Любовница на женен мъж

  • 39 650
  • 641
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 18 530
Аз пък имам пример, в който жената над 10 години имаше гадже, за което знаеха всички. Мъжът й ги преследва, щеше да ги стреля, абе чудо. Накрая любовника на жената я заряза заради друга. И тя точно като си седна вкъщи да си живее с мъжа и да не кръшка, той пък взе, че се разведе с нея. Така и не схванах защо не го направи, докато тя беше с гадже, ами чак накрая. Няма логика в тия неща.

# 406
  • Мнения: 5 508
В някои страни законът разрешава многоженството, та кои сме ние да определяме кое е нормално и кое не при други семейства, извън нашите собствени?

# 407
  • Мнения: X
В някои страни законът разрешава многоженството, та кои сме ние да определяме кое е нормално и кое не при други семейства, извън нашите собствени?

Нормалното е това, за което са се споразумели двамата партньори по взаимно съгласие.
Не е нормалното единият да върши неща зад гърба на другия, за които другият въобще не е съгласен.

# 408
  • Мнения: 30 802
Извинявай, но ако всяко семейство си определя морала само, то морал няма. А този климат няма как да не засегне и твоето семейство. Налагането на морала е ефективно, когато се прави масово. А като се види, че може да скатаеш - всички ще скатаят и ще стане мазало.

# 409
  • Мнения: 3 608
Аз пък имам пример, в който жената над 10 години имаше гадже, за което знаеха всички. Мъжът й ги преследва, щеше да ги стреля, абе чудо. Накрая любовника на жената я заряза заради друга. И тя точно като си седна вкъщи да си живее с мъжа и да не кръшка, той пък взе, че се разведе с нея. Така и не схванах защо не го направи, докато тя беше с гадже, ами чак накрая. Няма логика в тия неща.
Аз бих и бил шута с 200

# 410
  • Мнения: 15 540
Извинявай, но ако всяко семейство си определя морала само, то морал няма. А този климат няма как да не засегне и твоето семейство. Налагането на морала е ефективно, когато се прави масово. А като се види, че може да скатаеш - всички ще скатаят и ще стане мазало.

Не съм съгласна. Всяко семейство има право да бъде моногамно, полигамно и т.н., стига разбира се и двете страни да са уведомени, и съгласни с това. Личния живот е личен и във всеки дом правилата са различни

# 411
  • Мнения: 30 802
Проблемът идва, когато Пешо реши еднолично да не е моногамен, забрави да уведоми Ганка, но се оправдава с това, че "всяко семейство има различен морал".

# 412
  • Мнения: 5 508
Дрън-дрън. Как пък интелигентни хора няма да се повлияват от 'налаганият морал' на някаква общност.
А ако Пешо и Ганка са глупави хора с нулева комуникация помежду си, е повече от ясно, че в един момент нещата между тях ще се прецакат - заради полигамия или заради друго.

# 413
  • Мнения: 30 802
Да теглиш една майна на обичайния морал не те прави интелигентен. Прави те задник в повечето случаи.

# 414
  • Мнения: 5 508
Обичайният, според кого?
Ако аз и мъжът ми смятаме, че за нас е нормално да сме полигмни няма как някой друг да ме определи като 'задник'.
Ако моят мъж има лпбовница с години и на мен не ми пречи, както и на нея, и на него - то не сме задници.
За това става дума.

# 415
  • Сф
  • Мнения: 10 662
Няма общовалидни правила.Има закон.Стига да няма наранени и да не вреди, всеки е свободен да си живее и разбира както иска.Парадирането с общовалиден морал , ми навява мисли за " праведниците" от църквата(няма знач.коя)- бррр.
Към Мис??? със заведението- Не знам какво чака..Поне да се осигури материално.Не е гот да е вечната любовница.Не и по чужд избор.
" Нетипичната", хич не е толкова нетипична.Няма самочувствие и затова е " само секс".Там според мен е ясно сложена чертата( от мъжа) и няма какво да очаква.Не вярвам и да иска деца от нея.Не е вярно , че няма да срещнеш половинката си докато си с друг.Хиляди връзки започват така. Само дето този е женен и веднага стана форумно препятствие да срещне нов.

# 416
  • Мнения: X
Обичайният, според кого?
Ако аз и мъжът ми смятаме, че за нас е нормално да сме полигмни няма как някой друг да ме определи като 'задник'.
Ако моят мъж има лпбовница с години и на мен не ми пречи, както и на нея, и на него - то не сме задници.
За това става дума.
Да, ако ти си съгласна с харема на мъжа ти, е едно.
Ако обаче той си заформя харем зад гърба ти, като пред теб го играе моногамен и верен, е съвсем друго.

# 417
  • Мнения: X
Офф тук човек като напише нещо се вадят от сто кладенеца вода. Хора, вашите истории не е задължително да приличат на моята. Казах просто и ясно каква е ситуацията. И да, Бианка, какво толкова странно има в това, че може да съм им скрепила брака. Ами представи си пък, че и жена му си е крепила брака с друг мъж. Не живеят заедно през повечето време. Събрали са се по празниците, изпокарали са се за пореден път и са решили тихо и кротко да теглят чертата.
Pure  love, ти също бъркаш - черта няма сложена. Човекът ясно ми е казал и показал СЕГА СЛЕД РЕШЕНИЕТО ЗА РАЗВОДА, след като е сам и се разбираме, че може да опитаме да градим заедно връзка - представи си дори и дете. Какво ще излезе е друг въпрос.
Лейди, май наистина ми светят червени лампички и затова писах тук - за да ми го каже и някой друг отстрани Simple Smile


# 418
  • Мнения: 15 619
Анонимна, как им крепеше брака?  Като му показваше, че има секс без скандали и претенции? Как ще живееш, ти си избираш, просто този точно извод- за скрепяването на брака им от теб е освен неуместен, и смешен.

# 419
  • Мнения: 18 530
На мен картинката ми е ясна: Мъжът е отсъствал вечно, въртял гаджета, прибирал се у дома само за празници, съответно на жена му й е писнало и иска да се разведе. Така че дотук всичко е точно. Само че такъв тип поведение на женен мъж не предвещава нищо добро и занапред. Или поне ако Анонимна го вземе, да гледа да живеят заедно и да не го пуска много - много по други градове, че както се вижда, човекът е със слаби ангели.

Общи условия

Активация на акаунт