Какво искат и очакват мъжете?

  • 26 381
  • 509
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 30 802
Изобщо не е важно какви точно качества има мъжът, а дали може да те отведе до целите, които имаш в живота. Щото ако те дърпа назад или встрани, или ако ти мачка целите - язък му за сините очи и свиренето на китара. Има хора с много качества и способности, само дето с тях животът е мъка и тегава работа. Особено тия, дето държат да са по-умните.

# 361
  • BG
  • Мнения: 893
То затова има такъв лаф-мъжете се правят на маймуни, за да спечелят жените, а после жените на маймуни цял живот за да ги задържат.Stuck Out Tongue Closed Eyes
Но за мен лично вкъщи трябва да ми е спокойно, а не да се въртя на пета, пък и каквито ще да има качества. Все пак е човек, а не божество на което да се кланям, нали?

# 362
  • Мнения: 11 505
Въпросът е какво искат мъжете, а вие пак го завъртяхте на "какво искам АЗ" Laughing

# 363
  • Мнения: 30 802
Е да де, за умната жена няма значение какво искат - получават това, което има. Иначе все ще се намерят мазохистки, които да "задържат" мъже с всячески номера. Щото някой им казал какво искат мъжете и те, милите, да вземат и да го изпълнят.

# 364
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 532
На мен пък целта ми, Сирен, е да ми е хубаво ежедневието. Не съм взряна толкова в някакво бъдеще.

Четох какво съм писала снощи и се чудя кое толкова възприемате като въртене на пета?
Една баница или сладкиш, заедно с душа след това, отнемат един час. Пък и вие не ги ли обичате тези неща? Поддръжката ли е трудна? Дай за да не одисваме на мъжете, да ходим като лелки?

Въобще не съм очаквала такова подскачане за безобиден пост. Не съм ви казала какво да правите, а какво смятам, че искат. Simple Smile

# 365
  • Мнения: 8 009
Напълно възможна е горната конфигурация, но за жалост и това омръзва на мъжете, особено ако жената не се променя и поведението й е едно и също с години (дори да е каквото по-горе е описано). Жената е хубаво освен всичко друго да е винаги приятно загадъчна, вдъхновяваща и леко недостъпна, за да е интересна на мъжа до нея. Simple Smile
 

# 366
  • Мнения: X
Скрит текст:
На първо място мъжете искат да са мъжете във връзката. Да са по-умни, да печелят повече (нямам нищо против).

Искат жената да си остане такава, каквато е била като са се запознали и да го остави той да си остане такъв, какъвто си е бил. (жените все искат да ги променят) Да не мрънкаме.

Искат честност, лоялност, хумор и самочувствие. Предизвикателство, възражения и несигурност от друга страна, за да остане вълнуващо. Разбиране на емоциите и приемане на слабостите им.

Искат жените да казват ясно какво мислят и какво искат (трудна работа). "Скъпи, как си? Добре ли върви работата? Знаеш ли, на връщане би било много мило, ако минеш през супера да ми вземеш портокали. Обаче само ако не ти представлява трудност. Щото мога и сама да ида...обаче знаеш ли...днес съм толкова заета защото тренирах а и съм с маска на косата..." Те предпочитат "Купи портокали".

Мъжете изпитват нужда от признание - да се кефим на добрите им качества и да се чувстват необходими. Една добра дума може да постигне чудеса! Обаче от една страна обичат да им се възхищаваме, но от друга страна ги отблъсква, ако пресолим манджата и им напомняме на добрата домакинка, лепната за фурната. Перфектна им е значи независима и самоуверена жена, която им се възхищава. Обичат да имаме нужда от тях и да ги молим за помощ да ни отварят бурканите.

Мъжете са чувствителни към женствеността - разтапят се да бъдат обичани. Обичат вкъщи да им мирише на баница или сладкиш и да ги слушаме, като говорят за работата или хобито си.

Обичат поддържани жени - грижата на жената за себе си. Женствени форми на пясъчен часовник и красиво лице.

Не мисля, че си падат непременно по секс-богини. Във връзките играят по-скоро спояваща роля целувките и прегръдките, освен редовния секс.
Hands Plus1Hands Plus1Hands Plus1Hands Plus1Hands Plus1Hands Plus1   може още милион, ама да не прекалявам....  Smiley
Скрит текст:
На първо място мъжете искат да са мъжете във връзката. Да са по-умни, да печелят повече (нямам нищо против).

Искат жената да си остане такава, каквато е била като са се запознали и да го остави той да си остане такъв, какъвто си е бил. (жените все искат да ги променят) Да не мрънкаме.

