Овлажнителят на Rainbow

  • 18 994
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 909
Здравейте, аз работя в Рейнбоу (е работех де, сега съм майчински)
Ще може ли тогава да попитам ако имаш представа колко струва перящата приставка (аква мейт доколкото разбрах)?

# 16
  • Мнения: 600
Здравейте, аз работя в Рейнбоу (е работех де, сега съм майчински)
Ще може ли тогава да попитам ако имаш представа колко струва перящата приставка (аква мейт доколкото разбрах)?

Бухтичкe, последно беше 300 Евро, това е най-скъпия аксесоар към машината. Когато сте си купували машината (предполагам, че я имаш, щом питаш за перящото, тъй като то не може да се ползва самостоятелно както Rain Mate-а) предполагам са ти представили оферта за спечелването му безплатно, но може би не си могла да изпълниш условията на офертата?!?

# 17
  • Мнения: 7 106
Имам всички джаджи, които вървят с прахосмукачката и мога да кажа , че няма нещо, от което да не съм доволна.
Някой по-нагоре питаше, дали има общо между  Rain Mate-а и овлажнител за въздух - ами общото е това, че и двете работят с вода и до тук. Овлажнителя нагрява водата и тя се изпарява в помещението, за да овлажнява въздуха, а Rain Mate пречиства и дезинфекцира възтуха в стаята (е сигурно и овлажнява до някъде, тъй като водата се изпарява в един момент, но не това е основната и функция).

Вярно е че струва доста, но ако човек разполага с парите и може да си го позволи ще има само полза.

# 18
  • Мнения: 6 909
Бухтичкe, последно беше 300 Евро, това е най-скъпия аксесоар към машината. Когато сте си купували машината (предполагам, че я имаш, щом питаш за перящото, тъй като то не може да се ползва самостоятелно както Rain Mate-а) предполагам са ти представили оферта за спечелването му безплатно, но може би не си могла да изпълниш условията на офертата?!?
Благодаря много Simple Smile Да, имам Рейнбоу, но майка ми я е купила (по-точно платила преди 2 години), а си я взехме чак сега. Ще я питам пак дали си спомня нещо за оферти и т.н. Иначе доколкото разгледах от упътването имаме почти всичките допълнения, но точно перящата приставка я няма.

# 19
  • Мнения: 1 403
А,колко пари4ки струва сега тази прахосмука4ка

Общи условия

Активация на акаунт