Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 фев. 2019, 12:44 ч.

Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - Тема 14

• 13 597
  • 535
  •   1
Отговори
# 525
  • София
CoffeCup - Пробвай SoPharmasy, аз от там си го взимах, а ако нямат в аптеката ги помоли да ти кажат в коя на близо има, могат да проверят.
Другото, което е, винаги има и онлайн -
https://apteka.framar.bg/19000304/%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D0%BA … -%D0%BC%D0%B3-100

# 526
Опитах днес без табекс. Не е същото. Разтреперих се.
Ще търся, само един блистер ми трябва за първите три дни.

# 527
Ще питам в   SoPharmacy утре. Кашлям и са ми вдигнали мерника, че боледувам. Не мислех, че толкова сложно ще ми е да ги спра, с храненето имам воля и вече няколко години спазвам режим с добри резултати.

# 528
Аз намерих табекс.

# 529
Елора, пектинът за който говори Гларус го има също на прах и на таблетки. Също мисля че е подходящо да го пробваш в твоя случай. Виж това - https://revita.bg/30092/%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D1%87%D0%B5%D1%82%D0 … 0%B0%D1%81%D1%8F/
   Знам че има и българско производство и би трябвало да е на по-добра цена.
  Съжалявам за здравословните проблеми. От доста време не съм влизала в темата и сега прочетох. Дано бързичко да се справиш със тях.
   За щитовидната не се тревожи. Много хора я държат във норма със таблетки. Това ще ти помогне да избегнеш една камара усложнения заради нея. Peace

# 530
Скоро не съм писала, та да се отчета, отново преминах през първият месец без цигари. Вече ми е леко, даже по леко за този срок от колкото при първото спиране. Единственото, което не ми харесва е, че отново кантара тръгва нагоре, а имам и от предния път качени кг., време е да направя нещо по въпроса. Успех на всички!

# 531
Няма да се откажа да търся начин да ходя и до 00 и да не пуша. Някак си трябва да науча организма.
Вземи една сламка, сложи в нея филтърче, от тези, с които се свиват цигари и дърпай все едно пушиш, най-добре права. Така изкарах първия си месец и никога не съм имала проблеми, имам чувството, че самият начин на дишане всъщност задвижва перисталтиката. + залъваш ума и имаш какво да правиш с ръцете си.

bebka2304, браво! Успех и напред!

# 532
Това добре, ама май по-скоро е от липсата на никотин. Вчера четох една статия, че отнема поне 2 седмици червата да се нагодят. И аз съм от новопокръстените и имам същия проблем.

# 533
НСЧ, не ми е проблем че нямам нищо в ръката. Нито процеса на отказване ми е проблем. Лесна работа. Малко табекс за първите 2-3 дни. И абстиненцията не ме плаши. Но запека беше ужасяващ. Хемороидите да не обяснявам какви болки имах. И друг път съм имала, но съм ходила до вс. А сега хем жесток запек, хем страшни болки. Имало е нощи почти не съм спала и съм плакала от болки.
Три отказвания имам до момента. И всеки път идва проблема. Аз държа на болка, ама такова нещо не бях изживявала. Все едно с нож нон стоп ме режат.
Но пак ще опитам скоро. Ще изчакам щитовидната да се стабилизира, че тсх-то е до небето и това е оказало влияние.

bebka2304, и това е възможно. Опитай да ограничиш бързи въглехидрати. Направо ги спри - хляб, тестени, ориз,  картофи и всякакви сладки и газирани.
Аз с килата нямах проблем. Имах качване на килограми уж, но се оказа задръстване. В болницата влязох 69, прибрах се 64 кг. И пак почна запека. И заради новината за миомата, гадния запек, хемороидите, които се върнаха след болницата изтрещях.
Сега що годе се контролирам. Скоро ще пускам пак изследвания и ако тсх-то го бива, ще се опитам отново.

# 534
Това добре, ама май по-скоро е от липсата на никотин. Вчера четох една статия, че отнема поне 2 седмици червата да се нагодят. И аз съм от новопокръстените и имам същия проблем.
Възможно е, просто споделих какво помогна при мен. Поне е нещо, което не струва нито пари, нито време Simple Smile

# 535
Абе и това ще опитам другия път.

Общи условия

Активация на акаунт