонин на капсули 1mg и ще видиш в следващите дни дали е необходимо да увеличаваш дозата (до 3мг препоръчително мисля, че беше. Аз съм изпивала най-много 2мг)
Остави ги тея бири, не знаеш каква химия са... правят ги като степчета - казана с алкохола, изсипват степчето (бирата уж) газират, бутилират и готово. Или поне пий бира, произведена в страна със стандарти и контрол в/у тях.  С БГ бирата не само, че ще качиш кг, ами и чения дроб ще си натовариш. 

# 355
  • Мнения: 1 345
Агент, не съм разбрала , не знаех че си се подсигурила добре. Много е неприятно да не знаеш от какво да се пазиш.
Грипът е отвратителен, с жестока кашлица .
За днес БР 4 и 20 минути тичане по стълбите .Предпочитам да си прецакам коленете, а не да спра голямото плюскане .

# 356
  • Мнения: 2 884
С риск да раздразня всички диетиращи признавам, че ям каквото ми попадне/започвам деня с черен шоколад - не е евфемизъм, в леглото и продължавам в същия дух/ и свалям/ от следновогодишното кило са ми останали 400 грама, като предвид деня от цикъла до ден-два ще заминат/. Но пък на работа ми стопяват лагерите. Явно мозъкът все пак е мускул.
А в какво си запарвате насипните чайове? Тук има много добри предложения/ароматизирани зелен, бял и ройбос с вкус на какво ли не: манго, кестени, вишни, кайсия и пр., и пр., включително в комбинации/, но сравнително рядко пия, тъй като цялата галимация с чъгъркането на мрежичката след това ми е досадна.
Хайде, отивам да правя ден 56/Booty/ от 80 ДО.
п.п. Агент, при мен вроденото отвращение към домакинска работа се е разпростряло и към приготвянето на кафе и ползвам капсулите на неспресо, които не са нищо особено. машините им за професионални клиенти обаче/хотели и пр./ са значително по-добри, капсулите - също.

Последна редакция: ср, 16 яну 2019, 01:51 от zvezdi4ka14

# 357
  • Мнения: 1 345
Аз вчера си мислех, че сигурно в дните, в които смятам, че се ограничавам, ям към 2000 калории,    а иначе стигам и до 2500. Вчера съм изяла за закуска три варени яйца със зехтин, фреш от две мандарини и един грейпфрут, за обяд огромна порция от свинско с кисело зеле,    към пет пак огладнях  и изядох дебела филия с хайвер, пушена херинга и около десет маслини, няколко скилидки чесън, за да се пазя от грипа. По-късно половин френски макарон, един изстискан лимон, чаша кисело мляко с канела и куркума.
Знам, че темата не е за хранене, но това меню е срамно за споделяне в специализираните теми Ако ям това количество, когато съм на работа, няма изобщо да кача, но вкъщи не е добре.  .
За днес по план трябва Кардио 1.

# 358
  • Мнения: 4 776
Аманда това не знам, дали има 1500 калории, във всеки случай не ми се струва много, изобщо.

# 359
  • Мнения: 1 345
Ноу фрейм,аз не броя, но като чета другите-доза протеин, пилешко с броколи на пара и т.н и накрая 1500, си мисля, че аз правя поне 2000.

Общи условия

Активация на акаунт