Бебешката количка - цяла наука за второ висше №41

  • 58 132
  • 772
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Аз взех mamas and papas Ocarro Jewel,именно заради легналото положение. На дизайн също е приятна доста

# 691
  • София
  • Мнения: 18 731
Питането ми е за чупката в дупето и кръста.За краката е ясно,не са само тези модели.

# 692
  • Мнения: 683
Ocarro-то е с напълно легнало, без никакви чупки. Обаче пак не бих заменила коша за новородено с него.

# 693
  • Мнения: 2 241
Аз пък не бих си причинила кош за новородено Grinning Въпрос на лични възприятия.

# 694
  • Мнения: 683
Аз пък не бих си причинила кош за новородено Grinning Въпрос на лични възприятия.

Да, и начин на живот 🤗

# 695
  • Мнения: X
какъв е проблемът на кошът за новородено? аз си взех и кош Ocarro

# 696
  • Мнения: 683
За мен недостатък беше, че заема повече място в колата и вкъщи. Но пък парка ми е на 1 мин. пеша и излизах по-рядко с кола, та не е голяма драма. Сега ползвам “летния” кош, но той е някак си по-открит и ме дразни визуално като е в напълно легнало положение и като цяло не ми е за новородено.

П.С. Имай предвид, че за бебешкия кош ще ти трябва чадър или сенник.

# 697
  • Мнения: 2 241
За мен е ненужна покупка. Голям, обемен, ползва се много кратко, количката не може да се сгъва с него, няма колани (една приятелка слизайки по стълби изсули бебето в единия край на тоя кош Grinning). В общи линии никакви плюсове не намирам в коша за новородено. Но това си е мое мнение...

# 698
  • Мнения: 683
За мен пък необходимостта от колани в открития кош е един от минусите ми при новородено. Кошът на Окарото е малък и на 5 м. умаля, иначе щях да си го търкалям по-дълго. Иначе приятелки ги ползваха до 7-8 м. Но пък една от най-доволните от количките си майки, която познавам е с Макларън Техно от самото начало, която не би се харесала на много родители за първа количка. То и на нас консултантът ни каза да си вземем направо Макларън и да не се занимаваме с глупости, но аз много харесах Окарото и го взех с ясното съзнание, че лятото ще се разделим.

# 699
  • Мнения: X
Продавачът ми каза, че кошът за новородено ще е ок до 6ти месец, каза, че може и да бъде изцяло без него, защото летния кош бил в изцяло легнало положение, а можело и със столче за кола, но не се препоръчвало повече от 2 часа разходка в него. Иначе на мен няма да ми се налага да се боря със стълби, имам пространство и в колата, и в апартамента.

Последна редакция: чт, 11 апр 2019, 14:56 от Анонимен

# 700
  • Мнения: 2 241
Това пък за пръв път го чувам. Да не е говорил за столчето (кошче) за кола?

# 701
  • Мнения: X
Това пък за пръв път го чувам. Да не е говорил за столчето (кошче) за кола?
да, поправих се, мерси

# 702
  • Anywhere
  • Мнения: 1 100
Питането ми е за чупката в дупето и кръста.За краката е ясно,не са само тези модели.
Много модели има с пълно легнало положение на коша 6+, На Мамас и Папас всички модели, Пег Перего също, Crosswalk и Muum на Jane, на Abc Design, Mamba, Cobra, Salsa и 3 tec имат Plus седалки, който са с пълно легнало положение...
Любима ми е Cybex Priam, тази година имат уникален нов цвят с rose gold шаси.....

# 703
  • София
  • Мнения: 18 731
Питането ми е:Кошът 6+ равен ли е като коша за новородено с матрак вътре?

# 704
  • Мнения: 2 891
Питането ми е:Кошът 6+ равен ли е като коша за новородено с матрак вътре?

На Mutsy Nio е равен. Аз я ползвам от ден първи без кош за новородено.

Общи условия

Активация на акаунт