Лакове за нокти - 127

  • 58 815
  • 755
  •   1
Отговори
# 285
  • някъде
  • Мнения: 4 956

... слабостта ми е Зоя Дрийм та реших ако мога да направя нещо подобно на него със  сини желе и брокат Simple Smile
Хммм, брокат? Аз бих опитала със синьо желе и холограмен топ... 1 слой основа със оригиналният син лак, 2-3-4 желе със холо частици.
Дай няколко примера/идеи Simple Smile (за холограмен топ)

# 286
  • Мнения: 5 112
Ари, мнооого му се чудих на дракона, бях го сложила в кошницата само заради името, но определено не е мой цвят и се отказах. Сигурна съм че няма да се разберем просто.
А Джордж мога и да го поръчам както са го направили в хармония с Ан Болейн и Тристам, които ги имам и не ми трябват, но имам две любими приятелки, на които мога да ги подаря Heart Eyes Просто не ми е тупнало и не съм го решила Simple Smile

# 287
  • Мнения: 9 572
Аз не съм по зеленото, но също съм хвърлила око на Джордж Simple Smile

# 288
  • Бостън
  • Мнения: 13 541
Напълно съм съгласна, Agent Provocateur!
В този ред на мисли, можеш ли да ми препоръчаш друг лак в подобно червено?  Blush Simple Smile
Сек да си погледна пинборда!

   
OPI Amore at the Grand Canal относително нова колекция - Venice, Fall 2016, ако не се лъжа




Дай няколко примера/идеи Simple Smile (за холограмен топ)
Например тези и всички подобни на тях (с малко разреждане някои)
Tinker, Thinker, Winker? - Nutcracker Collection (Holiday 2018) NL N02






Последна редакция: сб, 16 фев 2019, 19:46 от Agent Provocateur

# 289
  • Мнения: 1 712
DS, BEL са някаква измислена марка, която купувам за пръв път. Ето снимки :


Пише, че са произведени в ЕС за BEL. Онзиден си взех и техен топ лак, вече е в кофата. Съхна цял ден, после пак чаршафи. Отделно се излющи за няма и 24 часа.

# 290
  • Мнения: 31 235
Сега съм с Дракона, върха е. Имам и Джордж, него ще сложа като падне този.
Лакове не купувам от години, никакви. Дрогерийни нямам, но сега избухнах с 19  броя A- England.

# 291
  • Мнения: 5 478
Възхищавам ви се, аз лакове не хвърлям Grinning Само, ако са развалени или изсъхнали. Grinning

# 292
  • Мнения: 1 880
Здравейте, на бързичко да попитам как да махна ноктопластика с акрил у дома? Започнаха да се сцепват и докато стигна до салона искам да се опитам да сваля няколко, пречат ми вече.

# 293
  • Мнения: 31 235
Здравейте, на бързичко да попитам как да махна ноктопластика с акрил у дома? Започнаха да се сцепват и докато стигна до салона искам да се опитам да сваля няколко, пречат ми вече.
Не те съветвам да го правиш, ще останеш без нокти. Моя приятелка рева дълго след самостоятелно махане.

# 294
  • Мнения: 13 083
+1
Аз съм си слагала гел лак един единствен път и не знам защо реших да го махана сама, но три нокъта сериозно пострадаха. Останалите някак на магия не ги бях наранила. И пак не го бях свалила, наложи се приятелка да ми го досваля.

# 295
  • Мнения: 20 178
purpletka, добре си го решила това с лаковете и децата.
На мен Дракона също не ми допада, напомня ми на зеленясало блато.

# 296
# 297
  • Мнения: 1 306
След "тъмната" серия - почивка с нещо, забъркано собственоръчно:

# 298
  • Мнения: 5 478
https://www.instagram.com/p/Bt-olASDtPZ/?utm_source=ig_share_she … hid=1223jtaknqrmj и аз съм на розово. И скъсих ноктите, че много пречеха вече за клавиатурата...

# 299

Общи условия

Активация на акаунт