Връзка с мъж Албанец...?!!?!

  • 19 870
  • 258
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5
И аз да внеса смут или дам надежда ,на който го интересува.
Женена съм за  чист Албанец ,момичета,ПО ЛЮБОВ .Мил ,добър ,човечен ,грижовен ,любящ  ,трудолюбив...
Ходила съм в Албания  и познавам родата му ,обичам ги като свои .
Живеем в чужбина и голяма част от братовчедите му са семейни и са тук ,също страхотни хора .
Всипко е до човек и разбирания за живота .навсякъде има добри и лоши.Така че късмет на всички, аз не си и помислям какво щеше да е ,ако бях с нашенец...Поздрави

# 151
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
И аз да внеса смут или дам надежда ,на който го интересува.
Женена съм за  чист Албанец ,момичета,ПО ЛЮБОВ .Мил ,добър ,човечен ,грижовен ,любящ  ,трудолюбив...
Ходила съм в Албания  и познавам родата му ,обичам ги като свои .
Живеем в чужбина и голяма част от братовчедите му са семейни и са тук ,също страхотни хора .
Всипко е до човек и разбирания за живота .навсякъде има добри и лоши.Така че късмет на всички, аз не си и помислям какво щеше да е ,ако бях с нашенец...Поздрави

Е, и с нашенец може да си щастлива, сама пишеш: "Всичко е до човек и разбирания за живота .навсякъде има добри и лоши." Някак нелогично ми прозвуча заключението накрая, че не си и помисляш какво щяло да бъде с нашенец.Важното е да си намериш човека и мястото.

# 152
  • Мнения: X
Обсъждания мъж беше женен с деца, та не виждам връзка с предпоследния пост, ама хайде, не пречи да похвалим половинката и родата.

# 153
  • Мнения: 1 671
Обобщено са измамници албанците,
Но може да има и изключения Simple Smile))
Лъжат много!

# 154
  • Мнения: 18 686
Скрит текст:
И аз да внеса смут или дам надежда ,на който го интересува.
Женена съм за  чист Албанец ,момичета,ПО ЛЮБОВ .Мил ,добър ,човечен ,грижовен ,любящ  ,трудолюбив...
Ходила съм в Албания  и познавам родата му ,обичам ги като свои .
Живеем в чужбина и голяма част от братовчедите му са семейни и са тук ,също страхотни хора .
Всипко е до човек и разбирания за живота .навсякъде има добри и лоши.Така че късмет на всички, аз не си и помислям какво щеше да е ,ако бях с нашенец...Поздрави

Е, и с нашенец може да си щастлива, сама пишеш: "Всичко е до човек и разбирания за живота .навсякъде има добри и лоши." Някак нелогично ми прозвуча заключението накрая, че не си и помисляш какво щяло да бъде с нашенец.Важното е да си намериш човека и мястото.

Потребителката изглежда доста семпла, та не се изненадвам, че се чувства добре в някакъв по-старовремски семеен модел, където жената има по-малко свобода, но и по-малко ангажименти и отговорности. Гледа си децата, грижи се за дома... Вероятно, въпреки че са в чужбина, са се капсуловали с многобройната рода, и нямат особено близки контакти с чужбината и чужденците.

# 155
  • Мнения: X
Обобщено са измамници албанците,
Но може да има и изключения Simple Smile))
Лъжат много!

Надявам се, че нещата при теб са се развили в твоя полза!

# 156
  • Мнения: 7 006


Потребителката изглежда доста семпла, та не се изненадвам, че се чувства добре в някакъв по-старовремски семеен модел, където жената има по-малко свобода, но и по-малко ангажименти и отговорности. Гледа си децата, грижи се за дома... Вероятно, въпреки че са в чужбина, са се капсуловали с многобройната рода, и нямат особено близки контакти с чужбината и чужденците.
Ама те не всички са мюсюлмани.Особено тези от Албания,голяма разлика имат с косовари и македонски албанци.Те и самите албанци си се делят де..Косовари и македонски албанци се наричат "албанци"и много рипат ако им кажеш "шиптар"..Тц..Шиптари били само онези от Албания..Шашава работа.
Но освен,че има християни,и сре мюсюлманите им в чужбина има доста еманципиран народ,Жените въртят бизнес,карат коли,сами си ходят до родината...Еволюшън майна..
п.п.И К. Евро е от смесен брак,баща и е албанец.

