Медицински център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life) - Тема 3

  • 50 789
  • 770
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 193
До колкото разбрах хората имат два дена да се снабдят с бележки. Вече от вторник май без тях няма да може.
Аз съм утре сутринта на преглед, след това ще пиша. Ако успея да пробия барикадата teri съвсем спокойно можеш да използваш наредбата, според мен.
Наистина, дано не затворят.

# 211
  • Мнения: X
Аз днес се обадих в ню лайф и ми казаха че ми отменят ин витрото поради ситуацията в която се намираме

# 212
  • Мнения: 1 193
Ти не си започнала процедура още, нали?

# 213
  • Мнения: X
Само серология и хормони и преди дни приеамах ясмин днес се обадих да питам кога да ходя на преглед и те ми казахс че я отменят

# 214
  • Мнения: 1 221
И ако не се обадиш, какво се случва?
Реално клиниката затваря ли? За мен това означава, че довършват за 10на дена процедури и трябва да затвори, защото не правят профилактични прегледи и не следят бременни. waterviolet, ти отивай утре пък каквото стане.
Аз моят трансфер го чакам от толкова време, трябваше да пиша на ЦАР, на ИАТ и днес получих отговор и те спират процедури Sad

# 215
  • Мнения: 831
Нека да изчакаме утре инфо от момичетата,които ще ходят на преглед.Може пък да не спират работа изцяло и част от процедурите да продължат.Много се надявам на добри новини

# 216
  • Мнения: 1 193
Момичета, успях да стигна до клиниката.
Говорих с д-р Петрова, правят само вече започнати стимулации и пункции. Препоръчително е трансфери да не се правят и отложихме моя. Иначе издават служебни бележки за тези, които имат нужда.

# 217
  • Мнения: 831
Жалко.... поне казаха ли до кога е това положение или още не се знае?

# 218
  • Мнения: 1 193
На мен ми каза при следващия цикъл да се свържа с нея и зависи каква е обстановката в страната.

# 219
  • Мнения: X
Добре де моето не се ли счита за започната стимулация аз пих ясмин и трябваше да ида на преглед за следваща стъпка поне до пункция да стигна пак е нещо да ми вземат яйцеклетките

# 220
  • Мнения: 1 221
Не, не си започнала. Докато не те прегледат на втори ден, пуснат хормони и решат, че си ОК, не се води започната процедура. Даже хормоните на втори ден си ги плащаме сами не се покриват от фонда, защото не се Знае ще има ли процедура.
Благодаря за информацията. Аз след 10 дена като му дойде ще се обадя да попитам как е положението, защото то всеки ден се променя

# 221
  • Мнения: X
На мен. Това ми е втори цикъл дойде ми на 01.03 ходих на 02.03 на преглед Др Петрова ми изписа витамини и ясмин пуснах хормони след това ходих на микробиология цитонамазка моя мъж даде спермограма пуснахме серология каза ми като ми дойде цикъла след ясмин да ида пак на 2 ри ден това не се ли брои за започаната стимулация нз вече обърках се

# 222
  • Мнения: 1 221
Не, tesdifora, не се брои. Щом не си си била инжекция за хормонална стимулация, не си започнала. Всички стоим и чакаме. Дано до месец поутихнат нещата

# 223
  • Мнения: 1 193
След пиенето на противозачатъчни, отново се чака цикъл, има преглед и хормони. Ако всичко е наред тогава се започва процедурата. Всичко друго е подготовка за процедурата.

# 224
  • Мнения: X
Благодаря ви мноого момичета че ми отговорихте и ми обяснихте как стоят нещата 🌞🌞🍀🍀🍀

Общи условия

Активация на акаунт