Кой ли тази година ЮНСКО бебенце ще има :) Тема 4

  • 35 578
  • 772
  •   1
Отговори
# 705
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
И аз гледах Бубите днес, но нямаха цвета, който исках, щели да получат идните седмици.

Sunny, имаше много колички, за Буба и Косато даваха талони за намаление в магазините, иначе имаше колички Stock и Чиполино на доста изгодни цени също. И други имаше разбира се, леопардови, змийски шарки, пайети 😀 за всеки по нещо, струва си да идеш утре ако имаш време, имаше много щандове с колички, аз само на тези, които споменах се спрях, но имаше още доста други.

# 706
  • Мнения: 142
Някой пие ли нутри маг и в каква доза ?

# 707
  • Мнения: 1 134
И аз гледах Бубите днес, но нямаха цвета, който исках, щели да получат идните седмици.

Sunny, имаше много колички, за Буба и Косато даваха талони за намаление в магазините, иначе имаше колички Stock и Чиполино на доста изгодни цени също. И други имаше разбира се, леопардови, змийски шарки, пайети 😀 за всеки по нещо, струва си да идеш утре ако имаш време, имаше много щандове с колички, аз само на тези, които споменах се спрях, но имаше още доста други.
Мерси за информацията. За съжаление няма да успея да видя изложението, но от чисто любопитство имаше ли модели на Саm, че много съм си харесала един?

# 708
  • Мнения: 44
Какво мислите за Buba Solo 3in1

# 709
  • Мнения: 439
И аз гледах Бубите днес, но нямаха цвета, който исках, щели да получат идните седмици.

Аз също ги гледах. Кой е твоя цвят?

# 710
  • Мнения: 3 289
Какво мислите за Buba Solo 3in1
На мен ми казаха, че се спират от производство, че правили дефекти. Аз си взехме Buba bella 3 в 1, с всичките неща комарници, покривала, дъждобран, поставка за чаша за 640 вчера.

# 711
  • Мнения: 44
Какво мислите за Buba Solo 3in1
На мен ми казаха, че се спират от производство, че правили дефекти. Аз си взехме Buba bella 3 в 1, с всичките неща комарници, покривала, дъждобран, поставка за чаша за 640 вчера.

Казаха ли ти какви дефекти правят, че аз си взех такава..

# 712
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Sunny, чесно казано не видях, може и да е имало, но не обърнах внимание.

Lady Vi аз много исках Буба Форестър в светло бежово и кафяво, ама уви, все някакви тъмни и шарени бяха. Ще им чакам зареждането, нашата фирма им е партньор и имаме отстъпка така или иначе, затова не се и натискам толкова сега.

# 713
  • София
  • Мнения: 3 108
И аз бях на Бебемания. Взех първите дрешки на бебчо, няколко шишета и биберони/залъгалки. Simple Smile Бяха доста намалени шишетата. Иначе получих разни мостри, памперси и кърпи. Срещнах много нови за мен марки и дребни търговци. Някои от тях доста ме заинтригуваха.

# 714
  • Мнения: 1 196
А, как разбирате, че бебето хълца? Grinning Аз на моето не мога да му определя, кое от движенията, които усещам се дължи на хълцане.

# 715
  • Мнения: 653
А, как разбирате, че бебето хълца? Grinning Аз на моето не мога да му определя, кое от движенията, които усещам се дължи на хълцане.
И аз това се чудя Stuck Out Tongue Winking Eye

# 716
  • София
  • Мнения: 4 015
Мойто още не го усещам да хълца, но предното се скъсваше от хълцане. То като се разхълца ще разбереш. Като ритането е, ама по леко и ритмично.

# 717
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 825
Както ти хълцаш, през равни интервали усещаш едно друсване отвътре хаха. Каката много ми хълцаше, особено в 9ти месец ми тресеше целия корем. Сега малкото отвреме на време. Grinning

# 718
  • Мнения: 3 289
Tania323 - не попитах, но нали има гаранция, значи не трябва да се притесняваш.
Silverdream - имам талон че за 10% от нювива, ако на някой му трябва. А в айко дават 7% на всички колички извън промоция над 700 лв (т. Е. И На буба, която е с редовна цена 800/900 лв)

# 719
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Danito87 много благодаря, аз също имам и ако уважат служебното намаление и талончето ще се получи добра отстъпка.

Бебето и аз не съм го усещала още да хълца,ама има време.

Общи условия

Активация на акаунт