# 157
  • Мнения: 18 686
Точно тия, които гледат да се наместят в чужбината с цялата рода в интимно близки отношения не са от най-еманципираните. Все едно албанци ли са, или други. То чак да си ходите с майка си на гости с минимум едномесечно предизвестие е прекалено, обаче и да трябва да се уверяваш редовно колко страхотни са голямата част от мъжовите братовчеди и техните семейства си издава определен манталитет и нагласи. На много хора подобни нещо не би им понесло

# 158
  • Мнения: 7 006
Точно тия, които гледат да се наместят в чужбината с цялата рода в интимно близки отношения не са от най-еманципираните. Все едно албанци ли са, или други. То чак да си ходите с майка си на гости с минимум едномесечно предизвестие е прекалено, обаче и да трябва да се уверяваш редовно колко страхотни са голямата част от мъжовите братовчеди и техните семейства си издава определен манталитет и нагласи. На много хора подобни нещо не би им понесло
Повечето са неместени с родата и то от Титово време..И тъкмо те са "еманципираните".В Косово ли Тетово много по-рядко ще видиш жена шофьорка ,че и със забрадка..
Инак тва с големите роди..Да.Мюслитата са така.Но за хора живяли и тук в големи семейства,може не да е проблем.Аз например съм саможив човек,домът е моята крепост,не всеки е допуснат,не обичам и да ходя по къщите..Не бих се хванала с представител на италианско или мюсюлманско семейство,но пък не е казано,че всички трябва да са като мен..
Абе щом е щастлива си е щастлива Sparky,няма драма.
Ама тоя красотник дето е предмет на темата,мани,мани..

# 159
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Едни от най-точните хора, които съм срещала са били от Албания и Косово. Освен това и красиви.
Но в случая няма какво да се коментира- фактът, че е женен изключва смисъла от всякакви коментари повече.

# 160
  • Мнения: 1 671
Красиви ли? ЖЕНИТЕ им се мажат с толкова грим, като санирани блокове, точно като туркините. + им е, че са светли, коса, очи
Мъжете им имат четвъртити, квадратни глави, ниски
Иначе савочувствие голямо.
Хареса ми коментара за дома
И аз нито обичам да ходя на гости, нито да ми идват 😁😁😁😁
Така ,че не съм за събирания по Албански
И друго.Семействата им са големи и всеки си вре носа и знае за другия
Сестрите дават акъл, съветват, брата също.
Постоянно ходят на гости
Е , това аз няма да го изтърпя😁

# 161
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
Имат красиви хора. Кандидат-президентът Ал Гор.е от албански произход и изглежда добре. Оня ден в супера, пред мене имаше 3 грозотии с дете в количка. Заговорихме се. Били от Албания. Суууупер грозни, с млечно бяла кожа с брадавици по нея, виснали гушки и едни меки, такива.

Преди няколко месеца едно джудже звънна на вратата да предлага телефонен абонамент. Розово бял, с кръгла глава и широко, селяндурско лице и чип нос. Мъжът ми го пита за тарифите за България и се появих и аз. Почна да ми говори на македонски "Злато, това, злато, онова". Казах му, че скоро ще се местим, та се разкара.

Интересно, че тези, дето ги срещнах в супера имаха големи и гърбави носове, а са жени, а този дето дойде мязаше на момичка с поличка и беше чипоноско.

Рядко са долихоцефални. Всичките са с цапнати глави отзад. Не знам легнали по гръб ли ги държат като бебета или нещо им вързват главите, но не съм видяла техен мъж с развита задна част на тиквата.

За мене на Балканите красиви мъже са много от гърците, босанците, някои българи и черногорците.

# 162
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не съм виждала гримирани от тези жени. Срещала съм в България и особено тук, в Австрия... може да е заради средата. Мъжете пък повечето са по над 1,90 м.
От босанците обаче далече. Само един читав познавам, измекяри са.

# 163
  • Мнения: 1 671
Хахахахаха
"Колко точно народ живее в тристаен" 😁😁😁😁
Еми сюр бюлюк хора
Оле, тези биха ме побъркали 😁😁😁😁

# 164
  • Мнения: 18 686
На кое казвате "босанци"? На бошняците ли?

Пейпи, да не е кисело гроздето? Сега изведнъж били с квадратни глави и грозни албанците и не би живяла като тях доброволно, а до неотдавна не ти пречеше дори, че е женен?

Общи условия

Активация на акаунт