Януарски бебета 2019! Тема 1

  • 32 014
  • 743
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 287
Ioni_666 и на нас по същия начин. По принцип когато съм се ваксинирала аз никога не ме е било страх, сега обаче за бебка съм в постоянна тревога. По- бързо да свършат....
За жалост са толкова много, че скоро няма да свършат.

# 571
  • Мнения: 6 622
На бебка и слагаха ваксината в събота. Аз май го приех по-тежко от нея.

# 572
  • Мнения: 478
На нас миналата седмица ни ги биха. Разплака се като го заболя, но след няколко минутки се успокои, а след това нямаше някакви реакции. Както при вас и аз го приех по-тежко от детето. Като трябваше да го държа в мен, за да не мърда, а те му забиваха спринцовките, казвам ви сърцето ми се късаше и очите ми се насълзиха.

# 573
  • Мнения: 2 109
Как минаха ваксините при вас? Имаше ли някакви реакции?
Мамите след секцио , вдигате ли количките с бебето? Мен още ме е страх,пък и от време на време си ме наболява.
Моето секцио беше преди 2 месеца и вече не усещам нищо. Вдигам си тежко, дори не се замислям.

# 574
  • Мнения: 983
На 7 март биха на Йоана първите ваксини нямаше проблеми.Снощи малко ме стресна това дете след баня като ревна,почервеня зацепна направо.....Трудно се успокои и днес е доста нервна спа до към 11:30 със леки пробуждания за цокане и от тогава на сам е дремнала два пъти за по 30 мин. максимум.

# 575
  • Мнения: 693
Ох и аз ги "чакам" ваксините... С каката ми беше много криво, дано сега съм повече перде.

Иначе, относно хемороиди те, аз имах 2 от бременността, които си останаха, но нямам дискомфорт. Чудя се дали ще се приберат от само себе си или няма такъв късмет?

# 576
  • Мнения: 396
При нас ваксините минаха още на 05.03. След една седмица отново ще има двечки за жалост, само деня на ваксината беше кисел , но нямаше температура , но му дадох няколко пъти панадол. От тази сутрин все едно има сополки или храчки бяхме при педито прослуша го каза че нищо му няма и гърлото не му е червено та незнам защо е така , изяжда си млякото и си е весел като изключим нослето , ако и утре е така ще потърся второ мнение . Надявам се наистина напразно да се тревожа и да е добре 🙏
Аз също вдигам тежко количката без бебето само и си нося и др неща , само миналия ден нещо ме понаболя все едно но за кратко, секциото ми беше преди два месеца и половина г/д . 💙
Всеки ден ли чистите нослетата на бебчетата или само при нужда ? 🙂

# 577
  • Мнения: 948
Аз вече писах по темата. Малката вдигна Т от шествалентната. Педиатърката ги разделя на две. От една страна е ок, от друга - повече месеци стрес..
Момичета, забравила съм вече. Как протича първият преглед след раждане. Не става ли само с ехограф Joy  При мен се появи проблем и спешно ще отида да ме видят. То като се отлага... така става накрая.

# 578
  • Мнения: 6 622
Аз ходих около 20 дни след раждането. Гледаха ме само с ехограф.

# 579
  • Мнения: 1 222
Ваксините при нас ги отложиха и ще ги слагаме след около 3 седмици, само първи прием на Ротарикс и дадоха вчера. Отлагането е само с превантивна цел, тъй като в момента и капя капки Вигамокс в очите, тъй като секретират и Тобрекс не помогна изцяло.
Количката не съм я вдигала, но то не ми се е и налагало, в колата я слага таткото, а стъпала имам само няколко и ги изкачвам/слизам на задни колела.
Първия и втория преглед при АГ бяха само с ехограф при мен, чак на 5-6-ти месец като ходя ще има и вагинален преглед.
Нашата госпожица си хапва доста добре, изяжда по 120 мл. на хранене и като и махна шишето се започва рев, иска още, но сме я ограничили на толкова. От тази вечер обаче започваме опитите да премахнем храненето в 00 ч. по съвет на педиатърката, не мисля, че ще се получи, но ще видим.

# 580
  • Мнения: 1 410
Момичета моля за съвет, вчера ни се наложи да сме на вън около 5часа и не можах да го събудя за кърмене и резултат запушени канали. Много боли, от 23часа се опитвам с помпата но капчица не пуска, правих топли компреси но никакъв резултат. Той не може да сучи и плаче. В чудо се видях, моля кажете какво да правя.

# 581
  • Мнения: 307
Момичета моля за съвет, вчера ни се наложи да сме на вън около 5часа и не можах да го събудя за кърмене и резултат запушени канали. Много боли, от 23часа се опитвам с помпата но капчица не пуска, правих топли компреси но никакъв резултат. Той не може да сучи и плаче. В чудо се видях, моля кажете какво да правя.
Влизай в банята и докато не свърши топлата вода не излизай. На мен така ми се е налагало два пъти и се получи. Надявам се да ти помогне че си е много гадна болка.

# 582
  • Мнения: 1 410
Много ти благодаря ей сега влизам, че не съм мигнала цяла вечер, боли и напрежение има Sad.

# 583
  • Мнения: 307
Надявам се да ти помогне...

# 584
  • Мнения: 1 410
Капчица по капчица изцедих под душа мнооооогооо малко но до там, малкия пък отказва тази гърда че не пуска нищо. По принцип вечер си сучеше през 2-2,5 часа държах го 3ч плаче че не пуска и не суче и пак го преместих на другата гърда Sad. Купихме и лицетин дано да помогне но какво мога да пробвам друго

Общи условия

Активация на акаунт