Тичане (5)

  • 37 172
  • 771
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 6 962
Браво, Веси! Simple Smile) Аз не ти видях стравата, ама си се движила добре. Бедек е най-хубавата част от трасето май.

Аз имам един малко странен въпрос. Grinning
Някоя от вас има ли планове да обикаля из Рила/Пирин между 30ти юли и 5ти август грубо?

# 376
  • Мнения: 8 229
Ох, аз как искам да обикалям... И така и не знам кога ще е. Все по-сложно става напасването вкъщи, кой кога накъде е, тренировки, състезания, лагери, отделно отпуски...

# 377
  • Мнения: 599
Браво, Веси! Simple Smile) Аз не ти видях стравата, ама си се движила добре. Бедек е най-хубавата част от трасето май.

Аз имам един малко странен въпрос. Grinning
Някоя от вас има ли планове да обикаля из Рила/Пирин между 30ти юли и 5ти август грубо?

Гугълче, има ме в Стравата, просто траковете са два: качване само на Бедек и останалата част от трасето Wink
Иначе из планините, ние семейно заминаваме за Смолянски езера в неделя на 21/07. Ще се ходи из Родопите, но чисто качване по върхове няма да има сигурно, че лапетата малки още Grinning

# 378
  • Мнения: 6 962
Аз питам, защото между тези дати ще бягам едно много особено начинание и ще се зарадвам, ако засека някой в една от двете планини и го инструктирам за филийка лютеница, и нещо сладко. Grinning Засега имам 1-2 уговорки и разчитам на хижи.

Смолянските езера сигурно са много красиви, аз още не съм ходила там. Simple Smile)

# 379
  • Мнения: 8 229
Google, дай някои подробности Simple Smile Поне да си плакна въображението.
Колко проекти преди години ни останаха неосъществени, защото нямаше кой да ни чака някъде по трасето с манджа. Какво да се прави, нямаше масово интернет, нямаше форуми, нямаше мобилни телефони... Егати, как сме оцелели 😃
Все си спомням за един зимен траверс в Стара планина. Аверите останаха на х.Плевен, а ние, трима май бяхме, ще правим траверс по билото на Стара планина. Трябваше да имаме една нощувка на х.Амбарица и среща с останалите на Троянския манастир, за да ни приберат с колата. Хубаво, тръгваме ние, всичко уж върви по план, но горе на билото снегът се оказа отвратителен. За котки не ставаше, надолу мек, а отгоре една тънка коричка. Стъпваш, задържа за момент, и после потъваш до коляно. Много бавно напредвахме. Със снегоходки сигурно щеше да е добре, но нямахме. Решихме, че може и да замръкнем и спуснахме към х.Левски. Радиостанцията на Левски не можеше да се свърже директно с тази на х.Плевен. Едни съобщения започнахме да предаваме през вр.Ботев без никаква идея нашите приятели дали са получили нещо.
Стоим си после край Троянския манастир в уречения час, но ден по-късно и се чудим, ще дойде ли някой да ни прибира. Тъкмо вече мислехме да хващаме автобуса за Троян и да се прибираме с влак и нашите хора пристигат. Те пък объркали пътя. Междувременно пък втората кола се беше повредила. И така, прибрахме се по домовете с няколко дневно закъснение, никой не знае къде сме, що сме.

# 380
  • Мнения: 6 962
ston
Скрит текст:
Българската част на Е4 (Драгалевци-вр.Гоцев) за 4-5 дена. Полу-бегачно т.е олекотено с бягане на равно/надолу, където техничността позволява и стегнато ходене нагоре.

Аз мисля, че направо нямам опита за такива зимни преходи - не се виждам да мина Купена на сняг, както и Кръстците. А и има една такава аура около Амбарица, сякаш повечето кофти случки в Стара планина са около нея.



# 381
  • Варна
  • Мнения: 170
Абсолютна начинаеща съм и скоро открих бягането. Чудя се дали ще мога да се подготвя за К3. За 20-те километра става въпрос.

# 382
  • София
  • Мнения: 586
Аз имам един малко странен въпрос. Grinning
Някоя от вас има ли планове да обикаля из Рила/Пирин между 30ти юли и 5ти август грубо?

Има някаква вероятност да сме в Пирин уикенда - 3-4 август - спане в Добринище и еднодневни преходи - но все още не знам дали ще стане. Ако ходим, ще пиша Simple Smile

# 383
  • Мнения: 6 962
Абсолютна начинаеща съм и скоро открих бягането. Чудя се дали ще мога да се подготвя за К3. За 20-те километра става въпрос.
Аз съм записана на 50 км. Simple Smile
Има време и ще се подготвиш, ако си постоянна. Дай малко повече инфо - по колко бягаш, какъв терен и тн. Simple Smile

# 384
  • Варна
  • Мнения: 170
Бягам 5-6км в парка,с децата в града правя и 10-15км разходки. Чакам отпуската другия месец,за да се пробвам на планински терен.

Последна редакция: ср, 17 юли 2019, 17:18 от AnMary

# 385
  • Мнения: 6 962
Бягам 5-6км в парка,с децата в града правя и 10-15км разходки. Чакам отпуската другия месец,за да се пробвам на планински терен.
Ако искаш, мога да ти направя програма за 20 км К3. Grinning Това се превръща в хоби. Grinning

Опа, това последното е лека проблемация, ако има туристически събор може да не успеем да спим на хижа Яворов. Хм, може да се натиснем леко повече и да изминем няколко км отгоре до заслона на Кончето, ще помисля.  Благодаря!

# 386
  • Мнения: 8 229
Къде ти е последният пункт преди Яворов? На Кончето си е мизерия.
Пробвай да запазиш място на хижата предварително.
На времето, по хижите, винаги намираха начин да ни настанят някъде - коридори, столови, тавани. Сега без предварителна резервация си жив зян.

# 387
  • Мнения: 408
Здравейте, и аз от този месец започнах да бягам. Тичам сутрин в парка, бавничко - 10 км за 1 час и 15 мин. Пет-шест дена в седмицата. Иска ми се и аз да се подготвя за полумаратон засега, дай боже някой ден да мога и цял. Гугъл, ако предното момиче не иска, аз искам примерна програма. Благодаря!

# 388
  • Мнения: 6 962
Здравейте, и аз от този месец започнах да бягам. Тичам сутрин в парка, бавничко - 10 км за 1 час и 15 мин. Пет-шест дена в седмицата. Иска ми се и аз да се подготвя за полумаратон засега, дай боже някой ден да мога и цял. Гугъл, ако предното момиче не иска, аз искам примерна програма. Благодаря!
Здрасти! За кой полумаратон се готвиш или не си си избрала още?

ston, на Предела има нещо като хотелче, ама е много близо и третия ден ще измрем, ако тръгнем от толова далече. То според прогнозата може и да не се засечем с туристическия събор, зависи кога точно ще тръгнем. И на мен ми се ще да не е на Кончето. 

# 389
  • София
  • Мнения: 2 356
и аз бих искала да се пробвам на полумаратон, но ще е за догодина реалистично.. засега едвам финиширам 5км в борисовата..

почнах преди два месеца, по 2 - 4км сутрин, всеки ден без дните от цикъла, имам още кила за сваляне, бавна съм - около 7 мин на км

всякакви идеи за подобряване на формата и скоростта приемам..

Общи условия

Активация на акаунт