Избор на качествен Extra Virgin зехтин

  • 57 267
  • 562
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 11 240
И аз да попитам. Предложение за хубав зехтин 500мл в метална кутия?Удобен ми е много за препечените филийки за закуска. Ползвах португалския Андорина, но спряха вноса.
Latzimas се среща в такава опаковка, предполагам, че има и други.

# 451
  • Мнения: 295
Благодаря ти! Ще ми се да е пак португалски, ама каквото такова.

# 452
  • Мнения: 11 240
Португалски никога не съм купувала в БГ друг, освен Andorinha, и не ги знам, може би някой друг ще се включи. Сякаш не са много разпространени, което е и географски обяснимо.

# 453
  • Пловдив
  • Мнения: 5 982
Португалски зехтин пускат в Лидл. Не съм го пробвала.

Да кажа,че пак са пуснали един зехтин в Лидл,който търся от една година. Явно преди Коледа само го зареждат. Взимала съм в черната опаковка и беше страхотен. Сега взех и другите два.

# 454
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 810
Лили,зареждат го в Делукс седмиците. Има ги два пъти в годината. По Коледа и Великден. Simple Smile
Тези са заредени от края на октомври. И аз си взех един, мисля поне още един да си взема. Също ги харесвам много.

# 455
  • Мнения: 5 819
Португалски зехтин пускат в Лидл. Не съм го пробвала.

Да кажа,че пак са пуснали един зехтин в Лидл,който търся от една година. Явно преди Коледа само го зареждат. Взимала съм в черната опаковка и беше страхотен. Сега взех и другите два.

Кой от трите зехтина е най-хубав?
Аз обичам силен аромат, дори леко нагарчащ да е.

# 456
  • Мнения: 4 812
Моля, ако някой види GAEA Fresh (в черно матово шише) във Фантастико, да даде сигнал. От известно време го няма - появява се периодично - а на мен ми е любим. Хем лек, хем съвсем леко пикантен/затоплящ и с много ефирен, но осезаем вкус на маслини.

Другите 3 на GAEA ги има, те все са налични.

Благодаря!

# 457
  • Пловдив
  • Мнения: 5 982
Лолита, търсих ги тези зехтини и по Великден, но в нашия Лидл в Пловдив ги нямаше. Догодина ще потърся в някой по-голям, че нашият е от по-малките.

monii, аз съм ползвала само този в черната бутилка - хубав, плътен, с наситен аромат и цвят, но мисля, че не беше горчив. Щях да забележа, защото аз не обичам да ми нагарча Simple Smile За другите два не мога да кажа, не съм ги отворила още, понеже имам две гръцки туби, които първо трябва да използвам. Пробвай ги - 10лв струват 0,500л, надявам се за една година да не са им развалили качеството.

# 458
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 810
И трите вида не мисля, че са от горчивите и натрапчивите. Аз точно затова ги харесвам пък. Simple Smile

# 459
  • Мнения: 2 285
Вчера ги видях в Лидл, бяха по 12лв за половинка литър.

# 460
  • 1st floor
  • Мнения: 9 139
И трите вида не мисля, че са от горчивите и натрапчивите. Аз точно затова ги харесвам пък. Simple Smile
Кой е най-хубав?

# 461
  • Мнения: 5 819
Какъв зехтин ще препоръчате за директна консумация, ще се пие сутрин на гладно?

# 462
  • Мнения: 2 910
Какво мислите за на ДМ Био екстра върджин зехтин, 750 ml?

# 463
  • In transit
  • Мнения: 12 005
Каква му е цената?

# 464

Общи условия

Активация на акаунт