Разведена с деца - шанс за нова връзка

  • 36 448
  • 658
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 77
Ммм, от мненията дотук шансът ми за връзка е около 0,00001%. Шегувам се, но не съвсем. И да задам една хипотетична ситуация: ако сте свободен мъж, срещнете интересна и привлекателна за вас жена, прехвърчат искри и разберете, че е разведена с дете/деца, ще има ли втора среща или на момента ще й сложите хикса като безперспективен вариант?

# 91
  • Мнения: 18 575
Пълно е с повторно омъжени жени с деца, което опровергава тези прогнози Simple Smile

# 92
  • Мнения: 17 407
То хикса сама си го сложила, а дори не си разведена още Simple Smile

# 93
  • Мнения: X
И да задам една хипотетична ситуация: ако сте свободен мъж, срещнете интересна и привлекателна за вас жена, прехвърчат искри и разберете, че е разведена с дете/деца, ще има ли втора среща или на момента ще й сложите хикса като безперспективен вариант?
Ако съм на 20 - твърдо да (ще сложа хикса), ако съм на 40 - твърдо не.

# 94
  • Мнения: 17 407
И това до каква степен ще я успокои, според теб? Що за хипотези? Ако сте, ако не сте? Ами ако те притисне  за брак преди да си я целунал?

# 95
  • Мнения: 2 694
Бе Анджелина Джоли и със 100 деца да е, пак ще я взема Wink

Има си причина мъжете на 30, 40+ да харесват по-млади жени и това е енергията, която те излъчват. От там и идва израза че се чувстват по-млади с млади жени.
Не говорим да ти отварят чакрите, но с млада жена ще изживееш едни неща, със зряла с деца ще изживееш други...

Последна редакция: сб, 12 яну 2019, 11:53 от DonJon

# 96
  • Мнения: 12 473
Значи не си срещал
зрели жени с чиста и силна енергия..,)

# 97
  • Мнения: 2 694
Живял съм с такива дори Wink

# 98
  • Мнения: 12 473
Значи не си дорасъл..))

# 99
  • Мнения: X
DonJon, я като мъж, който разбира причините за привличане сподели какво кара млади мъже с прилив на енергия, да се захласват по жени 5-10 години по големи от тях? Laughing

# 100
  • Мнения: 2 694
И аз като бях на 22 си харесах 26 годишна и поживяхме доста години. Сега на 35 съм с 27 годишна... Ей така...явно 26-27 годишните винаги са ме привличали...

Иначе може да прочетеш книги, интересни неща има в тях Wink

# 101
  • Мнения: X
Цитат
Иначе може да прочетеш книги, интересни неща има в тях Wink
Не обичам да чета романи, благодаря! Wink

# 102
  • Мнения: X
какво кара млади мъже с прилив на енергия, да се захласват по жени 5-10 години по големи от тях? Laughing
според мен сексът.

И за мен 25г. е пикът на атрактивността и при мъже, и при жени. Средно взето, защото съпругата ми сякаш се разхубави още повече с годините, но не знам, може аз субективно да преценявам.

Също не знам за хлапе на 17-18-19, което да не мечтае за някоя "какичка" на 25-26. Имаше един лаф за отракването. Вече нагоре зависи много от конкретната жена предполагам и от взаимоотношенията им. Чувал съм за мъж на около 30 мисля че беше, който зарязал гаджето си и детето си за 45 годишна с не помня колко деца беше. (неодобрителният) коментар на човека, който ми го разказваше ще го цитирам по спомен и с лека цензура "сигурно луд го прави в леглото, никакви съмнения нямам, ама все пак....".

 А Анджелина Джоли DonJon би я взел единствено ако си издържа не само всичките осиновени негърчета с имена на перилни препарати, ами и него (все пак е милионерка жената). Ако трябва той да ги издържа - ще бяга с 500 при някоя пикла, която ще му играе по свирката и ще го боготвори, убеден съм Wink Simple Smile Аз с Анджелина Джоли (и повечето холивудски актриси) дори на среща не бих отишъл, не че тя е приритала Simple Smile Тия хора живеят много тежък живот - с години не са си при семействата като снимат.

пс.
Не обичам да чета романи, благодаря! Wink
хахахах и определено си личи Simple Smile))

# 103
  • Мнения: 12 473
Приятелят ми е с 10 г по-млад от мен..
Определено е много деен и енергичен.
Но казва, че аз го зареждам и че не може да си каже нищо интересно с някоя на неговата възраст - но той просто е много осъзнат и наясно със себе си и затова общуваме на един език.

# 104
  • Мнения: 77
Влизам пак за коментар - понеже не знам как да цитирам различни мнения в едно мое, ще карам по ред:smile:

Дренка - за хикса, дето сама си го слагам, може би има нещо вярно. Но за втори брак дума не съм отваряла, нито мисля, че някога ще се случи, нито съм някакъв "бързак".

DonJon - вероятно една голяма част от мъжете биха живели само с 20-годишни. Като поостареят - следващата. Но ако могат да си го позволят финансово и ако не им пука за обществения морал. Моят съпруг направи така и явно трябва да го оправдая - природа... Но има и мъже, които остават с жените, с които да градили дом, бизнес, деца и макар поостарели, си ги търпят и обичат. Т.е. търпят се взаимно.

anonymous - имах предложения от 20-на годишни младежи. Като ги питам защо пък искат да имат нещо общо  мен казват, че връстничките им са кухи материалистки, а те искали да бъдат с истинска жена. Нещо от рода беше. Но честно казано си търсят повече секс-учителка:))) Енергията на един 20-годишен мъж и 40-50-годишен също е различна:relieved:

Общи условия

Активация на акаунт