Magniflex отговаря на вашите въпроси, свързани със съня. Попитайте ни сега!

  • 56 242
  • 2 248
  •   1
Отговори
# 1 200
  • София
  • Мнения: 979
удобство и практичност, издръжливост ...

# 1 201
  • Мнения: 668
Освен удобството гледам от какво е направен.

# 1 202
  • Мнения: 4 600
За мен е важно освен да е удобен, матракът да е и ортопедичен и ергономичен, антибактериален, да не се деформира бързо.

# 1 203
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Гледам да е на добра цена. Да бъде издръжлив и на по - големи тежести, както и във времето. Да има максимална гаранция от производителя.

# 1 204
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 078
Най-важно е материалът, от който е изработен матракът да е качествен, със свалящ се калъф  и най-вече да ни е удобен.

# 1 205
  • Мнения: 6 041
Гледам от какъв материал е изработен, гледам ценовия клас и гаранцията, която се дава при покупката му.

# 1 206
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Освен да е удобен матрака,гледам материала от който е изработен,цената и гаранцията.

# 1 207
  • Мнения: 221
Да е антибактериален задължително, предимство е ако е двулицев и с сваляш се калъф.

# 1 208
  • Мнения: 745
Да е антибактериален,да е безпружинен,да не задържа влага и анатомичен

# 1 209
  • Мнения: 1 050
Гледам колко години гаранция се дава, да е антибактериален, да няма пружини, а също така и цената.

# 1 210
  • Мнения: 547
Как правилно да изберем възглавницата за сън? Напоследък мисля все по-често, че не съм избрала подходящата възглавница за себе си и сега с този ваучер бих се възползвала да си взема нова. Но как да я избера?

Матракът ми е купен от баща ми, когато обзавеждахме жилището. Но мисля да го сменя много скоро - може ли няколко съвете как да изберем матрак?

# 1 211
  • Пловдив
  • Мнения: 515
За мен е важно един матрак да може да се поддържа лесно.

# 1 212
  • sofia
  • Мнения: 1 945
Избора на матрак е едно от най-важните неща за избиране, от обзавеждането на цялата къща. Все пак на него прекарваме една трета от живота ни. Освен да е удобен, матрака трябва да отговаря и на множество други изисквания. Например той трябва да е достатъчно голям, да е достатъчно мек или твърд според вкуса на този, който го ползва и също така да има адекватна система за контрол на температурата на тялото и да избегне изпотяването. Някои матраци дори разполагат с антибактериални свойства, което е изключително важно за предотвратяване на акари.

# 1 213
  • Мнения: 477
Да е антибактериален и да е изработен от качествен материал.

# 1 214
  • Мнения: 241
Лесна поддръжка и почистване на калъфа.

Общи условия

Активация на акаунт