Не на сутиените!

  • 16 499
  • 184
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 473
Eee, аз викам - ще гледам сеира от снощи тук, а то какво, бързо бързо са се изнесли  гостите Twisted Evil hahaha

# 181
  • Мнения: 150
Няма вече сеир Simple Smile И тук, както в други форуми, всички се съгласиха в едно: при възможност биха подкрепили. За лелята от снимката (онази в басейна)... Ами жената си е естествена, какво сега? Можеше да напълни онези чували с пластика, ама не е! Дали ми харесва? Дори и с перфектен бюст да беше, пак не би ми харесала. Предпочитам млади жени (по-млади от нея, много по-млади)... Хайде който е допил кафето: приятен ден! На играещите от вас Булфлийт: ще се видим в черния форум. На тези от вас, нямащи нищо против да са по монокини: ще се видим на морето (по-точно аз ще ви видя, нях-нях!) Simple Smile Това е от мен, уважаема публико, отивам да си нагледам флотата и да бумна някой нищо неподозиращ нещастник, който вместо да дойде при вас, се е зазяпал по световното...

# 182
  • Мнения: 431
Чекиджийска работа, 100jan, не ти отива на възрастта, смешно е. Rolling Eyes

# 183
  • Мнения: 150
Чекиджийска работа, 100jan, не ти отива на възрастта, смешно е. Rolling Eyes
И аз теб много те харесвам Simple Smile Но не ми се нахвърляй така, имам си сериозна връзка и държа на нея! Simple Smile

# 184
Чекиджийска работа, 100jan, не ти отива на възрастта, смешно е. Rolling Eyes
И аз теб много те харесвам Simple Smile Но не ми се нахвърляй така, имам си сериозна връзка и държа на нея! Simple Smile

Eee, колко сериозна newsm08 smile3503 newsm48

Общи условия

Активация на акаунт