Искат честност, лоялност, хумор и самочувствие. Предизвикателство, възражения и несигурност от друга страна, за да остане вълнуващо. Разбиране на емоциите и приемане на слабостите им.
Мъжете са чувствителни към женствеността - разтапят се да бъдат обичани. Обичат вкъщи да им мирише на баница или сладкиш и да ги слушаме, като говорят за работата или хобито си.

Обичат поддържани жени - грижата на жената за себе си. Женствени форми на пясъчен часовник и красиво лице.

Не мисля, че си падат непременно по секс-богини. Във връзките играят по-скоро спояваща роля целувките и прегръдките, освен редовния секс.
Зависи кога са се срещнали. И ММ, и аз много сме се променили, откак се срещнахме преди 27 години точно през този месец. Причините за промените са както у нас, така и в средите, в които сме попаднали (или сме избрали, зависи как се възприема).
Освен това от личен опит мога да кажа, че е доста трудно хем да си богиня на баниците и яденетата, хем да си поддържана жена, хем да не истерясваш и да си в настроение.
Скрит текст:
Денонощието все още е 24 часа, не са го увеличили покрай еманципацията.
И мерси някой да ми се изживява като по-умният, след като не си прави труда да запомни ангажиментите покрай собственото си дете. През....ми е дали знае в коя година е управлявал еди-кой си хан/цар.
И аз от личен опит:с добър мъж, който не те третира като обслужващ персонал, има време за всичко, че даже и да си поговорите/помълчите час-два вечер на 1-2 чаши вино.   Smiley

# 367
  • Мнения: 30 802
На мен пък целта ми, Сирен, е да ми е хубаво ежедневието. Не съм взряна толкова в някакво бъдеще.

Четох какво съм писала снощи и се чудя кое толкова възприемате като въртене на пета?
Една баница или сладкиш, заедно с душа след това, отнемат един час. Пък и вие не ги ли обичате тези неща? Поддръжката ли е трудна? Дай за да не одисваме на мъжете, да ходим като лелки?

Въобще не съм очаквала такова подскачане за безобиден пост. Не съм ви казала какво да правите, а какво смятам, че искат. Simple Smile

Хубаво, ама нали знаеш еврейската поговорка - ако нещата не се подобряват, значи се влошават. Много е лесничко да затънеш в уют и да се радваш на простичките неща, докато не се окажеш в небрано лозе.

А ще разбереш някога защо един час е адски много време и ако някой в тоя час ти поиска бърз сладкиш, най-много да го треснеш с тавата. Ама още не си стигнала до момента, в който, по дяволите, нямаш един час и енергия за баница.

Постът ти не е безобиден, а е наивен.

# 368
  • Мнения: X
Постът ти не е безобиден, а е наивен.
Като за гаджета Simple Smile.

А може ли и мъжът чат-пат да върти баници и кексове?

# 369
  • Мнения: 30 802
Ми у нас мъжът прави кексчетата, щото е по-педантичен.

Но да, за фаза гаджета раздаване и грижа вървят. После като дойдат децата...мъжът, изискващ глезене и грижа, ти идва като още едно дете.

# 370
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 532
Разбира се, че може.
У нас домакинската работа и готвенето са поделени, така че въобще не ми пречи да врътна нещо, докато си цъкам в бг мамата. Напоследък даже той се натиска да прави баница.

Оставам с впечатление, че за взискателни жени някаква грижа и внимание към половинката и към себе си няма особена важност.

И да, напълно е възможно да имаш и деца и уютен дом.

# 371
  • Мнения: X
Тайната на всичко е в дозирането.

# 372
  • Мнения: 30 802
Обади се, като проимаш деца и уютен дом:) всъщност може, ако децата не прекарват много време в тоя дом.

# 373
  • Мнения: X
Какво значи уютен дом?
Мъжът иска ли го?
А изисква ли го?

# 374
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 532
Обади се, като проимаш деца и уютен дом:) всъщност може, ако децата не прекарват много време в тоя дом.
Joy
Добрем. Щом всички около мен се оправят, все ще избутам някак си.

Сапфир, никой нищо не ми изисква, напротив. Просто смятам, че така е по-хубаво и хората са по-щастливи. Получавам изключително много и смятам, че да направя нещо дребно в замяна е удоволствие. Пък и аз обичам баници, домашен хляб и сладкиши. Даже въобще не правя голяма работа от това, отнема минути, по между другото. Много съм далече от добра домакиня, както вече съм писала другаде.

Общи условия

Активация на акаунт