Какво искат и очакват мъжете?

  • 26 408
  • 509
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 30 802
Впрочем личността и харесването са най-слабата брънка в брака. Колкото и да ти е на сърце някой, животът е сложен, не може само да се гледате в очите, искат се и други неща. И ако в тия други неща той е неадекватен, ама пък има изисквания жената да дава 200%...е тогава е изнервящо.

# 316
  • Мнения: 1 945
Дрого , ти си бил поет човече .
Ама онзи с ускито нещо е сдал багажа и ходи с бастунче, а бабката припка Smiley

# 317
  • Мнения: 46 641
Khal_Drogo, на каква база са тези генерални заключения? Едно време колко алкохолици са висели по цял ден, залепени за чашката в кръчмата? Или са биели жените си, или са ги избирали по зестра и род.
Както тогава, така и днес има и "нормални" двойки, има и всякакви други видове.
Айде стига с това колко хубаво е било едно време, в предните страници пуснах нещо, прочети скрития текст, хората от снимката в очите на по-възрастните са били същите, каквито виждаш сега новите двойки.
Ако си мислиш, че той е имал по-различни от днешните изисквания към нея, доста се лъжеш.

# 318
  • Мнения: 1 004
Сирен, как да ти е на сърце някой, който е неадекватен и пълен с изисквания? Много тъпоъгълно ще да е това сърце.

# 319
  • Мнения: 30 802
Ами възможно е, докато жената е влюбена, млада и има енергия - да скача, козирува и изпълнява. Особено ако така й е внушено.

Интересно на тоя дядо какви са му били изискванията едно време.

Щото в Благо гледат много сериозно дали тъстът е богат, колко ниви ще даде и такива работи, зестрата на момата. Говорила съм с благоевградски дядовци и се разказват истории каква била бабата като млада, ама се споменава и какви пари имала, кой бил баща й и какви ниви дал. В кръвта им е- като чуят за имотна мома и наострят уши.

# 320
  • Мнения: 1 004
Трябва да е луда тая жена, която ще се влюби в мъж, който иска от нея да скача и козирува.

# 321
  • Мнения: 145
Сигурно ми е от младостта и неопитността Joy
Хаха, Камъче, кефиш с отношение:)
По темата: съгласна съм с камъчето - след като, и в зависимост от това как и при какви условия, получат храна и секс, мъжете определят дали са получил това, което искат...променлива е искането им, ми е думата:)

Последна редакция: пн, 18 фев 2019, 16:01 от Не се сърди, човече

# 322
  • Мнения: 30 802
Ми някои жени са мазохисти и всъщност парадоксално се влюбват повече, ако ги карат да скачат. А и то карането е някак не директно, ами подмолно, и се свиква. Плюс това жената си казва - ето, аз правя така, че той да е щастлив.

Та затова е опасно и на жените им се качват на главите - щото те обичат да се грижат, млади са, имат енергия...и си отглеждат паразит.

# 323
  • Мнения: 1 004
Не знам дали е мазохизъм или вкоренено възпитание от времето на прабабите ни.

# 324
  • Мнения: 30 802
Мисля, че е по-скоро женска природа. Не точно мазохизъм, но усещането, че трябва да се грижиш. Нормално е жената да се грижи за деца, ама в 21 век муньо не иска да прави и да издържа деца, искат да се грижат за него като за дете.

# 325
  • Мнения: 1 004
Вярно, че жената е грижовна по природа, но е добре да не бърка мъж с дете. Ако искам дете, ще си родя. Няма нужда да се женя за него.

# 326
  • Мнения: 30 802
Добре е, ама при липса на предизвикателства, жената има излишна енергия и често се излива, за да четка и обгрижва мъжа.

# 327
  • Мнения: 8 035
Може да прекръстите темата на "Какво ни се ще, да искат мъжете?".

# 328
  • Мнения: 1 004
Само ако мъжете, след като прочетат темата, кимнат и кажат кротко "Йес, Мееем". Simple Smile

# 329
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Някой мъже дойдоха и си казаха какво искат, но бяха разкритикувани и се изпокриха.

Общи условия

Активация на акаунт