Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 8

  • 50 418
  • 750
  •   2
Отговори
# 270
  • Мнения: 624
Може ли да помоля за снимка?
И аз много се притеснявах да се боядисам, защото косата ми е тънка, и съм с чувствителен скалп, но от кастинга ми беше по-добре, отколкото от гарниера.

# 271
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Заповядай
Скрит текст:
Но най-доволна съм от Elumen, използвах я много време.

Чудя се дали ми се рискува с Кастинг, или има някаква алтернатива...

# 272
  • Мнения: 624
Имах предвид на косата ти, боята я издирих 😃
Със сигурност има и други добри бои, които постигат този цвят. Дано някое момиче се включи. 😃

# 273
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Имах предвид на косата ти, боята я издирих 😃
Със сигурност има и други добри бои, които постигат този цвят. Дано някое момиче се включи. 😃

Намерих някаква снимка, но не съм сигурна дали това не е Елумен.

Скрит текст:

# 274
  • Мнения: 14 302
Аз, както писах по-назад, се боядисвам с Echo 4.2 . Харесва ми боята и дава хубав лилав отенък, но се измива бързо. Ползвам оцветяващи шампоани между боядисванията.

# 275
  • Мнения: 1 110
Ondine  за боята на goldwell ли става въпрос?

# 276
  • Мнения: 18 555
Тройката на Кастинг без амоняк е страхотно студено кафяво!
Аз пък идвам да питам за лилава боя? Боядисах се с гарниер вивидс, обаче стана съвсем лек оттенък и падна бързо.
Основата ми е кафява. Сега се чудя каква боя да взема? Мисля си да пробвам с Кастинга пък каквото стане...
Да знам. Аз години наред съм я ползвала. Почти черно е и емного естествен цвят.Тъмно и наситено кестеняво, натурално.

# 277
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
В крайна сметка се спрях на Preference Brasilia, това е точно цветът, който искам да постигна - най-любимият от всички цветове за коса. Съмнявам се да го постигна, но мога да опитам.


Скрит текст:
На компютъра изглежда по-топло, дават го да е това

# 278
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
В крайна сметка се спрях на Preference Brasilia, това е точно цветът, който искам да постигна - най-любимият от всички цветове за коса. Съмнявам се да го постигна, но мога да опитам.


Скрит текст:
На компютъра изглежда по-топло, дават го да е това
Мацката има жестока коса.
Цвят,дължина и форма.Идеала ми за коса Simple Smile

# 279
  • Мнения: 14 302
Мммм, много хубав цвят. Ако реша да се връщам към естествения си това ще е 😊

# 280
  • Мнения: 18 555
В крайна сметка се спрях на Preference Brasilia, това е точно цветът, който искам да постигна - най-любимият от всички цветове за коса. Съмнявам се да го постигна, но мога да опитам.


Скрит текст:
На компютъра изглежда по-топло, дават го да е това
Била съм в този цвят. Преди няколко години. Много е хубав. Подобен на Кастинга 3 ка,черно-кафяво, почти моя естествен. Това е цвета на Ева Лонгория. Тогава тя рекламираше Лореал(специално тази боя). И косата й беше точно Бразилското. С него си покрих русото едно време. По-щадяща и хубава боя от Преференса от масовите аз не познавам. Имай предвид,че категорично не е топъл изобщо, напротив-много тъмно,почти черно е.Както е на снимката. Цветове на кутии не гледай-почти никога не съвпадат. Гледа се това отзад на кутията за ориентир. При мен почти винаги си получава както е там,според цвета ми.

# 281
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Екселенс на Лореал също е хубава боя.

# 282
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Във вторник точно се боядисах с L'oreal Preferece, само че този цвят

И останах много доволна. Косата ми стана лъскава, изобщо не се усещаше пресушаване, както с повечето бои. Балсамчето няма да го хваля, аз съм влюбена в балсамите в боите на L'oreal. Grinning
Единственото е, че докато чаках времето да изтече, малко ме сърбеше скалпа, но след измиване няма дискомфорт. Ще я ползвам отново и дано този сърбеж да го няма вече, защото и цвета също много ми допада.

# 283
  • Мнения: 14 302
Оооо, Ястребче, покажи как стана при теб, този цвят е... 💖

# 284
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Нощен Ястреб - страашен цвят! Heart

Общи условия

Активация на акаунт