За всички Юли е далече, но бебетата гъделичкат вече

  • 38 048
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 293
И на мен доста ми се подува корема, независимо какво и колко съм яла и пила. Сутрин ми е доста прибран и ми е леко, но вечер го чувствам като балон.
Аз все още не мога да кажа, че усещам бебчето, или поне не мога да го разпозная като усещане. Надявам се скоро да го усетя и да ме успокоява поне малко, че само се притеснявам дали всичко е наред.

Последна редакция: сб, 02 фев 2019, 21:43 от edna0112

# 46
  • Мнения: 213
И на мен ми се подува корема, сутрин е добре, но вечер много подут ми е, уж не ям храни които по принцип подуват. Плодове като ям ми се подува също. Направо не знам на какво се дължи това. Аз също не мога да кажа, че усещам нещо все още, явно си зависи и има време.

# 47
  • Мнения: 19
да ни е честита новата тема за покупките към 7 месец мисля да ги правя бях на преглед казаха момче с сигуност  аз имам друг въпрос в 19 седмица съм а мойте дрехи още си ми стават имам малко коремче и толкова иначе аг каза че вървяло даже едро бебе

И при мен е така. Не качвам кг, но пък имам коремче и бебчо върви малко по-голямо. Което ме кара да не се притеснявам, че не качвам кг.

# 48
  • Мнения: 263
Аз го усетих за пръв път преди 10-тина дни, и след това цяла седмица нищо, дори се чудех дали наистина е било бебето, понеже ми е първа бременност и не бях сигурна какво трябва да е усещането. От 2-3 дни обаче го усещам всеки ден по малко, сутрин и вечер в леглото. Явно е индивидуално, но съвсем скоро трябва да се случи при всички.

А в корема и аз съм много подута. Уж съм качила няма и 2 кг, всички стари панталони ми стават, стига обаче да не се опитвам да ги закопчея - коремът ми е огромен. Вярно и беба е малко по-голяма, но все пак... Иначе днес си взех първите дънки за бременни и направо се родих с тях.

# 49
  • Мнения: 181
На мен не ми харесва шрифтът във форума! Не ми харесва и цвета на бутона "Публикувай", прекалено син ми е! И половината псевдоними на жените в групата не ми харесват! Моля превземете нещо!!!! Simple Smile

# 50
  • Мнения: 25
За пазаруването мисля да е чак 7-8 месец, зщото си имам доста неща от каката, сега ще си имаме момченце живот и здраве и доста от неините дрешки са неутрални и мисля да не се изхвърлям много.

За мазане не съм се мазала с предишната бременност и сега няма да се мажа. Имам супер еластична кожа и мисля, че няма нужда.

Не усещам все още бебока в 16 седмица съм, но има време и това ще стане . : )

# 51
  • Мнения: 77
Скрит текст:
Страхотна темичка 😊. За покупките за бебка ми е много рано все още, живот и здраве към 7 ми месец ще мисля за това.Да попитам също някоя от вас ползвала ли е мазилото на Хип? Ползвах Палмърс, Кокосово масло, а сега бебешко олио, но не съм доволна в 15г.с а вече +няколко стрии.Гледах мустела и юсерин, но не са ми по джоба на 10дни по 60лв са ми непосилни.Не знам дали е от мазилата или хормоните  но се чеша като маймуна  от няколко дена

Аз ползвам това на Хип от десетина дни, но продължава да ме сърби.

# 52
  • В долината на голямата река
  • Мнения: 72
Аз ползвам avene xeracalm, и нямам сърбеж вече. С олиото беше ужас

# 53
  • Мнения: 1 906
Какво пиете при главоболие Sad . От всичко налично вкъщи не мога да избера. Все да не се употребява от бременни....

# 54
  • София
  • Мнения: 211
Може да пиеш парацетамол, но на мен много не ми действа та си позволявам по 1/4 или 1/2 аналгин.

# 55
  • Мнения: 141
Какво пиете при главоболие Sad . От всичко налично вкъщи не мога да избера. Все да не се употребява от бременни....

И аз знам за парацетамол, че може. Пробвай за пиеш много вода, при мен помага

# 56
  • Мнения: 1 103
Моята лекарка нищо не ми позволи да пия при главоболие, каза за парацетамола но в краен случай, но на мен така и така не ми помага и не съм пила. На няколко пъти ужасно ме боля изтърпях.
Аз да се похваля, че бях на йога за бременни и беше мн хубаво Simple Smile Но аз по принцип харесвам йогата, на някои не им допада.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 369
И аз съм с парацетамол..не помага особено, но аз съм с много тежки главоболия и съм свикнала с много й силни лекарства.

# 58
  • Мнения: 98
Да се похваля ,снощи като се събудих и естествено пак 2часа не можах да заспя,усетих бебка!Дори събудих майка ми(правим ремонт и съм на гости) за да съм сигурна,че не съм си въобразила.  Та започва се 😍🍀

# 59
  • Мнения: 503
Парацетамол само, но пробвай да увеличиш водата. Много често е от това. На мен ми е помагало едно шие - половинка изпито за около 10мин и се оправям. Аз не бих пила аналгин. По скоро едно кафе.

Общи условия

Активация на акаунт